A and M Consolidated
|
TX/US
|
Celine Choi
|
AAMC Celine Choi
|
A and M Consolidated
|
TX/US
|
Claire Wang
|
AAMC Claire Wang
|
A and M Consolidated
|
TX/US
|
Hannah Baetge
|
AAMC Hannah Baetge
|
A and M Consolidated
|
TX/US
|
Melinda Li
|
AAMC Melinda Li
|
A and M Consolidated
|
TX/US
|
Srikar Satish
|
AAMC Srikar Satish
|
Allen HS Lowery Freshman Center
|
TX/US
|
Ishita Shah
|
AHFC Ishita Shah
|
Americas
|
TX/US
|
Kayla Saucedo
|
Americ Kayla Saucedo
|
Banquete
|
TX/US
|
Ezequiel Baltierra
|
Banque Ezequiel Baltierra
|
Bellaire
|
TX/US
|
Mitsuki Jiang
|
Bellai Mitsuki Jiang
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Moeez Akram
|
BSAS Moeez Akram
|
Centennial
|
TX/US
|
Farah Nishat
|
Centen Farah Nishat
|
Coppell
|
TX/US
|
Natasha Banga
|
Coppel Natasha Banga
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Benjamin Prewitt
|
CyFair Benjamin Prewitt
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Avinash Chivakula
|
FloMou Avinash Chivakula
|
Friendswood
|
TX/US
|
Arnav Goel
|
Friend Arnav Goel
|
Friendswood
|
TX/US
|
Christine Chacko
|
Friend Christine Chacko
|
Friendswood
|
TX/US
|
Emma Heintz
|
Friend Emma Heintz
|
Friendswood
|
TX/US
|
Marshall Prince
|
Friend Marshall Prince
|
Friendswood
|
TX/US
|
Meghan Flanaghan
|
Friend Meghan Flanaghan
|
Hebron
|
TX/US
|
Govind Pattathil
|
Hebron Govind Pattathil
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Melanie Garza
|
Hendri Melanie Garza
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Andrew Cook
|
JacC Andrew Cook
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Evan Ricke
|
JacC Evan Ricke
|
Jasper
|
TX/US
|
Amina Syed
|
Jasper Amina Syed
|
Jasper
|
TX/US
|
Anirudh Prasanna
|
Jasper Anirudh Prasanna
|
Jasper
|
TX/US
|
Katherine Lee
|
Jasper Katherine Lee
|
Jasper
|
TX/US
|
Kyle Letterer
|
Jasper Kyle Letterer
|
Jasper
|
TX/US
|
Madeline Tsao
|
Jasper Madeline Tsao
|
Jordan
|
TX/US
|
Ariv Mondal
|
Jordan Ariv Mondal
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Meghna Ittycheria
|
LakTra Meghna Ittycheria
|
Lamar
|
TX/US
|
Lucas Salaberry
|
Lamar Lucas Salaberry
|
W B Ray
|
TX/US
|
Laura Li
|
Laura Li
|
La Vernia
|
TX/US
|
Joel Robertson
|
LaVer Joel Robertson
|
La Vernia
|
TX/US
|
Justin Goosman
|
LaVer Justin Goosman
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Ford McCracken
|
LC Ford McCracken
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Kendall Meachum
|
LC Kendall Meachum
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Kyle Morgan
|
LC Kyle Morgan
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Natalie Benavides
|
LC Natalie Benavides
|
Leander
|
TX/US
|
Ishika Bhasin
|
Leande Ishika Bhasin
|
Louis D. Brandeis
|
TX/US
|
Kyle Huang
|
LouD Kyle Huang
|
Lubbock
|
TX/US
|
Isaac Doty
|
Lubboc Isaac Doty
|
Pflugerville
|
TX/US
|
Coltrane Drexler
|
Pfluge Coltrane Drexler
|
Plano East
|
TX/US
|
Apra Donthula
|
PlaEas Apra Donthula
|
Plano East
|
TX/US
|
Shriya Bhat
|
PlaEas Shriya Bhat
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Conny Cai
|
PlaSen Conny Cai
|
Plano Senior
|
TX/US
|
James O'Brien
|
PlaSen James O'Brien
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Jishnu Basu
|
PlaSen Jishnu Basu
|
Plano West
|
TX/US
|
Adithya Karthik
|
PlaWes Adithya Karthik
|
Plano West
|
TX/US
|
Charles Hou
|
PlaWes Charles Hou
|
Plano West
|
TX/US
|
Eric Ryan
|
PlaWes Eric Ryan
|
Plano West
|
TX/US
|
Jennifer Su
|
PlaWes Jennifer Su
|
Plano West
|
TX/US
|
Leo Yu
|
PlaWes Leo Yu
|
Plano West
|
TX/US
|
Neil Gupta
|
PlaWes Neil Gupta
|
Plano West
|
TX/US
|
Olivia Fan
|
PlaWes Olivia Fan
|
Prestonwood Christian
|
TX/US
|
Jack Dunnigan
|
PreChr Jack Dunnigan
|
Princeton
|
TX/US
|
Tristan Espinoza
|
Prince Tristan Espinoza
|
Princeton
|
TX/US
|
Vivian Long
|
Prince Vivian Long
|
Rock Hill
|
TX/US
|
Kate Carline
|
RocHil Kate Carline
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Lincoln Hama
|
SanAng Lincoln Hama
|
Seminole
|
TX/US
|
Payton Carter
|
Semino Payton Carter
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Camila Alatorre
|
SevLak Camila Alatorre
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Isabella Zarate
|
SevLak Isabella Zarate
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Willy Njeru
|
SevLak Willy Njeru
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Grace Fyfe
|
SprWoo Grace Fyfe
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Jared Lee
|
SprWoo Jared Lee
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Jesus Silva
|
SprWoo Jesus Silva
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Matthew Lee
|
SprWoo Matthew Lee
|
St John's
|
TX/US
|
Ananya Das
|
StJoh Ananya Das
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Anish Beeram
|
StMar Anish Beeram
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Jonathan Tubb
|
StMar Jonathan Tubb
|
THEO Christian
|
TX/US
|
Jeremiah Kim
|
THEChr Jeremiah Kim
|
Tompkins
|
TX/US
|
Abhishta Thota
|
Tompki Abhishta Thota
|
Tompkins
|
TX/US
|
Loukya Kotla
|
Tompki Loukya Kotla
|
Tompkins
|
TX/US
|
Meghana Kunapareddy
|
Tompki Meghana Kunapareddy
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Jace Allen
|
TulMid Jace Allen
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Jackeline Zapata
|
TulMid Jackeline Zapata
|
Vines
|
TX/US
|
Ryan Faidley
|
Vines Ryan Faidley
|
Vista Ridge
|
TX/US
|
Medha Pulluru
|
VisRid Medha Pulluru
|
W B Ray
|
TX/US
|
Daniel Gardiner
|
WBRay Daniel Gardiner
|
W B Ray
|
TX/US
|
Elizabeth Garcia
|
WBRay Elizabeth Garcia
|
Westlake
|
TX/US
|
Emma Guan
|
Westla Emma Guan
|
Westwood
|
TX/US
|
Hrushikesh Saranu
|
Westwo Hrushikesh Saranu
|
Westwood
|
TX/US
|
Katie Falcon
|
Westwo Katie Falcon
|
Westwood
|
TX/US
|
Olivia Yang
|
Westwo Olivia Yang
|
Westwood
|
TX/US
|
Sanjay Amirthraj
|
Westwo Sanjay Amirthraj
|
Westwood
|
TX/US
|
Sneha Bhale
|
Westwo Sneha Bhale
|
Westwood
|
TX/US
|
Sraavya Danala
|
Westwo Sraavya Danala
|
Westwood
|
TX/US
|
Srivaishnavi Marreddy
|
Westwo Srivaishnavi Marreddy
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Ashmit Bhatnagar
|
WilP Ashmit Bhatnagar
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Danish Khan
|
WilP Danish Khan
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Munish Shah
|
WilP Munish Shah
|