Argyle
|
TX/US
|
Daniel Joyce
|
Argyle Daniel Joyce
|
Princeton
|
TX/US
|
Ash Garcia
|
Ash Garcia
|
Plano East
|
TX/US
|
Ashraf Kuzbari
|
Ashraf Kuzbari
|
Centennial
|
TX/US
|
Asmit Panda
|
Centen Asmit Panda
|
Centennial
|
TX/US
|
Rithvik Sonwalkar
|
Centen Rithvik Sonwalkar
|
Colony
|
TX/US
|
Akhila Vunnam
|
Colony Akhila Vunnam
|
Colony
|
TX/US
|
Keziah Shaji
|
Colony Keziah Shaji
|
Coppell 9th
|
TX/US
|
Midhvan Sharma
|
Cop9th Midhvan Sharma
|
Coppell
|
TX/US
|
Michelle Rivera
|
Coppel Michelle Rivera
|
Coram Deo
|
TX/US
|
Maddox Hang
|
CorDeo Maddox Hang
|
Creekview
|
TX/US
|
Han Le
|
Creekv Han Le
|
Creekview
|
TX/US
|
Lauren Hohlt
|
Creekv Lauren Hohlt
|
Episcopal School of Dallas (ESD)
|
TX/US
|
Abby Pickens
|
ESODE Abby Pickens
|
Garland
|
TX/US
|
Jasmine John
|
Garlan Jasmine John
|
Garland
|
TX/US
|
Milan Le
|
Garlan Milan Le
|
Hebron
|
TX/US
|
Ahsan Virani
|
Hebron Ahsan Virani
|
Hebron
|
TX/US
|
Arjun Iyer
|
Hebron Arjun Iyer
|
Hebron
|
TX/US
|
Azeem Patel
|
Hebron Azeem Patel
|
Hebron
|
TX/US
|
Elijah John
|
Hebron Elijah John
|
Hebron
|
TX/US
|
Hayden Thomas
|
Hebron Hayden Thomas
|
Hebron
|
TX/US
|
Jaden Kuriakose
|
Hebron Jaden Kuriakose
|
Hebron
|
TX/US
|
Krrish Jagatap
|
Hebron Krrish Jagatap
|
Hebron
|
TX/US
|
Manushri Malkapurapu
|
Hebron Manushri Malkapurapu
|
Hebron
|
TX/US
|
Srihan Poludasu
|
Hebron Srihan Poludasu
|
Jasper
|
TX/US
|
Amrita Shyam
|
Jasper Amrita Shyam
|
Jasper
|
TX/US
|
Eric Qian
|
Jasper Eric Qian
|
Jasper
|
TX/US
|
Kaitlyn Fan
|
Jasper Kaitlyn Fan
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Dylan Thomas
|
LakTra Dylan Thomas
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Radha Sreenivasan
|
LakTra Radha Sreenivasan
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Emilia Ziukas
|
Lovejo Emilia Ziukas
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Gabriel Sofia
|
Lovejo Gabriel Sofia
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Kena Mount
|
Lovejo Kena Mount
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Layla Thornton
|
Lovejo Layla Thornton
|
Lubbock
|
TX/US
|
Braeden Tydeman
|
Lubboc Braeden Tydeman
|
McMillen
|
TX/US
|
Ava Vincent
|
McMill Ava Vincent
|
McMillen
|
TX/US
|
Ethan Litmanen
|
McMill Ethan Litmanen
|
McMillen
|
TX/US
|
Ireland Augustson
|
McMill Ireland Augustson
|
McMillen
|
TX/US
|
Kilani Jacobs
|
McMill Kilani Jacobs
|
McMillen
|
TX/US
|
Mikayla Matthew
|
McMill Mikayla Matthew
|
McMillen
|
TX/US
|
Pragathi Boddu
|
McMill Pragathi Boddu
|
McMillen
|
TX/US
|
Tommy Rhodes
|
McMill Tommy Rhodes
|
McMillen
|
TX/US
|
Vincent Alejandro
|
McMill Vincent Alejandro
|
Pampa
|
TX/US
|
Addisyn Hayden
|
Pampa Addisyn Hayden
|
Pampa
|
TX/US
|
Alexa Trejo
|
Pampa Alexa Trejo
|
Pampa
|
TX/US
|
Arlette RODRIGUEZ
|
Pampa Arlette RODRIGUEZ
|
Pampa
|
TX/US
|
Drake Pierce
|
Pampa Drake Pierce
|
Pampa
|
TX/US
|
Gage Ayala
|
Pampa Gage Ayala
|
Pampa
|
TX/US
|
Kaedyn Wilkinson
|
Pampa Kaedyn Wilkinson
|
Pampa
|
TX/US
|
Ruth Gaite
|
Pampa Ruth Gaite
|
Plano East
|
TX/US
|
Aakash Arulkumaran
|
PlaEas Aakash Arulkumaran
|
Plano East
|
TX/US
|
Adrian Marchant
|
PlaEas Adrian Marchant
|
Plano East
|
TX/US
|
Alex Ngu
|
PlaEas Alex Ngu
|
Plano East
|
TX/US
|
Arjun Rajagopal
|
PlaEas Arjun Rajagopal
|
Plano East
|
TX/US
|
Ashwin Goel
|
PlaEas Ashwin Goel
|
Plano East
|
TX/US
|
Judy Kaikati
|
PlaEas Judy Kaikati
|
Plano East
|
TX/US
|
Kapil Taspa
|
PlaEas Kapil Taspa
|
Plano East
|
TX/US
|
Kate Liu
|
PlaEas Kate Liu
|
Plano East
|
TX/US
|
Lakshman Vennamaneni
|
PlaEas Lakshman Vennamaneni
|
Plano East
|
TX/US
|
Nagaraj Veerappan
|
PlaEas Nagaraj Veerappan
|
Plano East
|
TX/US
|
Noah Ryu
|
PlaEas Noah Ryu
|
Plano East
|
TX/US
|
Sanjana Arulkumaran
|
PlaEas Sanjana Arulkumaran
|
Plano East
|
TX/US
|
Shriyans Gupta
|
PlaEas Shriyans Gupta
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Ravi Pitta
|
PlaSen Ravi Pitta
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Vinathi Beeram
|
PlaSen Vinathi Beeram
|
Prestonwood Christian
|
TX/US
|
Bettina Devadoss
|
PreChr Bettina Devadoss
|
Princeton
|
TX/US
|
Joey Lopez Diaz
|
Prince Joey Lopez Diaz
|
Rock Hill
|
TX/US
|
Paula Omana
|
RocHil Paula Omana
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Jace Lasiter
|
SanAng Jace Lasiter
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Landree Alls
|
SanAng Landree Alls
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Naveah Hernandez
|
SanAng Naveah Hernandez
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Thailia Fernandez
|
SanAng Thailia Fernandez
|
Shepton
|
TX/US
|
Rehan Buvvaji
|
Shepto Rehan Buvvaji
|
Shepton
|
TX/US
|
Roshan Shivnani
|
Shepto Roshan Shivnani
|
Sherman
|
TX/US
|
Logan Richardson
|
Sherma Logan Richardson
|
Sherman
|
TX/US
|
Michael Gillum
|
Sherma Michael Gillum
|
Sherman
|
TX/US
|
Rylan Greene
|
Sherma Rylan Greene
|
Tascosa
|
TX/US
|
Alana Shull
|
Tascos Alana Shull
|
Timber Creek
|
TX/US
|
Ryan Selander
|
TimCre Ryan Selander
|
Timber Creek
|
TX/US
|
Zane Dziabczenko
|
TimCre Zane Dziabczenko
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Colby Lahanse
|
TSOM Colby Lahanse
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Ray Qi
|
TSOM Ray Qi
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Sophie-Grace Campbell
|
TSOM Sophie-Grace Campbell
|
Vines
|
TX/US
|
Sahith Reddy
|
Vines Sahith Reddy
|
Wylie
|
TX/US
|
Alex Quick
|
Wylie Alex Quick
|
Wylie
|
TX/US
|
Benjamin Fleming
|
Wylie Benjamin Fleming
|
Wylie
|
TX/US
|
Bradwin Blessen
|
Wylie Bradwin Blessen
|
Wylie
|
TX/US
|
Canon Martin
|
Wylie Canon Martin
|
Wylie
|
TX/US
|
Charlotte Ameneshoa
|
Wylie Charlotte Ameneshoa
|
Wylie
|
TX/US
|
Jake Johnson
|
Wylie Jake Johnson
|
Wylie
|
TX/US
|
JoseCruz Ortiz
|
Wylie JoseCruz Ortiz
|
Wylie
|
TX/US
|
Kenneth Ta
|
Wylie Kenneth Ta
|
Wylie
|
TX/US
|
Miles Whitmire
|
Wylie Miles Whitmire
|
Wylie
|
TX/US
|
Mohammad Salman
|
Wylie Mohammad Salman
|