IHSSA State Debate

2023 — Ankeny, IA/US
Field in Student Congress
77 entries
Institution Location Entry Code
Oskaloosa IA/US Abigail Lindgren Abigail Lindgren
Iowa City West IA/US Alex Douglas Alex Douglas
East IA/US Alexander Beveridge Alexander Beveridge
CAM IA/US Alexandria Petersen Alexandria Petersen
Hoover IA/US Alison De Luna Alison De Luna
Atlantic IA/US Alix Nath Alix Nath
CAM IA/US Anastasia Peron Anastasia Peron
Hoover IA/US Antonio Rrapi Antonio Rrapi
Johnston IA/US Aravind Balaji Aravind Balaji
Hoover IA/US Ashley Stevens Ashley Stevens
Norwalk IA/US Ashlynn Potter Ashlynn Potter
Norwalk IA/US Avry VandeKamp Avry VandeKamp
Norwalk IA/US Blayke Norton Blayke Norton
CAM IA/US Bob Dine Bob Dine
Hempstead IA Brendon Zheng Brendon Zheng
Hoover IA/US Carmela Davidson Carmela Davidson
Dowling Catholic IA/US Cesar Duran-Oropeza Cesar Duran-Oropeza
Norwalk IA/US Charles Trilk Charles Trilk
East IA/US Christopher Ramirez-Chavez Christopher Ramirez-Chavez
Hoover IA/US Claire Johnson Claire Johnson
Hampton-Dumont-CAL IA/US Coleman Condon Coleman Condon
Norwalk IA/US Colton Lippold Colton Lippold
Theodore Roosevelt IA/US Dairen Castro Dairen Castro
Hempstead IA Dalton Runde Dalton Runde
Burlington IA/US David King David King
Oskaloosa IA/US Elliot Nelson Elliot Nelson
Iowa City West IA/US Fanshuo Cheng Fanshuo Cheng
Iowa City West IA/US Finnley Bonfig Finnley Bonfig
CAM IA/US Hannah Thomas Hannah Thomas
Burlington IA/US Hannah Wenzel Hannah Wenzel
Theodore Roosevelt IA/US Harry Hansen Harry Hansen
Atlantic IA/US J. Molina J. Molina
Norwalk IA/US Jadyn Joyce Jadyn Joyce
CAM IA/US Jakob Petersen Jakob Petersen
Iowa City West IA/US Jessie Li Jessie Li
Bishop Heelan IA/US John Paul O'Connor John Paul O'Connor
Theodore Roosevelt IA/US Jonah Cornelisse Jonah Cornelisse
East IA/US Josue Aleman Josue Aleman
Grinnell IA/US Kaia Chang Roper Kaia Chang Roper
East IA/US karlie flam karlie flam
Carroll IA/US Katelyn McFarland Katelyn McFarland
Atlantic IA/US Kelsey Pross Kelsey Pross
Grinnell IA/US Kiran Elfenbein Kiran Elfenbein
Grinnell IA/US Liam Leasure Liam Leasure
Dowling Catholic IA/US Lily Carfrae Lily Carfrae
Hampton-Dumont-CAL IA/US Lily Mason Lily Mason
Iowa City West IA/US Lincoln Beihl Lincoln Beihl
Ames IA Liyuan Wang Liyuan Wang
Hoover IA/US Lucas Wood Lucas Wood
Bishop Heelan IA/US Lucy Anderson Lucy Anderson
Oskaloosa IA/US Madison Chamberlin Madison Chamberlin
Carroll IA/US Maia Boell Maia Boell
Dowling Catholic IA/US Matthew Pierson Matthew Pierson
Hempstead IA Mazin Imran Mazin Imran
Okoboji IA/US McKenna Hesse McKenna Hesse
Oskaloosa IA/US Megan Vos Megan Vos
Ames IA Miles Peterson Miles Peterson
Hampton-Dumont-CAL IA/US Natalie Castro Natalie Castro
Atlantic IA/US Nick Bennett Nick Bennett
Atlantic IA/US Nissa Molgaard Nissa Molgaard
Hampton-Dumont-CAL IA/US Olivia Steele Olivia Steele
Iowa City West IA/US Orion Shaw Orion Shaw
Hampton-Dumont-CAL IA/US Paige Magner Paige Magner
Bishop Heelan IA/US Robert Danner Robert Danner
Theodore Roosevelt IA/US Roland Preston Roland Preston
Theodore Roosevelt IA/US Samuel Boes Samuel Boes
Hempstead IA Sannvi Ram Sannvi Ram
North IA/US Saw Gee Dow Sow Saw Gee Dow Sow
Theodore Roosevelt IA/US Shea Buchmeier Shea Buchmeier
Hampton-Dumont-CAL IA/US Shelby Rowe Shelby Rowe
Hempstead IA Sheri Sun Sheri Sun
Hempstead IA Shreya Ravada Shreya Ravada
Johnston IA/US Shreyas Shrestha Shreyas Shrestha
Carroll IA/US Sydney Bellinghausen Sydney Bellinghausen
Okoboji IA/US Talyn Bauerly Talyn Bauerly
Burlington IA/US Victoria Almack Victoria Almack
North IA/US Victory Ibaakee Victory Ibaakee