Alief Elsik
|
TX/US
|
Kaylee Flowers
|
AliEls Kaylee Flowers
|
Alief Elsik
|
TX/US
|
Oluwadara Adebanjo
|
AliEls Oluwadara Adebanjo
|
Alief Elsik
|
TX/US
|
Racheal Akinbayo
|
AliEls Racheal Akinbayo
|
Amarillo
|
TX/US
|
Grant Denny
|
Amaril Grant Denny
|
Banquete
|
TX/US
|
Hayley Carbajal
|
Banque Hayley Carbajal
|
Harlingen HS South
|
TX/US
|
CJ Heiskell
|
CJ Heiskell
|
Clark
|
TX/US
|
Kate Tucker
|
Clark Kate Tucker
|
Clear Creek
|
TX/US
|
Trista Nunez
|
CleCre Trista Nunez
|
Cypress Ranch
|
TX/US
|
Victoria Pegues
|
CypRan Victoria Pegues
|
Cypress Ridge
|
TX/US
|
Arleth Gonzalez
|
CypRid Arleth Gonzalez
|
Grand Oaks
|
TX/US
|
Reagan Oliver
|
GraOak Reagan Oliver
|
Grapevine
|
TX/US
|
Kaylee Frazier
|
Grapev Kaylee Frazier
|
Greenhill
|
TX/US
|
Joshua Timmons
|
Greenh Joshua Timmons
|
Greenhill
|
TX/US
|
Megan Liu
|
Greenh Megan Liu
|
Geneva School of Boerne
|
TX/US
|
Alex Iyer
|
GSOB Alex Iyer
|
Hallsville
|
TX/US
|
Cole Buzbee
|
Hallsv Cole Buzbee
|
Hallsville
|
TX/US
|
Corbin Colvin
|
Hallsv Corbin Colvin
|
Harlingen HS South
|
TX/US
|
Brendan Cisneros
|
HarHS Brendan Cisneros
|
Harlingen HS South
|
TX/US
|
Devin Claudio
|
HarHS Devin Claudio
|
Harlingen HS South
|
TX/US
|
Esmeralda Trevino
|
HarHS Esmeralda Trevino
|
Harlingen HS South
|
TX/US
|
Kole Kibler
|
HarHS Kole Kibler
|
Harlingen
|
TX/US
|
Benjamin Trevino
|
Harlin Benjamin Trevino
|
Harlingen
|
TX/US
|
Charlotte Hughes
|
Harlin Charlotte Hughes
|
Harlingen
|
TX/US
|
Emily Weston
|
Harlin Emily Weston
|
Harlingen
|
TX/US
|
Tristan Flores
|
Harlin Tristan Flores
|
James Bowie
|
TX/US
|
Erin Everette
|
JamBow Erin Everette
|
James Bowie
|
TX/US
|
Nadia Petru
|
JamBow Nadia Petru
|
J. Frank Dobie
|
TX/US
|
Deja Thomas
|
JFra Deja Thomas
|
J. Frank Dobie
|
TX/US
|
Hannah Collazos
|
JFra Hannah Collazos
|
J. Frank Dobie
|
TX/US
|
Malia Curry
|
JFra Malia Curry
|
Jordan
|
TX/US
|
Rozelle Mary Tulalian
|
Jordan Rozelle Mary Tulalian
|
Judson
|
TX/US
|
Aaron Anderson
|
Judson Aaron Anderson
|
Judson
|
TX/US
|
Joshuah Mayo
|
Judson Joshuah Mayo
|
Keller
|
TX/US
|
Emily Stoutjesdyk
|
Keller Emily Stoutjesdyk
|
Klein
|
TX/US
|
Madison Dean
|
Klein Madison Dean
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Adelaide Escott
|
LakTra Adelaide Escott
|
Lampasas
|
TX/US
|
Makayla Osburn
|
Lampas Makayla Osburn
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Claire Lupul
|
LC Claire Lupul
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Giana Martinez
|
LC Giana Martinez
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Isabel Tomkins
|
LC Isabel Tomkins
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Margaret Hamilton
|
LC Margaret Hamilton
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Jude Wheatley
|
Lovejo Jude Wheatley
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Ryan Wang
|
Lovejo Ryan Wang
|
Memorial
|
TX/US
|
Meah Matherne
|
Memori Meah Matherne
|
Pflugerville
|
TX/US
|
Audrey Higley
|
Pfluge Audrey Higley
|
Robert Vela
|
TX/US
|
Gonzalo Delgado
|
RobVel Gonzalo Delgado
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Brianna Roberts
|
SanAng Brianna Roberts
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Chloe Hansen
|
SanAng Chloe Hansen
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Erica Avila
|
SanAng Erica Avila
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Jack McLaughlin
|
SanAng Jack McLaughlin
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Mia Winters
|
SanAng Mia Winters
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Tyree Lewis
|
SanAng Tyree Lewis
|
Seminole
|
TX/US
|
Sky Reyes
|
Semino Sky Reyes
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Daphnie Yang
|
SevLak Daphnie Yang
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Ben Bankler
|
StMar Ben Bankler
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Jack Rykert
|
StMar Jack Rykert
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Kathleen Benson
|
StMar Kathleen Benson
|
Tompkins
|
TX/US
|
Monica Nag
|
Tompki Monica Nag
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Danielle Bryden
|
TSOM Danielle Bryden
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Cesar Palacios
|
TulMid Cesar Palacios
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
James Garcia
|
TulMid James Garcia
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Marysa Lozano
|
TulMid Marysa Lozano
|
Village
|
TX/US
|
Aditi Iyer
|
Villag Aditi Iyer
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Jeremy Kohler
|
WinChu Jeremy Kohler
|