Kent Denver
|
CO/US
|
Aaron Mathews
|
Aaron Mathews
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Aislinn Farmer
|
Aislinn Farmer
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Alain Kouchica
|
Alain Kouchica
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Alice Noble
|
Alice Noble
|
|
Leland
|
CA/US
|
Amelia Hanney
|
Amelia Hanney
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Anisha Reimert
|
Anisha Reimert
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Anishi Patel
|
Anishi Patel
|
|
Layton
|
UT/US
|
Aubrey Eckersell
|
Aubrey Eckersell
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Bennett Hansen
|
Bennett Hansen
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Bryton Bryner
|
Bryton Bryner
|
|
American Heritage
|
FL/US
|
Courtney Medwin
|
Courtney Medwin
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Dawson Mullen
|
Dawson Mullen
|
|
Lift
|
MI/US
|
Debra Moraitis
|
Debra Moraitis
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Elias Guzman
|
Elias Guzman
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Elijah Hunter
|
Elijah Hunter
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Elysa Schroeder
|
Elysa Schroeder
|
|
Durham
|
NC/US
|
Emily Kohn
|
Emily Kohn
|
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Emily Stabilito
|
Emily Stabilito
|
|
BASIS Flagstaff
|
AZ/US
|
Emma Murphy
|
Emma Murphy
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Emory Murff
|
Emory Murff
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Ethan Lambert
|
Ethan Lambert
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Grace Elsie
|
Grace Elsie
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Jack Bretz
|
Jack Bretz
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jack Parkhouse
|
Jack Parkhouse
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Jackson Hartgraves
|
Jackson Hartgraves
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jeremy Gart
|
Jeremy Gart
|
|
Gabrielino HS (Independent)
|
CA/US
|
Jeremy Nguyen
|
Jeremy Nguyen
|
|
Layton
|
UT/US
|
Jonah Tauraa
|
Jonah Tauraa
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Joshua Miller
|
Joshua Miller
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Joshua Wolfe
|
Joshua Wolfe
|
|
McQueen
|
AZ/US
|
Julian Alejandre
|
Julian Alejandre
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Kaylee Koberstein
|
Kaylee Koberstein
|
|
Grantsville
|
UT/US
|
Landon Kelley
|
Landon Kelley
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Lily Nelson
|
Lily Nelson
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Madeline Brown
|
Madeline Brown
|
|
Leland
|
CA/US
|
Maike Boehm
|
Maike Boehm
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Natalia Feinberg
|
Natalia Feinberg
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Neil Patil
|
Neil Patil
|
|
Lift
|
MI/US
|
Niklas Salah
|
Niklas Salah
|
|
Los Alamos
|
NM/US
|
Nilesh Mukundan
|
Nilesh Mukundan
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Nirasean Guarino
|
Nirasean Guarino
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Ryan Knippel
|
Ryan Knippel
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Sachi Sengupta
|
Sachi Sengupta
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Samantha Dady
|
Samantha Dady
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Samantha Shire
|
Samantha Shire
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Samir Banerjee
|
Samir Banerjee
|
|
Gabrielino HS (Independent)
|
CA/US
|
Sierra Rhodes
|
Sierra Rhodes
|
|
Los Angeles Center For Enriched Studies
|
CA/US
|
Sophie Sanchez
|
Sophie Sanchez
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Srimayi Annam
|
Srimayi Annam
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Stephen Gialamas
|
Stephen Gialamas
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Stone Sheriean
|
Stone Sheriean
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Tavish Mohanti
|
Tavish Mohanti
|
|
McQueen
|
AZ/US
|
Tyreek Gilliam
|
Tyreek Gilliam
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Victory Stewart
|
Victory Stewart
|
|
Los Alamos
|
NM/US
|
Xavier McTeigue
|
Xavier McTeigue
|
|