Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Neel Kannambadi
|
Acton-Boxborough NK
|
|
|
Altamont
|
AL/US
|
Aaditya Raval
|
Altamont AR
|
|
|
Altamont
|
AL/US
|
Emma McLain
|
Altamont EM
|
|
|
Altamont
|
AL/US
|
Jackson Shah
|
Altamont JS
|
|
|
Altamont
|
AL/US
|
Serena Blutter
|
Altamont SB
|
|
|
Altamont
|
AL/US
|
William McLain
|
Altamont WM
|
|
|
Amador Valley
|
CA/US
|
Ella Min
|
Amador Valley EM
|
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Alfred Jino
|
American Heritage Broward AJ
|
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Mason Cheng
|
American Heritage Broward MC
|
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Spencer Swickle
|
American Heritage Broward SS
|
|
|
American Heritage Palm Beach
|
FL/US
|
Angelina Isaac
|
American Heritage Palm Beach AI
|
|
|
American Heritage Palm Beach
|
FL/US
|
Chloe Wolf
|
American Heritage Palm Beach CW
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Andrew Park
|
Archbishop Mitty AP
|
|
|
Barrington
|
IL/US
|
Albert Cai
|
Barrington AC
|
|
|
Barrington
|
IL/US
|
Lahari Beeram
|
Barrington LB
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Jason Kuo
|
BASIS Independent Silicon Valley JK
|
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Taejun Kim
|
BASIS Scottsdale TK
|
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Isaiah Muniz
|
Bronx Science IM
|
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Le Wang
|
Bronx Science LW
|
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Timothy Jiang
|
Brophy TJ
|
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Yiyi Sun
|
Brophy YS
|
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Laura Huang
|
Carnegie Vanguard LH
|
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Derek Han
|
Cary Acad DH
|
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Riley Ro
|
Cary Acad RR
|
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Simren Mehta
|
Cary Acad SM
|
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Miles Kshatriya
|
Clear Lake MK
|
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Rowan MacLean
|
Clear Lake RM
|
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Kaitlyn Tapia
|
Coppell KT
|
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Sirini Karunadasa
|
Coppell SK
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Ioel Katz
|
Cypress Bay IK
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
sage stanley
|
Cypress Bay SS
|
|
|
Durham
|
NC/US
|
Sachin Aggarwal
|
Durham SA
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Aditi Jha
|
Edina AJ
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Isaac McCarty
|
Edina IM
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Julia Benson
|
Edina JB
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Noah Reardon
|
Edina NR
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Valerie Schmitt
|
Edina VS
|
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Ava Moon
|
Flower Mound AM
|
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Olivia Woo
|
Fullerton Union OW
|
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Samantha Saldana
|
Fullerton Union SS
|
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Teresa Lutin
|
Fullerton Union TL
|
|
|
Granada Hills Charter
|
CA/US
|
Emma Kedilerli
|
Granada Hills Charter EK
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Adam Kesselman
|
Greenhill AK
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Aaron Kuang
|
Greenhill AKu
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Sarah Koshy
|
Greenhill SK
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Seth Lee
|
Greenhill SL
|
|
|
Greenwich
|
CT/US
|
Lula Wang
|
Greenwich LW
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Angelina Antony
|
Harker AA
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ananya Pradhan
|
Harker AP
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ansh Sheth
|
Harker AS
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kabir Buch
|
Harker KB
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nikhil Bawa
|
Harker NB
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Panav Gogte
|
Harker PG
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Roshan Amurthur
|
Harker RA
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sofia Shah
|
Harker SS
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sahngwie Yim
|
Harker SY
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Valerie Li
|
Harker VL
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Andrew Gaffin
|
Harrison AG
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Brooke Schiano-Gonzalez
|
Harrison BS
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Jack Borman
|
Harrison JB
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Jack Gessner
|
Harrison JG
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Reese Potash
|
Harrison RP
|
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Harry
|
Harry
|
|
|
Hawken
|
OH/US
|
Nolan Si
|
Hawken NS
|
|
|
Horace Greeley
|
NY/US
|
Andy Miani
|
Horace Greeley AM
|
|
|
Horace Greeley
|
NY/US
|
Salma Gheith
|
Horace Greeley SG
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Briana Song
|
Immaculate Heart BS
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Elodie Szlasa
|
Immaculate Heart ES
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Emma Sobel
|
Immaculate Heart ESo
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Mia Fleming
|
Immaculate Heart MF
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Nicolette Huff
|
Immaculate Heart NH
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Shaina Sanchez
|
Immaculate Heart SS
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Andrew Brandt
|
Isidore Newman AB
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Hudson Nguyen
|
Isidore Newman HN
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Jackson Dirks
|
Isidore Newman JD
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Jiya Jolly
|
Isidore Newman JJ
|
|
|
James Bowie
|
TX/US
|
Bodhi Rosen
|
James Bowie BR
|
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Ryan Chang
|
Jasper RC
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Alejandro Ibarra
|
Kinkaid AI
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Sophie Zhou
|
Kinkaid SZ
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Harris Layson
|
Lake Highland Prep HL
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Prateek Seela
|
Lake Highland Prep PS
|
|
|
Lake Washington
|
WA
|
Amelie Calamia
|
Lake Washington AC
|
WL
|
|
Lamar
|
TX/US
|
Aarav Mahendru
|
Lamar AM
|
|
|
Lawrenceville
|
NJ/US
|
Toby Hou
|
Lawrenceville TH
|
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Charlie Swan
|
Little Rock Central CS
|
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Kaneeka Chakraborty
|
Little Rock Central KC
|
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Ryan Sibert
|
Little Rock Central RS
|
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Sarea Pitts
|
Little Rock Central SP
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Abhinav Kasturi
|
Los Altos AK
|
|
|
Louisville Senior
|
OH
|
Maya Baxter
|
Louisville Senior MB
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Abby Merges
|
Marlborough AM
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Francesca Lesinski
|
Marlborough FL
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Gabriela Adler
|
Marlborough GA
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Hope Lee
|
Marlborough HL
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Leah Fischer
|
Marlborough LF
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Maya Jen
|
Marlborough MJ
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Margalit Salkin
|
Marlborough MS
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Olivia Ohr
|
Marlborough OO
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Penelope Pressman
|
Marlborough PP
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Wyeth Renwick
|
Marlborough WR
|
|
|
Marquette
|
WI/US
|
Ethan Zhang
|
Marquette EZ
|
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Chloe Shao
|
Memorial CS
|
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Claire Sun
|
Memorial CSu
|
|
|
Memorial
|
TX/US
|
David Xu
|
Memorial DX
|
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Max Gu
|
Memorial MG
|
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Gowtham Sathi
|
Millard North GS
|
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Sunny Bodduluri
|
Millard North SB
|
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Swara Dasari
|
Millard North SD
|
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Ethan Yang
|
Monta Vista EY
|
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Keshav Rastogi
|
Monta Vista KR
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Madeleine Yuan
|
Monte Vista MY
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Zara Mehmood
|
Monte Vista ZM
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Zacky Shalizi
|
Monte Vista ZS
|
|
|
Mountain lakes high
|
NJ/US
|
Ethan Wu
|
Mountain lakes high EW
|
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Aidan Lishner
|
Neenah AL
|
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Caroline Hodges
|
Neenah CH
|
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Drew Benthein
|
Neenah DB
|
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Jack Brown
|
Neenah JB
|
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Kale Hildebrandt
|
Neenah KH
|
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Ronak Bhattacharjee
|
Neenah RB
|
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Sarah Hoffman
|
Neenah SH
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Ashley Lourenco
|
Newark Science AL
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Nina Cardenas
|
Nina Cardenas
|
|
|
Nova
|
FL/US
|
Tala Almansir
|
Nova TA
|
|
|
Nova
|
FL/US
|
Zion Mitchell
|
Nova ZM
|
|
|
Oak Ridge
|
CA/US
|
Arnav Arjula
|
Oak Ridge AA
|
|
|
Oak Ridge
|
CA/US
|
Aidan Haya
|
Oak Ridge AH
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Alex Borgas
|
Peninsula AB
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Austin Loui
|
Peninsula AL
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Aaron Yi
|
Peninsula AY
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Shawn Lo
|
Peninsula SL
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Sterling Utovac
|
Peninsula SU
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
William Wei
|
Peninsula WW
|
|
|
Penn
|
IN/US
|
Akul Bhambhani
|
Penn AB
|
|
|
Penn
|
IN/US
|
Chris Chen
|
Penn CC
|
|
|
Penn
|
IN/US
|
Sarah Rooney
|
Penn SR
|
|
|
Phillips Academy Andover
|
MA/US
|
Daniel Baek
|
Phillips Academy Andover DB
|
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Kaleb Gebresillasie
|
Phoenix Country Day KG
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Alena Tejavanija
|
Polytechnic AT
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Ananya Bharathapudi
|
Presentation AB
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Snigdha Pallikonda
|
Presentation SP
|
|
|
Sage Oak Charter
|
CA/US
|
Aiden Kim
|
Sage Oak Charter AK
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Jessica Katz
|
Scarsdale JK
|
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Vishal Surya
|
Seven Lakes VS
|
|
|
Stanford OHS
|
CA/US
|
Amanda Yu
|
Stanford OHS AY
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Ayaan Singh
|
Strake Jesuit AS
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Justin Wen
|
Strake Jesuit JW
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Kelvin Meng
|
Strake Jesuit KM
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Michael Meng
|
Strake Jesuit MM
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Nathan Wei
|
Strake Jesuit NW
|
|
|
Trinity Valley
|
TX/US
|
Thrisha Sukesh
|
Trinity Valley TS
|
WL
|
|
Village
|
TX/US
|
Selina Zhang
|
Village SZ
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Joshua Burriola
|
West Des Moines Valley JB
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Jordan Sturgill
|
West Des Moines Valley JS
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Lucy Rhein
|
West Des Moines Valley LR
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Landon Stull
|
West Des Moines Valley LS
|
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Alexandra Coulter
|
Westlake AC
|
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Andy Hou
|
Westlake AH
|
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Beatrice Reshetnikov
|
Westlake BR
|
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Cate Conklin
|
Westlake CC
|
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Miller Roberts
|
Westlake MR
|
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Romeer Pillay
|
Westlake RP
|
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Tanya Wei
|
Westridge TW
|
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Arnav Shenoy
|
William Fremd AS
|
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Shreya Rajesh
|
William Fremd SR
|
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Stephen Thomas
|
William Fremd ST
|
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Vishakh Neelamana
|
William Fremd VN
|
|
|