Durham
|
NC/US
|
Max Tendler
|
AE Max Tendler
|
|
Plymouth
|
IN/US
|
Claire Lewandowski
|
AF Claire Lewandowski
|
|
Plymouth
|
IN/US
|
Elizabeth Williams
|
AF Elizabeth Williams
|
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Nina Skae
|
AH Nina Skae
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Alexis Hernandez
|
AL Alexis Hernandez
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Apollo Salazar
|
AL Apollo Salazar
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Mehak Uppal
|
AM Mehak Uppal
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Anjani Nabar
|
AP Anjani Nabar
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Chloe Lee
|
AP Chloe Lee
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Kriti Vamshidhar
|
AP Kriti Vamshidhar
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Tiger Javiya
|
AP Tiger Javiya
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Camila Acharya
|
BB Camila Acharya
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Zayna Khan
|
BB Zayna Khan
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Amenah Eldomiatti
|
BC Amenah Eldomiatti
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Andrew Staff
|
BC Andrew Staff
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Ankita Gurung
|
BC Ankita Gurung
|
|
Nova
|
FL/US
|
Carlos Casado
|
BK Carlos Casado
|
|
Nova
|
FL/US
|
Noah Cross
|
BK Noah Cross
|
|
Munster
|
IN
|
Addison Ellis
|
BN Addison Ellis
|
|
Munster
|
IN
|
Ava Rozmanich
|
BN Ava Rozmanich
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Esther Oyetunji
|
CH Esther Oyetunji
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Yaoxuan Xie
|
CH Yaoxuan Xie
|
|
RISE
|
CO/US
|
Lalaine Garfio-Robles
|
CM Lalaine Garfio-Robles
|
|
RISE
|
CO/US
|
Miranda Rodriguez-Ramirez
|
CM Miranda Rodriguez-Ramirez
|
|
Louisville Senior
|
OH
|
Kenna Gnes
|
CX Kenna Gnes
|
|
St Thomas More
|
LA/US
|
Bella Biddick
|
CZ Bella Biddick
|
|
St Thomas More
|
LA/US
|
Noah Darby
|
CZ Noah Darby
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Blake Langer
|
DB Blake Langer
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Marley Carrillo
|
DB Marley Carrillo
|
|
American Heritage Palm Beach
|
FL/US
|
Caitlin Yaralli
|
DE Caitlin Yaralli
|
|
American Heritage Palm Beach
|
FL/US
|
Madilyn Katz-Schear
|
DE Madilyn Katz-Schear
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Inaaya Feroz
|
DM Inaaya Feroz
|
|
Pine Creek
|
CO/US
|
Jack Clawson
|
DP Jack Clawson
|
|
Taipei American
|
TW
|
Sofia Valadao
|
DX Sofia Valadao
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Grace Alagbo
|
EF Grace Alagbo
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Hoda Husen
|
EF Hoda Husen
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Isaiah Craig
|
EF Isaiah Craig
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Mfaz Mohamed Ali
|
EF Mfaz Mohamed Ali
|
|
Los Gatos
|
CA/US
|
Zachary Benitez
|
EG Zachary Benitez
|
|
Village
|
TX/US
|
Emma Kay
|
EW Emma Kay
|
|
Hector G Godinez Fundamental
|
CA/US
|
Adrian Gomez
|
FA Adrian Gomez
|
|
Hector G Godinez Fundamental
|
CA/US
|
Alexander Pantone
|
FA Alexander Pantone
|
|
Hector G Godinez Fundamental
|
CA/US
|
Dante Soriano
|
FA Dante Soriano
|
|
Hector G Godinez Fundamental
|
CA/US
|
Erika Ramos
|
FA Erika Ramos
|
|
Hector G Godinez Fundamental
|
CA/US
|
Jaydon Hsia
|
FA Jaydon Hsia
|
|
Port Washington
|
WI/US
|
Dane Metzger
|
FH Dane Metzger
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Katie Eanes
|
FJ Katie Eanes
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Mia Annillo
|
FJ Mia Annillo
|
|
Sheboygan South
|
WI/US
|
Derek Sheehan
|
FT Derek Sheehan
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Brian Zhao
|
GA Brian Zhao
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Ilesh Sundar
|
GA Ilesh Sundar
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Oliver Chen
|
GA Oliver Chen
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Saketh Dasaradhi
|
GA Saketh Dasaradhi
|
|
Altamont
|
AL/US
|
Nivedha Goli
|
GB Nivedha Goli
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Alex Huang
|
GE Alex Huang
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Hadassah Owens
|
GE Hadassah Owens
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Christal Chen
|
GS Christal Chen
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Justin Trey
|
GS Justin Trey
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Kate Ramsey
|
GS Kate Ramsey
|
|
Mt. SAC Early
|
CA/US
|
Ameena Shafiq
|
GZ Ameena Shafiq
|
|
Mt. SAC Early
|
CA/US
|
Ariana Parra
|
GZ Ariana Parra
|
|
Mt. SAC Early
|
CA/US
|
Atiqa Shafiq
|
GZ Atiqa Shafiq
|
|
Mt. SAC Early
|
CA/US
|
Everett Alquicira
|
GZ Everett Alquicira
|
|
Mt. SAC Early
|
CA/US
|
Lauryn Marin
|
GZ Lauryn Marin
|
|
Mt. SAC Early
|
CA/US
|
Oliver McDonald
|
GZ Oliver McDonald
|
|
West Covina
|
CA/US
|
Aleena Ortega
|
HA Aleena Ortega
|
|
Taipei American
|
TW
|
Haluka Motozawa
|
Haluka Motozawa
|
|
Edgewood
|
CA/US
|
Teotli Valenzuela-Gonzalez
|
HB Teotli Valenzuela-Gonzalez
|
|
Tulsa Washington
|
OK
|
Ananya Sundaram
|
HJ Ananya Sundaram
|
|
Tulsa Washington
|
OK
|
Esther Zhu
|
HJ Esther Zhu
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Davis Wang
|
HP Davis Wang
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Jacob Nguyen
|
HP Jacob Nguyen
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Saanya Bhasin
|
HP Saanya Bhasin
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Elisa Chang
|
HX Elisa Chang
|
|
University
|
IL/US
|
Shreya Nallamothu
|
ID Shreya Nallamothu
|
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Maya Ravishankar
|
IF Maya Ravishankar
|
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Sasha Anand
|
IF Sasha Anand
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ankita Chakravarty
|
IM Ankita Chakravarty
|
|
Harker
|
CA/US
|
Daniel Chen
|
IM Daniel Chen
|
|
Harker
|
CA/US
|
Jason Shim
|
IM Jason Shim
|
|
Harker
|
CA/US
|
Robert Fields
|
IM Robert Fields
|
|
Harker
|
CA/US
|
Shreyas Chakravarty
|
IM Shreyas Chakravarty
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Briar Bryant
|
JD Briar Bryant
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Ellie Sohn
|
JD Ellie Sohn
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Sophie Chia
|
JE Sophie Chia
|
|
Middle
|
CA/US
|
Colin Giacomo
|
JF Colin Giacomo
|
|
Middle
|
CA/US
|
Keila Lopez
|
JF Keila Lopez
|
|
Middle
|
CA/US
|
Oscar Hernandez
|
JF Oscar Hernandez
|
|
Advanced Learning Academy (hs)
|
CA/US
|
Abdiel Ramirez
|
JG Abdiel Ramirez
|
|
Santa Ana
|
CA/US
|
Genesis Hernandez
|
JH Genesis Hernandez
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Allison Zhang
|
JM Allison Zhang
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Evan Safi
|
JR Evan Safi
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Sarah VanKorlaar
|
JR Sarah VanKorlaar
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Shriya Katukuri
|
JR Shriya Katukuri
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Alicia Trevino
|
JZ Alicia Trevino
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Noah Chao-detiveaux
|
JZ Noah Chao-detiveaux
|
|
Leland
|
CA/US
|
Claire Chen
|
KG Claire Chen
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Bhavya Makkar
|
KS Bhavya Makkar
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Sophia Lin
|
KS Sophia Lin
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Tanvi Madugonde
|
KS Tanvi Madugonde
|
|
Millard West
|
NE/US
|
Gary Hao
|
LA Gary Hao
|
|
Granada Hills Charter
|
CA/US
|
Sophie Eli
|
MF Sophie Eli
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Jacqueline Stenzel
|
MZ Jacqueline Stenzel
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Katia Lyakh
|
MZ Katia Lyakh
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Xeno Delgadillo
|
Xeno Delgadillo
|
|