Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Christopher Hollenbeck
|
Advanced Technologies Acad CH
|
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Ian Green
|
Advanced Technologies Acad IG
|
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Sky israel Cunanan
|
Advanced Technologies Acad SC
|
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Samuel Self
|
Advanced Technologies Acad SS
|
|
|
Arizona College Prep - Erie Campus
|
AZ/US
|
Niklas Pearce
|
Arizona College Prep - Erie Campus NP
|
|
|
BASIS Ahwatukee
|
AZ/US
|
Chur Tam
|
BASIS Ahwatukee CT
|
|
|
BASIS Chandler
|
AZ/US
|
Ashish Dubey
|
BASIS Chandler AD
|
|
|
BASIS Flagstaff
|
AZ/US
|
Finley Dutton-Reid
|
BASIS Flagstaff FD
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Adit Sharma
|
BASIS Independent Silicon Valley AS
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Sowmya Kolluru
|
BASIS Independent Silicon Valley SK
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Srikar Kolluru
|
BASIS Independent Silicon Valley SKo
|
|
|
Basis Mesa
|
AZ/US
|
Amrita Chakladar
|
Basis Mesa AC
|
|
|
Basis Mesa
|
AZ/US
|
Harris Shadmany
|
Basis Mesa HS
|
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Asha Mahajani
|
BASIS Scottsdale AM
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Ashwin Pillai
|
Bellarmine College Prep AP
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Rishi Balakrishnan
|
Bellarmine College Prep RB
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Shoban Mangla
|
Bellarmine College Prep SM
|
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Ayaan Patel
|
Brophy CP AP
|
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Calvin Tyler
|
Brophy CP CT
|
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Kevin Yin
|
Brophy CP KY
|
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Nikolas Kirk
|
Brophy CP NK
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Catherine Wang
|
Canyon Crest CW
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Justin Wang
|
Canyon Crest JW
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Jason Yang
|
Canyon Crest JY
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Natalie Feldman
|
Canyon Crest NF
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Natalia Zorrilla
|
Canyon Crest NZ
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Reva Agashe
|
Canyon Crest RA
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Ruchi Agashe
|
Canyon Crest RAg
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Samuel Xiong
|
Canyon Crest SX
|
|
|
Chandler Prep
|
AZ/US
|
Hailey Mingus
|
Chandler Prep HM
|
|
|
Clark
|
NV/US
|
Aakash Kaushal Shah
|
Clark AK
|
|
|
Clark
|
NV/US
|
Kanokwan Tungkitkancharoen
|
Clark KT
|
|
|
Clark
|
NV/US
|
Katherine Van Voorhis
|
Clark KV
|
|
|
Clark
|
NV/US
|
Michael Pasimio
|
Clark MP
|
|
|
Clark
|
NV/US
|
Solomon Siu
|
Clark SS
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Michael Katari
|
College Prep MK
|
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Kylee Lewis
|
Copper Hills KL
|
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Josie Hastings
|
Coral Academy Of Science Las Vegas JH
|
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Sierra Bille
|
Coral Academy Of Science Las Vegas SB
|
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Salomee Levy
|
Coral Academy Of Science Las Vegas SL
|
|
|
Corona Del Sol
|
AZ/US
|
Zane Encinas
|
Corona Del Sol ZE
|
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Elise Turkovich
|
Davis Senior ETu
|
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Vasanth Kumar
|
Davis Senior VK
|
|
|
Desert Ridge
|
AZ/US
|
Gabrielle Paffumi
|
Desert Ridge GP
|
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Armando Montero
|
Desert Vista AM
|
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Lauren Welsh
|
Desert Vista LW
|
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Michael Liu
|
Desert Vista ML
|
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Shawn Yousefelahi
|
Desert Vista SY
|
|
|
Durham
|
NC/US
|
Jacob Palmer
|
Durham JP
|
|
|
Durham
|
NC/US
|
Max Gray
|
Durham MG
|
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Bailey Hobey
|
Flintridge Prep BH
|
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Irene Jang
|
Flintridge Prep IJ
|
|
|
Foothill
|
NV/US
|
Averi Passmore
|
Foothill AP
|
|
|
Foothill
|
NV/US
|
Arianna Rosas
|
Foothill AR
|
|
|
Foothill
|
NV/US
|
camron boone
|
Foothill CB
|
|
|
Foothill
|
NV/US
|
Noah Price
|
Foothill NP
|
|
|
Gabrielino HS (Independent)
|
CA/US
|
Ethan Tan
|
Gabrielino HS (Independent) ET
|
|
|
Gilbert Classical
|
AZ/US
|
Austin Tefft
|
Gilbert Classical AT
|
|
|
Grand County
|
UT/US
|
Caylee Stroder
|
Grand County CS
|
|
|
Grand County
|
UT/US
|
Grace Osusky
|
Grand County GO
|
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Natalee Amhaz
|
Green Valley NA
|
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Aatmik Mallya
|
Hamilton AM
|
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Dev Singhania
|
Hamilton DS
|
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Gregory Miller
|
Hamilton GM
|
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Jerry Sun
|
Hamilton JS
|
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Nivea Krishnan
|
Hamilton NK
|
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Saloni Biyani
|
Hamilton SB
|
|
|
Horizon
|
AZ
|
Hanna Griffin
|
Horizon HG
|
|
|
Intermountain Christian
|
UT/US
|
Sonya Wirkus
|
Intermountain Christian SW
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Dan Taro
|
Kent Denver DT
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Gavin Rolls
|
Kent Denver GR
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Sarah London
|
Kent Denver SL
|
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Alex Martin
|
La Reina AM
|
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Emma Martin
|
La Reina EM
|
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Asher Towner
|
La Salle AT
|
|
|
Layton
|
UT/US
|
Michael Moreno
|
Layton MM
|
|
|
Layton
|
UT/US
|
Marissa Mboule
|
Layton MMb
|
|
|
Layton
|
UT/US
|
Mailei Muti
|
Layton MMu
|
|
|
Los Alamos
|
NM/US
|
Abigail Beus
|
Los Alamos AB
|
|
|
Los Alamos
|
NM/US
|
Antonio Dowdy
|
Los Alamos AD
|
|
|
Los Alamos
|
NM/US
|
Eleanor Henderson
|
Los Alamos EH
|
|
|
Los Alamos
|
NM/US
|
Elena Vinogradova
|
Los Alamos EV
|
|
|
Los Alamos
|
NM/US
|
Kyler Parkinson
|
Los Alamos KP
|
|
|
Los Alamos
|
NM/US
|
Samuel Menefee
|
Los Alamos SM
|
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Abby Karlin
|
McClintock AK
|
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Liam Huggins
|
McClintock LH
|
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Bryton Bryner
|
Mesquite BB
|
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Joel Joseph
|
Mesquite JJ
|
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Jeffy Yu
|
Mesquite JY
|
|
|
Mira Loma Matadors
|
CA/US
|
Shree Madan
|
Mira Loma Matadors SM
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Meera Sehgal
|
Mission San Jose MS
|
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Anderson Zhang
|
Mountain View AZ
|
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
James Driscoll
|
Mountain View JD
|
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Lili Chambers
|
Mountain View LC
|
|
|
Northridge
|
UT/US
|
Kayley Drew
|
Northridge KD
|
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Cosette Fronczek Marriott
|
Northwest Career And Technical CF
|
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Meagan Pe
|
Northwest Career And Technical MP
|
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Ashley Hitchings
|
Palo Alto AH
|
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Ethan Nissim
|
Palo Alto EN
|
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Josh Singh
|
Palo Alto JS
|
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Ria Vora
|
Palo Alto RV
|
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Deon Riley
|
Palo Verde DR
|
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Madison Gardecki
|
Palo Verde MG
|
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Aidin O'Brien
|
Park City HS AO
|
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Danny Rosenbloom
|
Park City HS DR
|
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Teia Swan
|
Park City HS TS
|
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Zach Primo
|
Park City HS ZP
|
|
|
Perry (Independent)
|
AZ/US
|
Clayton Marfori
|
Perry (Independent) CM
|
|
|
Perry (Independent)
|
AZ/US
|
Mariah Hays
|
Perry (Independent) MH
|
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Ethan Cohen
|
Phoenix Country Day EC
|
|
|
Pinnacle
|
AZ/US
|
Kristen Arnold
|
Pinnacle KA
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Shachi Prasad
|
Presentation SP
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Vineela Gogineni
|
Quarry Lane VG
|
|
|
Red Mountain
|
AZ/US
|
Maya Chatham
|
Red Mountain MC
|
|
|
Salpointe Catholic
|
AZ/US
|
Meghan Muldoon
|
Salpointe Catholic MM
|
|
|
Salt Lake City West
|
UT/US
|
Gideon Gomm
|
Salt Lake City West GG
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Alvin Liu
|
Saratoga AL
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Surbhi Bhat
|
Saratoga SB
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Satvik Narasimhan
|
Saratoga SN
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Victor Liu
|
Saratoga VL
|
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Colby Lindley
|
Sky View CL
|
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Elijah Larson
|
Sky View EL
|
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Grace Weeks
|
Sky View GW
|
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Sarah Mayers
|
Sky View SM
|
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Tabitha Smiel
|
Sky View TS
|
|
|
Skyridge
|
UT/US
|
Isaac Miles
|
Skyridge IM
|
|
|
Tempe Prep
|
AZ/US
|
Lindsay Newfeld
|
Tempe Prep LN
|
|
|
Catalina Foothills
|
AZ/US
|
Clay Storie
|
Tucson CS
|
|
|
Catalina Foothills
|
AZ/US
|
Danielle Muller
|
Tucson DM
|
|
|
Catalina Foothills
|
AZ/US
|
Joshua Cohen
|
Tucson JC
|
|
|
Catalina Foothills
|
AZ/US
|
Samantha Swayze
|
Tucson SS
|
|
|
Catalina Foothills
|
AZ/US
|
Sylvia Zarnescu
|
Tucson SZ
|
|
|
Valor Christian
|
CO/US
|
Payton Case
|
Valor Christian PC
|
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Cara Wilson
|
Westridge CW
|
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Felicity Park
|
Westridge FP
|
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Rachel Harris
|
Westridge RH
|
|
|