Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Isabel Ceja
|
Advanced Technologies Acad IC
|
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Michael Gatto
|
Advanced Technologies Acad MG
|
|
|
BASIS Ahwatukee
|
AZ/US
|
Denneen Marie Macariola
|
BASIS Ahwatukee DM
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Kaushal Ramalingam
|
BASIS Independent Silicon Valley KR
|
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Annalise Wilk
|
BASIS Scottsdale AW
|
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Ethan Register
|
BASIS Scottsdale ER
|
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Biplove Baral
|
Brophy CP BB
|
|
|
Clark
|
NV/US
|
Alex Gai
|
Clark AG
|
|
|
Clark
|
NV/US
|
Jaiden Reddy
|
Clark JR
|
|
|
Clark
|
NV/US
|
Sophia Adams
|
Clark SA
|
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Jason Mittelman
|
Desert Vista JM
|
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Kristopher Wojtunik
|
Desert Vista KW
|
|
|
Durham
|
NC/US
|
Bennett Dombcik
|
Durham BD
|
|
|
Foothill
|
NV/US
|
Anna Zapata
|
Foothill AZ
|
|
|
Foothill
|
NV/US
|
Fiona Madsen
|
Foothill FM
|
|
|
Foothill
|
NV/US
|
Jaylah Wilson
|
Foothill JW
|
|
|
Gilbert Classical
|
AZ/US
|
Christian Johnson
|
Gilbert Classical CJ
|
|
|
Grand County
|
UT/US
|
Cody Gatlin
|
Grand County CG
|
|
|
Grantsville
|
UT/US
|
Jaydin Goddard
|
Grantsville JG
|
|
|
Grantsville
|
UT/US
|
Mykaylla Darrow
|
Grantsville MD
|
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Iliana Rios
|
Green Valley IR
|
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Jonathan Reyes
|
Green Valley JR
|
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Monica Molina
|
Green Valley MM
|
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Jayashree Adivarahan
|
Hamilton JA
|
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Jay Cheeti
|
Hamilton JC
|
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Shreya Balasubramanian
|
Hamilton SB
|
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Sajni Patel
|
Hamilton SP
|
|
|
Hawken
|
OH/US
|
Soren Palencik
|
Hawken SP
|
|
|
La Cueva
|
NM/US
|
Brooke Yehle
|
La Cueva BY
|
|
|
La Cueva
|
NM/US
|
Gabe Bader
|
La Cueva GB
|
|
|
Lone Peak
|
UT/US
|
Elijah Jeffery
|
Lone Peak EJ
|
|
|
Los Angeles Center For Enriched Studies
|
CA/US
|
Colin Stackpoole
|
Los Angeles Center For Enriched Studies CS
|
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Carter Miller
|
McClintock CM
|
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Eli Botham
|
McClintock EB
|
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Edna Zuhric
|
McClintock EZ
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Devin Howard
|
Meadows DH
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Nebi Samuel
|
Meadows NS
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Sarah Lelah
|
Meadows SL
|
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Alicia Hall
|
Mesquite AH
|
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Jennifer Tran
|
Mesquite JT
|
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Benjamin Phillips
|
Mountain View BP
|
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Maya Conroy
|
Mountain View MC
|
|
|
American Heritage
|
FL/US
|
Nikita Tanguturi
|
Nikita Tanguturi
|
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Brett Boelkens
|
Northwest Career And Technical BB
|
|
|
Pinnacle
|
AZ/US
|
Lawrence Lindenbaum
|
Pinnacle LL
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Harshini Manian
|
Presentation HM
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Monica Schneck
|
Presentation MS
|
|
|
Red Mountain
|
AZ/US
|
Armando Castillo
|
Red Mountain AC
|
|
|
Red Mountain
|
AZ/US
|
Claire Hartley
|
Red Mountain CH
|
|
|
Red Mountain
|
AZ/US
|
Italo Pennella
|
Red Mountain IP
|
|
|
Red Mountain
|
AZ/US
|
Matteo Pozzi
|
Red Mountain MP
|
|
|
Salpointe Catholic
|
AZ/US
|
Jimena Marquez
|
Salpointe Catholic JM
|
|
|
Salpointe Catholic
|
AZ/US
|
Sophia Scarangella
|
Salpointe Catholic SS
|
|
|
Salt Lake City West
|
UT/US
|
Akila Chalapathi
|
Salt Lake City West AC
|
|
|
Salt Lake City West
|
UT/US
|
Kate Kuwahara
|
Salt Lake City West KK
|
|
|
Skyridge
|
UT/US
|
Ethan Buchanan
|
Skyridge EB
|
|
|
Skyridge
|
UT/US
|
Maxwell Cummings
|
Skyridge MC
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Annalisa Federighi
|
St Francis AF
|
|
|
Catalina Foothills
|
AZ/US
|
Bella Wexler
|
Tucson BW
|
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Eva Bassel
|
Westridge EB
|
|
|