Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Bellerina Hu
|
Acton-Boxborough BH
|
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Madison Smith
|
American Heritage Boca/Delray MS
|
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Jordan Antevy
|
American Heritage Plantation JA
|
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Mary Abi-Karam
|
American Heritage Plantation MA
|
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Mason Cheng
|
American Heritage Plantation MC
|
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Spencer Swickle
|
American Heritage Plantation SS
|
|
|
Bishop's
|
CA/US
|
Advay Chandra
|
Bishop's AC
|
|
|
Bishop's
|
CA/US
|
Shea Rueda
|
Bishop's SR
|
|
|
Cardinal Gibbons
|
FL
|
Alex Dumas
|
Cardinal Gibbons AD
|
|
|
Cardinal Gibbons
|
FL
|
Roberto Sosa
|
Cardinal Gibbons RS
|
|
|
Cardinal Gibbons
|
FL
|
Ricardo Sosa
|
Cardinal Gibbons RSo
|
|
|
Cardinal Gibbons
|
FL
|
Zach Dumas
|
Cardinal Gibbons ZD
|
|
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Sarah Picciola
|
Charlotte Latin SP
|
|
|
College Park Independent
|
TX/US
|
Nathan Wei
|
College Park Independent NW
|
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Jessica VanGesen
|
Copper Hills JV
|
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Thomas Vandenburg
|
Flintridge Prep TV
|
|
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Alexandria Arinah-Pierre
|
Ft Lauderdale AA
|
|
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Emilio Bastardo
|
Ft Lauderdale EB
|
|
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Fabrice Etienne
|
Ft Lauderdale FE
|
|
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Michelle Grant
|
Ft Lauderdale MG
|
|
|
Huntington
|
WV/US
|
Ben Patrick
|
Huntington BP
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Mayah Singh
|
Lake Highland Prep MS
|
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Nikita Tanguturi
|
Nikita Tanguturi
|
|
|
Nova
|
FL/US
|
Zariah Powell
|
Nova ZP
|
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Jeri Pryor
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches JP
|
|
|
Oxford
|
CA/US
|
Vaibhav Dara
|
Oxford VD
|
|
|
Oxford
|
CA/US
|
Viren Mehta
|
Oxford VM
|
|
|
San Mateo
|
CA/US
|
Yesh Rao
|
San Mateo YR
|
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Pranav Kaginele
|
Southlake Carroll PK
|
|
|
Stoneman Douglas
|
FL/US
|
Grainne Popen
|
Stoneman Douglas GP
|
|
|
Troy Independent
|
CA/US
|
Andrew Park
|
Troy Independent AP
|
|
|
Vestavia Hills
|
AL/US
|
Graham Johnstone
|
Vestavia Hills GJ
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Aaditya Ganesan
|
Westwood AG
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Anya Yaksh
|
Westwood AY
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Sandali Srivastava
|
Westwood SS
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Wesley Yeung
|
Westwood WY
|
|
|