Appleton North
|
WI/US
|
Mihir Uberoi
|
Appleton North MU
|
|
|
Bettendorf
|
IA/US
|
Coy Evans
|
Bettendorf CE
|
|
|
Bettendorf
|
IA/US
|
Max Rantilla
|
Bettendorf MR
|
|
|
Bettendorf
|
IA/US
|
Noah Rantilla
|
Bettendorf NR
|
|
|
Bishop's
|
CA/US
|
Shea Rueda
|
Bishop's SR
|
|
|
Brookfield East
|
WI/US
|
David Jia
|
Brookfield East DJ
|
|
|
Brookfield East
|
WI/US
|
David Wang
|
Brookfield East DW
|
|
|
Brookfield East
|
WI/US
|
James Orejuela
|
Brookfield East JO
|
|
|
Desert Ridge
|
AZ/US
|
Jared Perkins
|
Desert Ridge JP
|
|
|
Desert Ridge
|
AZ/US
|
Katie Jones
|
Desert Ridge KJ
|
|
|
Desert Ridge
|
AZ/US
|
Mackenzie Spencer
|
Desert Ridge MS
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Arush Iyer
|
Eagan AI
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Beau Williams
|
Eagan BW
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Daniel Wochnick
|
Eagan DW
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Julia Schowalter
|
Eagan JS
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Jonah Sher
|
Edina JS
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Nivi Sreekantan
|
Edina NS
|
|
|
Huntington
|
WV/US
|
Benjamin Patrick
|
Huntington BP
|
|
|
Iowa City West
|
IA/US
|
Heidi Du
|
Iowa City West HD
|
|
|
Iowa City West
|
IA/US
|
Hanae Matsumoto
|
Iowa City West HM
|
|
|
Iowa City West
|
IA/US
|
Jayden Shin
|
Iowa City West JS
|
|
|
Iowa City West
|
IA/US
|
Nathan Weimar
|
Iowa City West NW
|
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Elena Belashchenko
|
Lincoln East EB
|
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Pratham Soni
|
Lincoln East PS
|
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Trayson O'Brien
|
Lincoln East TO
|
|
|
Lincoln North Star
|
NE/US
|
Joel Henson
|
Lincoln North Star JH
|
|
|
Lincoln North Star
|
NE/US
|
Zein Saleh
|
Lincoln North Star ZS
|
|
|
Lincoln Southwest
|
NE/US
|
Britton Teply
|
Lincoln Southwest BT
|
|
|
Lincoln Southwest
|
NE/US
|
Emma Drought
|
Lincoln Southwest ED
|
|
|
Mavericks
|
AZ/US
|
Sarah Dowden
|
Mavericks SD
|
WL
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Anshul Gulati
|
McNeil AG
|
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Yara Mustafa
|
McNeil YM
|
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Chaitra Pirisingula
|
Millard North CP
|
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Ian Matuszeski
|
Millard North IM
|
|
|
Millard South
|
NE/US
|
Zoe Gage
|
Millard South ZG
|
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Isabel Hoffman
|
Neenah IH
|
|
|
North Central
|
WA/US
|
Colton Schons
|
North Central CS
|
|
|
O'Gorman
|
SD/US
|
Walker Haber
|
O'Gorman WH
|
|
|
Roeper
|
MI/US
|
Rosalyn Li
|
Roeper RL
|
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Rose Lampman
|
Rose Lampman
|
|
|
S. Eugene H. S
|
OR/US
|
Jason Chinitz-Mital
|
S. Eugene H. S JC
|
|
|
S. Eugene H. S
|
OR/US
|
Kendra Schmidt
|
S. Eugene H. S KS
|
|
|
Shady Side
|
PA/US
|
Nichole Poltinnikov
|
Shady Side NP
|
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Shiv Lele
|
Shiv Lele
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Harrison Olson
|
Sioux Falls Lincoln HO
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Katherine Mickelson
|
Sioux Falls Lincoln KM
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Steve Haile
|
Sioux Falls Lincoln SH
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Thompson Wakefield
|
Sioux Falls Lincoln TW
|
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Pranav Kaginele
|
Southlake Carroll PK
|
|
|
Thomas Horace Rogers
|
TX/US
|
Justin Wen
|
Thomas Horace Rogers JW
|
|
|
Vestavia Hills
|
AL/US
|
Graham Johnstone
|
Vestavia Hills GJ
|
|
|
Washington
|
SD/US
|
Catherine Liu
|
Washington CL
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Joe Su
|
West Des Moines Valley JS
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Jalyn Wu
|
West Des Moines Valley JW
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Ria Tomar
|
West Des Moines Valley RT
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Shreya Joshi
|
West Des Moines Valley SJ
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Tyler Emanuel
|
West Des Moines Valley TE
|
|
|