Albuquerque
|
NM/US
|
Abdallah & Schleder
|
Albuquerque AS
|
|
Albuquerque
|
NM/US
|
Jaiswal & Sandoval
|
Albuquerque JS
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Griffin & Miller
|
Bingham GM
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Sabry & Orton
|
Bingham SO
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Shackelford & Stevens
|
Bingham SS
|
|
Bishop Kelly
|
ID/US
|
Jones & Armstrong
|
Bishop Kelly JA
|
|
Brighton
|
UT/US
|
Talbot & Duncan
|
Brighton TD
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Gaylord & Srivastava
|
Brophy CP GS
|
|
Camas
|
WA/US
|
Lee & Lee
|
Camas LL
|
|
Centennial
|
ID/US
|
Min & Talamantes
|
Centennial MT
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Ames & Levitt
|
Chaminade CP AL
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Long & Pham
|
CK McClatchy LP
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Norton & Martin
|
CK McClatchy NM
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Dhaliwal & Hickey
|
College Prep DH
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Harper & Raees
|
College Prep HR
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Klein & Miller-Schai
|
College Prep KM
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Mundada & Wu
|
College Prep MW
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Hanley & Nagarjuna
|
College Prep NH
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Pradhan & Bittner
|
College Prep PB
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Sidhu & Papadopoulos
|
College Prep SP
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Bastian & Nelson
|
Copper Hills BN
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Memmott & Brunyer
|
Copper Hills MB
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Thiede & Leon
|
Copper Hills TL
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Berger & Bhansali
|
Cypress Bay BB
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Fernandez & Markowitz
|
Cypress Bay FM
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Kotler & Kotler
|
Cypress Bay KK
|
|
Eagle
|
ID/US
|
Eusterman & Eusterman
|
Eagle EE
|
|
Eagle
|
ID/US
|
Wambolt & Gordon
|
Eagle WG
|
|
East
|
UT/US
|
James & Pynes
|
East JP
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Astake & Clayman
|
George Washington CO AC
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Ollig & Leidke
|
George Washington CO LO
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
McMaster & Ediger
|
George Washington CO ME
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Amhaz & Shah
|
Green Valley AS
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Safieddine & Phen
|
Green Valley SP
|
|
Gulliver Prep
|
FL/US
|
Marban & Peiropan
|
Gulliver Prep MP
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kuppahally & Hughes
|
Harker KH
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Chen & Dang
|
Head Royce CD
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Fleiszig-Evans & Navarro
|
Head Royce FN
|
|
Highland
|
ID/US
|
Bedell & Govan
|
Highland BG
|
|
Highland
|
UT/US
|
Obbard & Obbard
|
Highland OO
|
|
Highland
|
ID/US
|
Ramsey & Cummins
|
Highland RC
|
|
Highland
|
UT/US
|
Robertson & Jensen
|
Highland RJ
|
|
Highland
|
ID/US
|
Smith & May
|
Highland SM
|
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Ortiz & Hefley
|
Hillcrest He
|
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Olson & Menon
|
Hillcrest OM
|
|
Hunter
|
UT/US
|
Alvarado & Nielsen
|
Hunter AN
|
|
Hunter
|
UT/US
|
Cruz & Truong
|
Hunter CT
|
|
Juan Diego Catholic
|
UT/US
|
Ben McGraw
|
Juan Diego Catholic BM
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Tamkin & Hsia
|
Kent Denver HT
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Kim & Krauss
|
Kent Denver KK
|
|
Logan
|
UT/US
|
Ji & Dhiman
|
Logan JD
|
|
Logan
|
UT/US
|
Fang & Stafford
|
Logan SF
|
|
Logan
|
UT/US
|
Xu & Johnson
|
Logan XJ
|
|
Lone Peak
|
UT/US
|
Avondet & Stanley
|
Lone Peak AS
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Troyer & Cielak
|
Loyola T
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Salehian & Verma
|
Meadows SV
|
|
Nevada Union
|
CA/US
|
Anderson & Muir
|
Nevada Union AM
|
|
Nevada Union
|
CA/US
|
Margulies & Raskie-Jeska
|
Nevada Union MR
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Appleby & Rounds
|
Notre Dame HS - Sherman Oaks AR
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Healy & Suico
|
Notre Dame HS - Sherman Oaks HS
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
McMillan & Peeples
|
Notre Dame HS - Sherman Oaks MP
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Mar & Paguio
|
Notre Dame HS - Sherman Oaks Pa
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
LeClair-Vazquez & Rickaby
|
Palo Verde LR
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
White & Brascia
|
Palo Verde WB
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Allison & Haas
|
Park City HS Debate AH
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Gregory & Wolfe
|
Park City HS Debate GW
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Checcone & Grossman
|
Polytechnic CG
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Deschenes & Ndefo-Haven
|
Polytechnic DN
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Friedman & Maechling
|
Polytechnic FM
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Horn & Medrano
|
Polytechnic HM
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Xu & Whitford
|
Polytechnic XW
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Amiel & Stone
|
Rowland Hall-St. Mark's AS
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Bernstein & Matheson
|
Rowland Hall-St. Mark's BM
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Barker & Poritz
|
Rowland Hall-St. Mark's BP
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Diamandis & Doctorman
|
Rowland Hall-St. Mark's DD
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Morris & Brague
|
Rowland Hall-St. Mark's MB
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Young & Steiner
|
Rowland Hall-St. Mark's YS
|
|
Sage Ridge
|
NV/US
|
Kaul & Ramazan
|
Sage Ridge KR
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Ahuja & Thornhill
|
Sira Ahuja
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Anhder & Hoffman
|
Sky View AH
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Martindale & Stoker
|
Sky View MS
|
|
Skyline
|
CA/US
|
Ambrose & Harris
|
Skyline AH
|
|
Skyline
|
UT/US
|
Smith & Devaru
|
Skyline SD
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Duncan & Saxena
|
Sonoma DS
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Flanagan & Nichols
|
Sonoma FN
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Hassan & Stephens
|
Sonoma HS
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Von Raesfeld & Kornfein
|
Sonoma VK
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Li & Garimella
|
St. Francis LG
|
|
St Vincent De Paul
|
CA/US
|
Crosby & Brandt
|
St. Vincent De Paul CB
|
|
St Vincent De Paul
|
CA/US
|
Hunter & Page
|
St. Vincent De Paul HP
|
|
St Vincent De Paul
|
CA/US
|
Ruo & Parnes
|
St. Vincent De Paul RP
|
|
St Vincent De Paul
|
CA/US
|
Stolp & Carlson
|
St. Vincent De Paul SC
|
|
West
|
UT/US
|
Blot & Aoki
|
West BA
|
|
West
|
UT/US
|
Meinking & Galian
|
West GM
|
|
West
|
UT/US
|
Kim & Banuri
|
West KB
|
|
West
|
UT/US
|
Lair & Banuri
|
West LB
|
|