Centennial
|
TX/US
|
Asmit Panda
|
Centen Asmit Panda
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Eshaan Chichula
|
Centen Eshaan Chichula
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Joachim Mampilli
|
Centen Joachim Mampilli
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Kriti Avirneni
|
Centen Kriti Avirneni
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Manav Makhija
|
Centen Manav Makhija
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Thejal Anandakumar
|
Centen Thejal Anandakumar
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Trisha Bhatia
|
Centen Trisha Bhatia
|
|
Clark
|
TX/US
|
Adrian Vouras
|
Clark Adrian Vouras
|
|
Clark
|
TX/US
|
Pranav Battu
|
Clark Pranav Battu
|
|
Clark
|
TX/US
|
Siyabonga Dongozi
|
Clark Siyabonga Dongozi
|
|
Clark
|
TX/US
|
Youcef Daddi
|
Clark Youcef Daddi
|
|
Coppell 9th
|
TX/US
|
Akshita Krishnan
|
Cop9th Akshita Krishnan
|
|
Coppell 9th
|
TX/US
|
Nidhi Ilanthalaivan
|
Cop9th Nidhi Ilanthalaivan
|
|
Dallas Highland Park
|
TX/US
|
Juliana Stimac
|
DalHig Juliana Stimac
|
|
Dallas Highland Park
|
TX/US
|
Tracy Gong
|
DalHig Tracy Gong
|
|
Fort Worth Country Day
|
TX/US
|
Joaquin Castro-Balbi
|
FWCD Joaquin Castro-Balbi
|
|
Grapevine
|
TX/US
|
Mia Martinez
|
Grapev Mia Martinez
|
|
Grapevine
|
TX/US
|
Pfeiffer Halman Gonzalez
|
Grapev Pfeiffer Halman Gonzalez
|
|
Harrisburg
|
SD/US
|
Madison Dick
|
Harris Madison Dick
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Bryan Hong
|
Jasper Bryan Hong
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Hannah Gan
|
Jasper Hannah Gan
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Jessica Xu
|
Jasper Jessica Xu
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Katherine Lee
|
Jasper Katherine Lee
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Tai Cerulli
|
Jasper Tai Cerulli
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Tajvir Singh
|
Lovejo Tajvir Singh
|
|
McMillen
|
TX/US
|
Kevin Morris
|
McMill Kevin Morris
|
|
Olathe East
|
KS/US
|
Kochai Ahmadullah
|
OlaEas Kochai Ahmadullah
|
|
Olathe East
|
KS/US
|
Mya Little
|
OlaEas Mya Little
|
|
Olathe North
|
KS/US
|
Alex Brake
|
OlaNor Alex Brake
|
|
Olathe North
|
KS/US
|
Blake Arciga
|
OlaNor Blake Arciga
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Anika Bokil
|
PlaEas Anika Bokil
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Garima Gupta
|
PlaEas Garima Gupta
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Sanjana Arulkumaran
|
PlaEas Sanjana Arulkumaran
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Shakib Ali
|
PlaEas Shakib Ali
|
|
Plano Senior
|
TX/US
|
James O'Brien
|
PlaSen James O'Brien
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Avia Revills
|
PlaWes Avia Revills
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Ethan Nelson
|
PlaWes Ethan Nelson
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Zachary Mubarak
|
PlaWes Zachary Mubarak
|
|
Prestonwood Christian
|
TX/US
|
Blake Wilson
|
PreChr Blake Wilson
|
|
Prestonwood Christian
|
TX/US
|
Bryson Frank
|
PreChr Bryson Frank
|
|
Prestonwood Christian
|
TX/US
|
Mason Cruse
|
PreChr Mason Cruse
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Prisha Vithalani
|
Prisha Vithalani
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Arman Amin
|
SouCar Arman Amin
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Benjamin Wellington
|
SouCar Benjamin Wellington
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Cayden Sommer
|
SouCar Cayden Sommer
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Jack Sibbett
|
SouCar Jack Sibbett
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Nitya Nadella
|
SouCar Nitya Nadella
|
|
THEO Christian
|
TX/US
|
Chandler Bloom
|
THEChr Chandler Bloom
|
|
THEO Christian
|
TX/US
|
Davis Tinsley
|
THEChr Davis Tinsley
|
|
THEO Christian
|
TX/US
|
Elliot Schimpf
|
THEChr Elliot Schimpf
|
|
THEO Christian
|
TX/US
|
Jeremiah Kim
|
THEChr Jeremiah Kim
|
|
THEO Christian
|
TX/US
|
Keyton Lytle
|
THEChr Keyton Lytle
|
|
THEO Christian
|
TX/US
|
Zachary Hamilton
|
THEChr Zachary Hamilton
|
|