Albany
|
CA/US
|
Eden Kenney
|
Albany EK
|
|
|
Albuquerque
|
NM/US
|
Harrison Bay
|
Albuquerque HB
|
|
|
American Leadership
|
UT/US
|
Brayden Higley
|
American Leadership BH
|
|
|
American Leadership
|
UT/US
|
Kaylee Reinitz
|
American Leadership KR
|
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
Victor Luo
|
Arcadia VL
|
|
|
Ashland
|
OR/US
|
Gracia Dodds
|
Ashland GD
|
|
|
Ashland
|
OR/US
|
Kate Joss-Bradley
|
Ashland KJ
|
|
|
BASIS Independent
|
CA/US
|
Eish Kapoor
|
BASIS Independent EK
|
|
|
BASIS Independent
|
CA/US
|
Kabir Sawal
|
BASIS Independent KS
|
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Benjamin Lyons
|
Bingham BL
|
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Kristina Bennett
|
Bingham KB
|
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Olivia Kavapalu
|
Bingham OK
|
|
|
Bishop Kelly
|
ID/US
|
Eli Neal
|
Bishop Kelly EN
|
|
|
Bishop Kelly
|
ID/US
|
Lucas Hentges
|
Bishop Kelly LH
|
|
|
Bishop Kelly
|
ID/US
|
Matt Thompson
|
Bishop Kelly MT
|
|
|
Centennial
|
ID/US
|
Harrison Hall
|
Centennial HH
|
|
|
Centennial
|
ID/US
|
Sarrah Belhadj
|
Centennial SB
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Michael Katari
|
College Prep MK
|
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Lexi McCombs
|
Copper Hills LM
|
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Moira Turner
|
Copper Hills MT
|
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Tyson Whiting
|
Copper Hills TW
|
|
|
Corner Canyon
|
UT/US
|
Parker Brailow
|
Corner Canyon PB
|
|
|
Corner Canyon
|
UT/US
|
Tiffany Brailow
|
Corner Canyon TB
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Shawn Dermer
|
Cypress Bay SD
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Valentina Sarmiento
|
Cypress Bay VS
|
|
|
Del Mar Torrey Pines HS Independent
|
CA/US
|
Farzaan Kaiyom
|
Del Mar/Torrey Pines HS Independent FK
|
|
|
Eagle
|
ID/US
|
Christiana Warner
|
Eagle CW
|
|
|
Eagle
|
ID/US
|
Lydia Brown
|
Eagle LB
|
|
|
Eagle
|
ID/US
|
Olivia Niederer
|
Eagle ON
|
|
|
Eagle
|
ID/US
|
Titan Walker
|
Eagle TW
|
|
|
East
|
UT/US
|
Avery Gonzales-Fleming
|
East AG
|
|
|
East
|
UT/US
|
Alivia Neary
|
East AN
|
|
|
East
|
UT/US
|
Whitman Howard
|
East WH
|
|
|
Grand County
|
UT/US
|
Grace Osusky
|
Grand County GO
|
|
|
Grand County
|
UT/US
|
Phillip Geiser
|
Grand County PG
|
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Aislinn Farmer
|
Green Valley AF
|
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Samin Kamal
|
Green Valley SK
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kelly Shen
|
Harker KS
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Serena Lu
|
Harker SL
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Alexandra Mork
|
Harvard-Westlake AM
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Evan Engel
|
Harvard-Westlake EE
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Julia Cosgrove
|
Harvard-Westlake JC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Lauren Morganbesser
|
Harvard-Westlake LM
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Matthew Gross
|
Harvard-Westlake MG
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Spencer Klink
|
Harvard-Westlake SK
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Spencer Paul
|
Harvard-Westlake SP
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Vishan Chaudhary
|
Harvard-Westlake VC
|
|
|
Hendrick Hudson
|
NY/US
|
Matt Gofman
|
Hendrick Hudson MG
|
|
|
Highland
|
ID/US
|
Alissa Corona
|
Highland AC
|
|
|
Highland
|
ID/US
|
Gideon Gruel
|
Highland GG
|
|
|
Highland
|
ID/US
|
Gwen Woods
|
Highland GW
|
|
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Lina Hwang
|
Hillcrest LH
|
|
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Stephen Yu
|
Hillcrest SY
|
|
|
Hunter
|
UT/US
|
Anastasia Davis
|
Hunter AD
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Danielle Dosch
|
Immaculate Heart DD
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Lena Mizrahi
|
Immaculate Heart LM
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Madeleine Conrad-Mogin
|
Immaculate Heart MC
|
|
|
Juan Diego Catholic
|
UT/US
|
Zannah Schorer
|
Juan Diego Catholic ZS
|
|
|
Karl G. Maeser Prep
|
UT/US
|
Brendan Murphy
|
Karl G. Maeser Preparatory BM
|
|
|
Karl G. Maeser Prep
|
UT/US
|
Jeremy Hadfield
|
Karl G. Maeser Preparatory JH
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Caden Joseph
|
Kent Denver CJ
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Dan Taro
|
Kent Denver DT
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Sarah London
|
Kent Denver SL
|
|
|
Layton
|
UT/US
|
Alex Nielson
|
Layton AN
|
|
|
Layton
|
UT/US
|
Zach Baker
|
Layton ZB
|
|
|
Logan
|
UT/US
|
Curtis Liu
|
Logan CL
|
|
|
Logan
|
UT/US
|
David Ban
|
Logan DB
|
|
|
Logan
|
UT/US
|
Kai Torrens
|
Logan KT
|
|
|
Logan
|
UT/US
|
Wesley Carter
|
Logan WC
|
|
|
Lone Peak
|
UT/US
|
Reed Olsen
|
Lone Peak RO
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Alessandro Behney
|
Loyola AB
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Andrew Overing
|
Loyola AO
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Darren Kim
|
Loyola DK
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Douglas Wickham
|
Loyola DWi
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Holden Fraser
|
Loyola HFr
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Joseph Namkung
|
Loyola JN
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Luis Arbelaez
|
Loyola LAr
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Nathaniel Tran
|
Loyola NT
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Chris Wang
|
Lynbrook CW
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Nikhil Ajjarapu
|
Lynbrook NA
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Susan Zhou
|
Lynbrook SZ
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Amy Jarkow
|
Marlborough AJ
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Grace Kim
|
Marlborough GK
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Zoe Wasserman
|
Marlborough ZW
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Edward Rastgoo
|
Meadows ER
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Taylor Parker
|
Meadows TP
|
|
|
Mountain View
|
ID/US
|
David Luke
|
Mountain View DL
|
|
|
Mountain View
|
ID/US
|
Gabe Hall
|
Mountain View GH
|
|
|
Mountain View
|
ID/US
|
Robyn Harper
|
Mountain View RH
|
|
|
Mountain View
|
ID/US
|
Silas Callaway
|
Mountain View SC
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Varun Paranjpe
|
Mountain View VP
|
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Jack Stern
|
North Hollywood JS
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Arlo Weiner
|
Oakwood School - North Hollywood AW
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Nikki Bayat
|
Oakwood School - North Hollywood NBa
|
|
|
Palo Alto (Independent)
|
CA/US
|
Barry He
|
Palo Alto (Independent) BH
|
|
|
Palo Alto (Independent)
|
CA/US
|
Colin Fee
|
Palo Alto (Independent) CF
|
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Abi Kretschmar
|
Park City HS Debate AK
|
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Boyana Martinova
|
Park City HS Debate BM
|
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Danny Rosenbloom
|
Park City HS Debate DR
|
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Teia Swan
|
Park City HS Debate TS
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Afra Ahmed
|
Presentation AA
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Amy Santos
|
Presentation AS
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Natasha Aji
|
Presentation NA
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Lori Luo
|
Quarry Lane LL
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Priya Narain
|
Quarry Lane PN
|
|
|
Rocky Mountain
|
ID/US
|
Joey McKinney
|
Rocky Mountain JM
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Abed Alsolaiman
|
Rowland Hall-St. Mark's AA
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Kenzo Okazaki
|
Rowland Hall-St. Mark's KO
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Sai Karavadi
|
Sai Karavadi
|
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Austyn Thomas
|
Salem Hills AT
|
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Mason Lindstrom
|
Salem Hills ML
|
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Seth Christensen
|
Salem Hills SC
|
|
|
San Marino
|
CA
|
Eric Deng
|
San Marino ED
|
|
|
San Marino
|
CA
|
Kirk Wu
|
San Marino KW
|
|
|
San Marino
|
CA
|
Kyle Weng
|
San Marino KWe
|
|
|
San Marino
|
CA
|
Vincent Liu
|
San Marino VL
|
|
|
Servite
|
CA/US
|
Patrick Aimone
|
Servite PA
|
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Jeffery Evens
|
Sky View JE
|
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Jacob Kunzler
|
Sky View JK
|
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Ryan White
|
Sky View RW
|
|
|
Skyline
|
UT/US
|
Alyssa Fu
|
Skyline AF
|
|
|
Skyline
|
UT/US
|
Emi Radetich
|
Skyline ER
|
|
|
Skyridge
|
UT/US
|
Angela Roundy
|
Skyridge Debate AR
|
|
|
Skyridge
|
UT/US
|
Isaac Miles
|
Skyridge Debate IM
|
|
|
Skyridge
|
UT/US
|
McKay Brooks
|
Skyridge Debate MB
|
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Reece Stromberg
|
Sonoma RS
|
|
|
Summit
|
UT/US
|
Connor Madden
|
Summit Academy CM
|
|
|
Summit
|
UT/US
|
Jonah Elsberry
|
Summit Academy JE
|
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Ashwin Bhat
|
Sunset AB
|
|
|
Viewmont Viking
|
UT/US
|
Everett McKay
|
Viewmont Viking Debate EM
|
|
|
West
|
UT/US
|
Emil Welker
|
West EW
|
|
|
West
|
UT/US
|
Gideon Gomm
|
West GG
|
|
|
West
|
UT/US
|
Kenneth Nelson
|
West KN
|
|
|
West
|
UT/US
|
Michael Tao
|
West MT
|
|
|
West
|
UT/US
|
Nithin Chalapathi
|
West NCh
|
|
|
Westview
|
OR/US
|
Rohith Sudhakar
|
Westview RS
|
|
|
Woods Cross
|
UT/US
|
Amanda Shepherd
|
Woods Cross AS
|
|
|