Austin SFA
|
TX/US
|
James Hartline
|
Austin SFA JH
|
|
Banquete
|
TX/US
|
Mateo Rios
|
Banquete MR
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Amal Khan
|
BASIS San Antonio Shavano AK
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Kira Schwegler
|
BASIS San Antonio Shavano KS
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Milin Tunsiricharoengul
|
BASIS San Antonio Shavano MT
|
|
Bridgeland
|
TX/US
|
Zarik Tao
|
Bridgeland ZT
|
|
Burleson Centennial
|
TX/US
|
Murphy Jones
|
Burleson Centennial MJ
|
|
Byron Nelson
|
TX/US
|
Edward Baute
|
Byron Nelson EB
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Nidhi Sonwalkar
|
Centennial NS
|
|
Claudia Taylor Johnson
|
TX/US
|
Abhived Pulapaka
|
Claudia Taylor Johnson AP
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Danil Merchant
|
Clear Brook DM
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Isaiah Hall
|
Clear Brook IH
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Michael French
|
Clear Brook MF
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Sarvesh Subramanian
|
Clear Brook SS
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Antonio Arguelles
|
Clear Lake AA
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Ibraheim Maudood
|
Clear Lake IM
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
James Collura
|
Clear Lake JC
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Safiye Namver
|
Clear Lake SN
|
|
Colleyville Heritage
|
TX/US
|
Fatima Rizvi
|
Colleyville Heritage FR
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Ananya Mukund
|
Coppell AM
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Hunniya Ahmad
|
Coppell HA
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Shrayes Gunna
|
Coppell SG
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Siya Sangani
|
Coppell SS
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Varshini Korapati
|
Coppell VK
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Vishal Sivamani
|
Coppell VS
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Anshumi Jhaveri
|
Dulles AJ
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Abhinav Sinha
|
Dulles AS
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Justin Li
|
Dulles JL
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Rhea Biswas
|
Dulles RB
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Raaiqa Zahid
|
Dulles RZ
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Sophia Zhao
|
Dulles SZ
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Tommy Yu
|
Dulles TY
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Vishnu Nataraja
|
Dulles VN
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Ayush Manoj
|
Elkins AM
|
|
Grapevine
|
TX/US
|
Faith Choate
|
Grapevine FC
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Arush Adabala
|
Greenhill AA
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Krutin Devesh
|
Greenhill KD
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Kelly Meng
|
Greenhill KM
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Nikitha Thoduguli
|
Greenhill NT
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Ramateja Mettu
|
Greenhill RM
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Varsha Gande
|
Greenhill VG
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Valerie Xu
|
Greenhill VX
|
|
Hebron
|
TX/US
|
Lucas Chan
|
Hebron LC
|
|
John H Guyer
|
TX/US
|
Sebastian Bourbon
|
John H Guyer SB
|
|
Klein Collins
|
TX/US
|
Larson Crank
|
Klein Collins LC
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Aseel Rawashdeh
|
L C Anderson AR
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Brett Cryan
|
L C Anderson BC
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Yousuf Abdalla
|
L C Anderson YA
|
|
Lamar
|
TX/US
|
Rohan Mahendru
|
Lamar RM
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Phoenix Pittman
|
Lindale PP
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Jannat Verma
|
Lovejoy JV
|
|
Lubbock
|
TX/US
|
Griffin Young
|
Lubbock GY
|
|
Marcus
|
TX/US
|
Joey Rogers
|
Marcus JR
|
|
McMillen
|
TX/US
|
Aadit Walia
|
McMillen AW
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Anshul Gulati
|
McNeil AG
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Adrita RayChaudhuri
|
McNeil AR
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Sarayu Bodduluri
|
McNeil SB
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Srinithya Challa
|
McNeil SC
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Yara Mustafa
|
McNeil YM
|
|
Melissa
|
TX/US
|
Anna Gressett
|
Melissa AG
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Daniel Xu
|
Memorial DX
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Sebastian Cho
|
Memorial SC
|
|
Mount Pleasant
|
TX/US
|
Anthony Orellana
|
Mount Pleasant AO
|
|
Mount Pleasant
|
TX/US
|
Reid Pinckard
|
Mount Pleasant RP
|
|
Newman Smith
|
TX/US
|
Suhani Jampala
|
Newman Smith SJ
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Lilly Broussard
|
Northland Christian LB
|
|
Pasadena
|
TX/US
|
Devany Balbuena
|
Pasadena DB
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Nathan Gong
|
Plano East NG
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Nevin Gera
|
Plano East NGe
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Jason Shulman
|
Plano West JS
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Tirth Shah
|
Plano West TS
|
|
Princeton
|
TX/US
|
Casey Angell
|
Princeton CA
|
|
Princeton
|
TX/US
|
Vivian Long
|
Princeton VL
|
|
Robert Vela
|
TX/US
|
Alyssa Trejo
|
Robert Vela AT
|
|
Round Rock
|
TX/US
|
Hibah Alam
|
Round Rock HA
|
|
Round Rock
|
TX/US
|
Mallika Jade
|
Round Rock MJ
|
|
Round Rock
|
TX/US
|
Sohali Vaddula
|
Round Rock SV
|
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Anaia Dickson
|
San Angelo Central AD
|
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Alyssa Zandt
|
San Angelo Central AZ
|
|
Sandra Day O'Connor
|
TX/US
|
Charis Key
|
Sandra Day O'Connor CK
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Christopher Lee
|
Seven Lakes CL
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Rishab Patil
|
Seven Lakes RP
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Aarush Sathu
|
Southlake Carroll AS
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Cristina Capriglione
|
Southlake Carroll CC
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Enya Pinjani
|
Southlake Carroll EP
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Pranav Kaginele
|
Southlake Carroll PK
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Samhith Dharani
|
Southlake Carroll SD
|
|
St Agnes
|
TX/US
|
Ella Huang
|
St Agnes EH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Aidan Atkins
|
Strake Jesuit AA
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Ben Erdmann
|
Strake Jesuit BE
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Diego Arcos
|
Strake Jesuit DA
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
David Herrera
|
Strake Jesuit DH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Daniel Lee
|
Strake Jesuit DL
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Evan Proctor
|
Strake Jesuit EP
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Harvey Zhu
|
Strake Jesuit HZ
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Joseph Georges
|
Strake Jesuit JG
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
JD Kollar
|
Strake Jesuit JK
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jet Sun
|
Strake Jesuit JS
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jarvis Xie
|
Strake Jesuit JX
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Karan Shah
|
Strake Jesuit KS
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Lucas Walker
|
Strake Jesuit LW
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Michael Stuckert
|
Strake Jesuit MS
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Rushil Chetty
|
Strake Jesuit RC
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vail Chen
|
Strake Jesuit VC
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vratin Mankidy
|
Strake Jesuit VM
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Zion Dixon
|
Strake Jesuit ZD
|
|
Stratford
|
TX/US
|
Devon Schwartz
|
Stratford DS
|
|
THEO Christian
|
TX/US
|
Zachary Hamilton
|
THEO Christian ZH
|
|
Tompkins
|
TX/US
|
Catherine Wang
|
Tompkins CW
|
|
Trinity
|
TX/US
|
Noor Benzing
|
Trinity NB
|
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Nathaniel Lombardo
|
Tuloso Midway NL
|
|
Vandegrift
|
TX/US
|
Van Dickerson
|
Vandegrift VD
|
|
Village
|
TX/US
|
Jay Natarajan
|
Village JN
|
|
Village
|
TX/US
|
Regina Blenda
|
Village RB
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Anastasia Keeler
|
Westlake AK
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Faizaan Dossani
|
Westlake FD
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Aaditya Ganesan
|
Westwood AG
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Anoop Rachakonda
|
Westwood AR
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Brian Jeon
|
Westwood BJ
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Eric Gao
|
Westwood EG
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Pranav Medikonduru
|
Westwood PM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Prithiv Premkumar
|
Westwood PP
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Shawkin Kabir
|
Westwood SK
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Sandali Srivastava
|
Westwood SS
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Shreya Tiwari
|
Westwood ST
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Varshini Loganathan
|
Westwood VL
|
|
William B Travis
|
TX/US
|
Daniel Zou
|
William B Travis DZ
|
|
William B Travis
|
TX/US
|
Kyra Terez
|
William B Travis KT
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Akaash Kolluri
|
William P. Clements AK
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Christine Yuan
|
William P. Clements CY
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Freyaan Vimadalal
|
William P. Clements FV
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Justin Chen
|
William P. Clements JC
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Jash Shah
|
William P. Clements JS
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Kyren Khairah
|
William P. Clements KK
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Marco Ma
|
William P. Clements MM
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Mihir Malik
|
William P. Clements MMa
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Sarah Gelfer
|
William P. Clements SG
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
William Liaw
|
William P. Clements WL
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Allison Aldridge
|
Woodlands AA
|
|
Woodlands College Park
|
TX/US
|
Nathan Wei
|
Woodlands College Park NW
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Lulu Whitson
|
Woodlands LW
|
|