Alta
|
UT/US
|
Abby Hansen
|
Alta Abby Hansen
|
|
Alta
|
UT/US
|
Mia Jones
|
Alta Mia Jones
|
|
Alta
|
UT/US
|
Samantha Shirley
|
Alta Samantha Shirley
|
|
American Leadership
|
UT/US
|
Tempest Allred
|
AmeLea Tempest Allred
|
|
Beaver
|
UT/US
|
Ashtyn Bowles
|
Beaver Ashtyn Bowles
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Audrey Fisher
|
Bingha Audrey Fisher
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Dilynn Rhea
|
Bingha Dilynn Rhea
|
|
Bountiful
|
UT/US
|
Alex Salvador
|
Bounti Alex Salvador
|
|
Bountiful
|
UT/US
|
Madison Woolston
|
Bounti Madison Woolston
|
|
Carbon
|
UT/US
|
Eva Grimaldo
|
Carbon Eva Grimaldo
|
|
Carbon
|
UT/US
|
Torie Hammack
|
Carbon Torie Hammack
|
|
Cedar Valley
|
UT/US
|
Aliyah Gomez
|
CedVal Aliyah Gomez
|
|
Cedar Valley
|
UT/US
|
Rashel Pinkham
|
CedVal Rashel Pinkham
|
|
Clearfield
|
UT/US
|
Colton Reynolds
|
Clearf Colton Reynolds
|
|
Cyprus
|
UT/US
|
Liz Cruz
|
Cyprus Liz Cruz
|
|
Cyprus
|
UT/US
|
Valory Sargeant
|
Cyprus Valory Sargeant
|
|
Cyprus
|
UT/US
|
Victor Carrillo-Mendoza
|
Cyprus Victor Carrillo-Mendoza
|
|
Davis
|
UT/US
|
Isaac Berbert
|
Davis Isaac Berbert
|
|
Dixie
|
UT/US
|
Mareena Lopati
|
Dixie Mareena Lopati
|
|
Grand County
|
UT/US
|
Naia Kennedy
|
GraCou Naia Kennedy
|
|
Green River
|
WY/US
|
Jenna Robertson
|
GreRiv Jenna Robertson
|
|
Herriman
|
UT/US
|
Adalyn Burchard
|
Herrim Adalyn Burchard
|
|
Highland
|
UT/US
|
Julia Grant
|
Highla Julia Grant
|
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Raunya Barakat
|
Hillcr Raunya Barakat
|
|
Hunter
|
UT/US
|
Abigail Jimenez
|
Hunter Abigail Jimenez
|
|
Karl G. Maeser Prep
|
UT/US
|
Scout Jones
|
KarG. Scout Jones
|
|
Kearns
|
UT/US
|
Alicia Goodman
|
Kearns Alicia Goodman
|
|
Kearns
|
UT/US
|
Benton Van Dyke
|
Kearns Benton Van Dyke
|
|
Kearns
|
UT/US
|
Kayeleigh Gray
|
Kearns Kayeleigh Gray
|
|
Logan
|
UT/US
|
Emma Browning
|
Logan Emma Browning
|
|
Maple Mountain
|
UT/US
|
Ashley Wilson
|
MapMou Ashley Wilson
|
|
Maple Mountain
|
UT/US
|
Curtis Bringhurst
|
MapMou Curtis Bringhurst
|
|
Northridge
|
UT/US
|
Khloee Ward
|
Northr Khloee Ward
|
|
Olympus
|
UT/US
|
Adelyn Kobe
|
Olympu Adelyn Kobe
|
|
Olympus
|
UT/US
|
Max Watanabe
|
Olympu Max Watanabe
|
|
Park City
|
UT/US
|
Edwin Ramos
|
ParCit Edwin Ramos
|
|
Park City
|
UT/US
|
JT O'Reilly
|
ParCit JT O'Reilly
|
|
Park City
|
UT/US
|
Kate Rooney
|
ParCit Kate Rooney
|
|
Park City
|
UT/US
|
Lance Rothchild
|
ParCit Lance Rothchild
|
|
Providence Hall
|
UT/US
|
Maddie Weber
|
ProHal Maddie Weber
|
|
Providence Hall
|
UT/US
|
Olivia Smith
|
ProHal Olivia Smith
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Alyssa Chamberlain
|
SalHil Alyssa Chamberlain
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Carter Quesenberry
|
SalHil Carter Quesenberry
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Spencer Ashcraft
|
SalHil Spencer Ashcraft
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Thomas Scharf
|
SalHil Thomas Scharf
|
|
Skyline
|
UT/US
|
Barbara Calzado
|
Skylin Barbara Calzado
|
|
Stansbury Stallion
|
UT/US
|
Emma Bowers
|
StaSta Emma Bowers
|
|
Stansbury Stallion
|
UT/US
|
Jocelin Acabal-Tzun
|
StaSta Jocelin Acabal-Tzun
|
|
Stansbury Stallion
|
UT/US
|
Jonah Loader
|
StaSta Jonah Loader
|
|
Taylorsville
|
UT/US
|
Cailee Crockett
|
Taylor Cailee Crockett
|
|
Timpview
|
UT/US
|
Grant Nielson
|
Timpvi Grant Nielson
|
|
Timpview
|
UT/US
|
Keeley Gibson
|
Timpvi Keeley Gibson
|
|
Westlake HS - Saratoga Springs, UT
|
UT/US
|
Brianna Johnson
|
WesHS Brianna Johnson
|
|
West HS SLC
|
UT/US
|
Maria Zaitsev
|
WesHS Maria Zaitsev
|
|