Brownfield
|
TX/US
|
Noor Garoui
|
Brownf Noor Garoui
|
Byron Nelson
|
TX/US
|
Connor Self
|
ByrNel Connor Self
|
Centennial
|
TX/US
|
Aarush Banoor
|
Centen Aarush Banoor
|
Centennial
|
TX/US
|
Ananya Ganni
|
Centen Ananya Ganni
|
Centennial
|
TX/US
|
Mansi Kasagani
|
Centen Mansi Kasagani
|
Centennial
|
TX/US
|
Shrinidhi Rengarajan
|
Centen Shrinidhi Rengarajan
|
Centennial
|
TX/US
|
Vishnu Ramshankar
|
Centen Vishnu Ramshankar
|
Coppell
|
TX/US
|
Hana Sawaf
|
Coppel Hana Sawaf
|
Coppell
|
TX/US
|
Sean Pompey
|
Coppel Sean Pompey
|
Creekview
|
TX/US
|
Daeun Kim
|
Creekv Daeun Kim
|
Episcopal School of Dallas (ESD)
|
TX/US
|
Abby Pickens
|
ESODE Abby Pickens
|
Garland
|
TX/US
|
Audrey Kolega
|
Garlan Audrey Kolega
|
Garland
|
TX/US
|
Joshua Eneji
|
Garlan Joshua Eneji
|
Garland
|
TX/US
|
Milan Le
|
Garlan Milan Le
|
Hebron
|
TX/US
|
Manushri Malkapurapu
|
Hebron Manushri Malkapurapu
|
Jasper
|
TX/US
|
Advaita Ayuluri
|
Jasper Advaita Ayuluri
|
Jasper
|
TX/US
|
Rishya Vemireddy
|
Jasper Rishya Vemireddy
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Katie Vo
|
LakTra Katie Vo
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Shruti Subramaniyan
|
Lovejo Shruti Subramaniyan
|
McMillen
|
TX/US
|
Pragathi Boddu
|
McMill Pragathi Boddu
|
Plano East
|
TX/US
|
Aditi Amin
|
PlaEas Aditi Amin
|
Plano East
|
TX/US
|
Hiba Iqbal
|
PlaEas Hiba Iqbal
|
Plano East
|
TX/US
|
JJ Erives
|
PlaEas JJ Erives
|
Plano East
|
TX/US
|
Reese Aksamit
|
PlaEas Reese Aksamit
|
Plano East
|
TX/US
|
Sharley Kiefer
|
PlaEas Sharley Kiefer
|
Plano East
|
TX/US
|
Tristan Ramon
|
PlaEas Tristan Ramon
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Jazmine Singh
|
PlaSen Jazmine Singh
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Matthew Rippin
|
PlaSen Matthew Rippin
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Vinathi Beeram
|
PlaSen Vinathi Beeram
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Zimo Chen
|
PlaSen Zimo Chen
|
San Angelo Central Freshman
|
TX/US
|
Sydnie Mccrummen
|
SACF Sydnie Mccrummen
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Amrita Vukoti
|
SanAng Amrita Vukoti
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Anna Dusek
|
SanAng Anna Dusek
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Annaelle Casillas
|
SanAng Annaelle Casillas
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Hael Park
|
SanAng Hael Park
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Isabella Royer
|
SanAng Isabella Royer
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Isabelle Valdez
|
SanAng Isabelle Valdez
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Lillyan Leto
|
SanAng Lillyan Leto
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Paula Maysonet
|
SanAng Paula Maysonet
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Thailia Fernandez
|
SanAng Thailia Fernandez
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Vivianna Castilleja
|
SanAng Vivianna Castilleja
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Zaymon Hartwell
|
SanAng Zaymon Hartwell
|
Tascosa
|
TX/US
|
Alana Shull
|
Tascos Alana Shull
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Addison Keener
|
TSOM Addison Keener
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Ezekiel Bajomo
|
TSOM Ezekiel Bajomo
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Ray Qi
|
TSOM Ray Qi
|
Uplift Atlas Prep
|
TX/US
|
Sherlyn Dominguez
|
UplAtl Sherlyn Dominguez
|
Vines
|
TX/US
|
Sahith Reddy
|
Vines Sahith Reddy
|