Westwood
|
TX/US
|
Bhale & Mahambare
|
Akhil Bhale & Amogh Mahambare
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Parachini & Sung
|
Alexander Parachini & Darren Sung
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Lin & Irmetova
|
Alicia Lin & Anna Irmetova
|
|
La Vernia
|
TX/US
|
Burchett & Warren
|
Andylan Burchett & Luke Warren
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Chhawcharia & Liang
|
Aryaman Chhawcharia & Allen Liang
|
|
Cinco Ranch
|
TX/US
|
Chen & Wang
|
Charles Chen & Ethan Wang
|
|
James Bowie
|
TX/US
|
Abarca & Coggins
|
Cristian Abarca
|
|
Geneva School of Boerne
|
TX/US
|
Quitadamo & Shindler
|
Danie Quitadamo & Keaton Shindler
|
|
SpiderSmart Learning Center of Bellaire
|
TX/US
|
Chen & Gong
|
David Chen & Eric Gong
|
|
La Vernia
|
TX/US
|
Kadrmas & Niday
|
Derek Kadrmas & Joshua Niday
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Buvvaji & Siddaiya
|
Farhan Buvvaji & Shivam Siddaiya
|
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Younts & Rutter
|
Georgia Younts & Riley Rutter
|
|
Sandra Day O'Connor
|
TX/US
|
Avila & Kretzschmar
|
Graciela Avila & Timothy Kretzschmar
|
|
Cinco Ranch
|
TX/US
|
Ding & Zhou
|
Hanwen Ding & Juliana Zhou
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Wei & Gupta
|
Hanyu Wei & Sharanya Gupta
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Nambiar & Qu
|
Inesh Nambiar & Jessamine Qu
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Shah & Sikder
|
Jaanvi Shah & Ankur Sikder
|
|
Geneva School of Boerne
|
TX/US
|
Balli & Malkowski
|
Jose Balli & Austin Malkowski
|
|
John Paul II
|
TX/US
|
Longren & Ravulapati
|
Lawrence Longren & Aryan Ravulapati
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Graff & Thome
|
Michael Graff & Gabriel Thome
|
|
Claudia Taylor Johnson
|
TX/US
|
Lalani & Patel
|
Nafia Lalani & Simran Patel
|
|
Geneva School of Boerne
|
TX/US
|
Moffett & Nowosiwsky
|
Parker Moffett & Nicholas Nowosiwsky
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Gupta & Sonawane
|
Priyanka Gupta & Kaustubh Sonawane
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Gallegos & O'Rorke
|
Regina Gallegos & Gordie O'Rorke
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Boddeti & Dasari
|
Rishik Boddeti & Ava Dasari
|
|
Geneva School of Boerne
|
TX/US
|
Doran & Fritcher
|
Samantha Doran & Garrett Fritcher
|
|
Dripping Springs
|
TX/US
|
Crump & Martinez
|
Sidney Crump & John Martinez
|
|
Geneva School of Boerne
|
TX/US
|
Burkholder & Nicholson
|
Sloane Burkholder & Elle Nicholson
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Lingam & Jois
|
Sruthi Lingam & Yaamini Jois
|
|
Geneva School of Boerne
|
TX/US
|
Cooper & Nilsson
|
Suzi Nilsson & Carson Cooper
|
|
Claudia Taylor Johnson
|
TX/US
|
Bland & Martinez
|
Taylor Bland & Brian Martinez
|
|
Geneva School of Boerne
|
TX/US
|
Cone & Muck
|
Walker Cone & Will Muck
|
|
La Vernia
|
TX/US
|
Bratcher & Tejeda
|
Wyatt Bratcher & Michael Tejeda
|
|
La Vernia
|
TX/US
|
Hall & Robertson
|
Wyatt Hall & Joel Robertson
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Saboo & Aly
|
Yash Saboo & Cyrus Aly
|
|
Cinco Ranch
|
TX/US
|
Sayed & Tellez
|
Youssef Sayed & Lucas Tellez
|
|