McQueen
|
AZ/US
|
Adalila Machic-Huitzil
|
Adalila Machic-Huitzil
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Akash Shanmugam
|
Akash Shanmugam
|
|
Salpointe Catholic
|
AZ/US
|
Alain Gamas
|
Alain Gamas
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Alex Yan
|
Alex Yan
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Alexander Zapata
|
Alexander Zapata
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Alice Chun
|
Alice Chun
|
|
BASIS Flagstaff
|
AZ/US
|
Anders Niemi
|
Anders Niemi
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Anjali Ramanathan
|
Anjali Ramanathan
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Anna Kondylis
|
Anna Kondylis
|
|
Gilbert Classical
|
AZ/US
|
Austin Tefft
|
Austin Tefft
|
|
Foothill
|
NV/US
|
Averi Passmore
|
Averi Passmore
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Ben Hay
|
Ben Hay
|
|
Skyridge
|
UT/US
|
Benjamin Cluff
|
Benjamin Cluff
|
|
Grantsville
|
UT/US
|
Briggs Miller
|
Briggs Miller
|
|
BASIS Flagstaff
|
AZ/US
|
Camila Hess-Neustadt
|
Camila Hess-Neustadt
|
|
Skyridge
|
UT/US
|
Camille Smith
|
Camille Smith
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Carina Gomez-Villanueva
|
Carina Gomez-Villanueva
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Christopher Hollenbeck
|
Christopher Hollenbeck
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Clio Klapsis
|
Clio Klapsis
|
|
Grand County
|
UT/US
|
Cody Gatlin
|
Cody Gatlin
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Daniel Chao
|
Daniel Chao
|
|
Salpointe Catholic
|
AZ/US
|
Dariel Peraza
|
Dariel Peraza
|
|
Layton
|
UT/US
|
Dasha Sogoloff
|
Dasha Sogoloff
|
|
Hawken
|
OH/US
|
David Lyons
|
David Lyons
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Emily Her
|
Emily Her
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Emily Hogan
|
Emily Hogan
|
|
BASIS Flagstaff
|
AZ/US
|
Emma Murphy
|
Emma Murphy
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Felicity Park
|
Felicity Park
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Feona Dong
|
Feona Dong
|
|
Desert Oasis
|
NV/US
|
Haley DiTrapani
|
Haley DiTrapani
|
|
Horizon
|
AZ
|
Hanna Griffin
|
Hanna Griffin
|
|
Lone Peak
|
UT/US
|
Hannah Adams
|
Hannah Adams
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Hannah Koh
|
Hannah Koh
|
|
BASIS Ahwatukee
|
AZ/US
|
Hannah Littler
|
Hannah Littler
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Hattie Bilson
|
Hattie Bilson
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Hunter Newell
|
Hunter Newell
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Ian Green
|
Ian Green
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Irene Jang
|
Irene Jang
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Irene Madejski
|
Irene Madejski
|
|
BASIS Flagstaff
|
AZ/US
|
Isabella Garcia
|
Isabella Garcia
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Ishaan Bakhle
|
Ishaan Bakhle
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Issak Flores
|
Issak Flores
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jack London
|
Jack London
|
|
Skyridge
|
UT/US
|
Jacob McConnell
|
Jacob McConnell
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Jacob Singer
|
Jacob Singer
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Jane Wang
|
Jane Wang
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Janette Naomy Lopez Ramos
|
Janette Naomy Lopez Ramos
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Jaydin Clark
|
Jaydin Clark
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jeremy Gart
|
Jeremy Gart
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Joel Joseph
|
Joel Joseph
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Josh Park
|
Josh Park
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Kevin Yin
|
Kevin Yin
|
|
Lone Peak
|
UT/US
|
Khristen Pippin
|
Khristen Pippin
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Lauren Huttner
|
Lauren Huttner
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Liam McDonald
|
Liam McDonald
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Liam Richardson
|
Liam Richardson
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Lily Nelson
|
Lily Nelson
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Manu Prabandham
|
Manu Prabandham
|
|
Salpointe Catholic
|
AZ/US
|
Mariana Marquez
|
Mariana Marquez
|
|
Chaparral
|
AZ/US
|
Mason Carder
|
Mason Carder
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Matthew Flores
|
Matthew Flores
|
|
Salpointe Catholic
|
AZ/US
|
Max Smith
|
Max Smith
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Maximilian Gau
|
Maximilian Gau
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Meagan Pe
|
Meagan Pe
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Meera Bathwal
|
Meera Bathwal
|
|
Desert Oasis
|
NV/US
|
Megan Zilberman
|
Megan Zilberman
|
|
Salpointe Catholic
|
AZ/US
|
Meghan Muldoon
|
Meghan Muldoon
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Mohan Morusupalli
|
Mohan Morusupalli
|
|
Tempe Prep
|
AZ/US
|
Morgan Cryder
|
Morgan Cryder
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Nicole Strubinsk
|
Nicole Strubinsk
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Nikolas Kirk
|
Nikolas Kirk
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Noah Tavares
|
Noah Tavares
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Paola Almanza
|
Paola Almanza
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Patrick Kim
|
Patrick Kim
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Pierce Florey
|
Pierce Florey
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Pranav Ram
|
Pranav Ram
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Priya Agarwal
|
Priya Agarwal
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Rachel Harris
|
Rachel Harris
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Rithik Jain
|
Rithik Jain
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Rithvik Chandrupatla
|
Rithvik Chandrupatla
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Rohan Tripathi
|
Rohan Tripathi
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Sam Steiner
|
Sam Steiner
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Sariah Purser
|
Sariah Purser
|
|
Desert Oasis
|
NV/US
|
Sergio Portillo
|
Sergio Portillo
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Shivam Agarwal
|
Shivam Agarwal
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Shreyas Kiran
|
Shreyas Kiran
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Sowmya Kolluru
|
Sowmya Kolluru
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Srikar Kolluru
|
Srikar Kolluru
|
|
BASIS Chandler
|
AZ/US
|
Suhan Kacholia
|
Suhan Kacholia
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Tanaya Bhakat
|
Tanaya Bhakat
|
|
Horizon
|
AZ
|
Taylor Mittelstedt
|
Taylor Mittelstedt
|
|
BASIS Flagstaff
|
AZ/US
|
Taylor Veschio
|
Taylor Veschio
|
|
BASIS Flagstaff
|
AZ/US
|
Thea Mushro
|
Thea Mushro
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Thomas Kim
|
Thomas Kim
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Tiana Lopez
|
Tiana Lopez
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Tyler Houston
|
Tyler Houston
|
|
Northridge
|
UT/US
|
William Aronowitz
|
William Aronowitz
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Wyatt Dahlstrom
|
Wyatt Dahlstrom
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Zachary Linhart
|
Zachary Linhart
|
|