Amarillo
|
TX/US
|
Aidan Powers
|
Amaril Aidan Powers
|
Amarillo
|
TX/US
|
Bailey Bushey
|
Amaril Bailey Bushey
|
Amarillo
|
TX/US
|
Ethan Wilcox
|
Amaril Ethan Wilcox
|
Borger
|
TX/US
|
Brandon Day
|
Borger Brandon Day
|
Borger
|
TX/US
|
Kyla Holt
|
Borger Kyla Holt
|
Canadian
|
TX/US
|
Connor Gatlin
|
Canadi Connor Gatlin
|
Canadian
|
TX/US
|
Will Hayes
|
Canadi Will Hayes
|
Canyon
|
TX/US
|
Eli Cochrane
|
Canyon Eli Cochrane
|
Frenship
|
TX/US
|
Amber McFarland
|
Frensh Amber McFarland
|
Frenship
|
TX/US
|
Javon Deshone
|
Frensh Javon Deshone
|
Frenship
|
TX/US
|
Jillian Jones
|
Frensh Jillian Jones
|
Frenship
|
TX/US
|
Tatum Cameron
|
Frensh Tatum Cameron
|
Hereford
|
TX/US
|
Asher Norris
|
Herefo Asher Norris
|
Hereford
|
TX/US
|
Bella Trevino
|
Herefo Bella Trevino
|
Hereford
|
TX/US
|
Marcos Enriquez
|
Herefo Marcos Enriquez
|
Lubbock
|
TX/US
|
Alfonzo Salvador
|
Lubboc Alfonzo Salvador
|
Lubbock
|
TX/US
|
Mikeal Graham
|
Lubboc Mikeal Graham
|
Pampa
|
TX/US
|
Rylan Qualls
|
Pampa Rylan Qualls
|
Randall
|
TX/US
|
Daniel Auburg
|
Randal Daniel Auburg
|
Randall
|
TX/US
|
Hunter Lee
|
Randal Hunter Lee
|
Randall
|
TX/US
|
Luke Essick
|
Randal Luke Essick
|
Randall
|
TX/US
|
Xan Argo
|
Randal Xan Argo
|
Rebel
|
TX/US
|
Averie MacPherson
|
Rebel Averie MacPherson
|
Rebel
|
TX/US
|
Harley Pitts
|
Rebel Harley Pitts
|
Rebel
|
TX/US
|
Kaitlyn Wiggins
|
Rebel Kaitlyn Wiggins
|
Rebel
|
TX/US
|
Michael Carl
|
Rebel Michael Carl
|
Rebel
|
TX/US
|
Samuel Mojica-Castillo
|
Rebel Samuel Mojica-Castillo
|
Rebel
|
TX/US
|
Shubhi Dhamija
|
Rebel Shubhi Dhamija
|
San Angelo Central Freshman
|
TX/US
|
Lillyan Leto
|
SACF Lillyan Leto
|
San Angelo Central Freshman
|
TX/US
|
Madaline Perry
|
SACF Madaline Perry
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Anna Dusek
|
SanAng Anna Dusek
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Brianna Salas
|
SanAng Brianna Salas
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Gavin Goodnight
|
SanAng Gavin Goodnight
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Isabela Casillas
|
SanAng Isabela Casillas
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Isabelle Valdez
|
SanAng Isabelle Valdez
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Joshua Partin
|
SanAng Joshua Partin
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Shawn Estrada
|
SanAng Shawn Estrada
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Tristan Laird
|
SanAng Tristan Laird
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Vivianna Castilleja
|
SanAng Vivianna Castilleja
|
Spearman HS Congress
|
TX/US
|
Cadence Barrett
|
SpeHS Cadence Barrett
|
Spearman HS Congress
|
TX/US
|
Issac Martinez
|
SpeHS Issac Martinez
|
Spearman HS Congress
|
TX/US
|
Karan Bhakta
|
SpeHS Karan Bhakta
|
Spearman HS Congress
|
TX/US
|
Marco Salgado
|
SpeHS Marco Salgado
|
Sudan
|
TX/US
|
Riley Edens
|
Sudan Riley Edens
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Lucas Kim
|
TSOM Lucas Kim
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Madeline Edwards
|
TSOM Madeline Edwards
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Sophie-Grace Campbell
|
TSOM Sophie-Grace Campbell
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Tobias Slatken
|
TSOM Tobias Slatken
|