Oak Park and River Forest
|
IL/US
|
Griffith & Shafiro
|
David Griffith
|
|
Edina
|
MN/US
|
Konkimalla & Atri
|
Edina AK
|
|
Edina
|
MN/US
|
Boorsma Bergerud & Shah
|
Edina BS
|
|
Edina
|
MN/US
|
Landon & Ouyang
|
Edina OL
|
|
Edina
|
MN/US
|
Peter & Murphy
|
Edina PM
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Layden & Clarke
|
Evanston Twp LC
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Lietz & So
|
Evanston Twp LS
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Barber & Chen
|
Glenbrook North BaCh
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Burdeen & Chen
|
Glenbrook North BC
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Bauer & Sun
|
Glenbrook North BS
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Chupack & Karteczka
|
Glenbrook North CK
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Doughty & Levin
|
Glenbrook North DL
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Kastory & Ogranovich
|
Glenbrook North KO
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Nagar & Reznik
|
Glenbrook North NR
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Bhaiji & Roberts
|
Glenbrook South BR
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Baime & Valiaveedu
|
Glenbrook South BV
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Brower & Yoon
|
Glenbrook South BY
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Frese & Heublein
|
Glenbrook South FH
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Goldberg & Scott
|
Glenbrook South GS
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Kosack & Skoulikaris
|
Glenbrook South KS
|
|
Glendale
|
MO/US
|
Ebisch & Rauhoff
|
Glendale ER
|
|
Homestead
|
WI/US
|
Klemmer & Wang
|
Homestead WK
|
|
Homestead
|
WI/US
|
Wypiszynski & Pan
|
Homestead WP
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Berman & Moore
|
Homewood-Flossmoor BM
|
|
Iowa City
|
IA/US
|
Weiss & Chen
|
Iowa City WC
|
|
Jones
|
IL/US
|
Doppalapudi & Chin
|
Jones CP DC
|
|
Jones
|
IL/US
|
Ng & Covello
|
Jones CP NC
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Collazo & Grey
|
Lane Tech CG
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Gaston & Kuykendahl
|
Lane Tech GK
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Jones & Puerto
|
Lane Tech JP
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Rosenbaum & Trinh
|
Lane Tech RT
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Wang & Cui
|
Lincoln East WC
|
|
CR Washington
|
IA/US
|
Sanders & Kolln
|
Maeve Ella
|
|
Maine East
|
IL/US
|
Monical & Mani
|
Maine East MM
|
|
Maine East
|
IL/US
|
Piekut & Piekut
|
Maine East PP
|
|
Maine East
|
IL/US
|
Shah & Sobski
|
Maine East SS
|
|
Marquette Univ
|
WI/US
|
Tierney & Medeiros
|
Marquette Univ TM
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Finnestad & Matuszeski
|
Millard North FM
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Graves & Clausen
|
Millard North GC
|
|
Millard South
|
NE/US
|
Constantino & Flores-Ramos
|
Millard South CF
|
|
Millard West
|
NE/US
|
Ferris & Wheeler
|
Millard West FW
|
|
Minneapolis Washburn
|
MN/US
|
Braun & Jarcho
|
Minneapolis Washburn BJ
|
|
Minneapolis Washburn
|
MN/US
|
Kleckner & Sprenger-Otto
|
Minneapolis Washburn KS
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Baumann & Van Til
|
New Trier BV
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Goldstein & Lim
|
New Trier GL
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Irene Xu
|
New Trier IX
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Jo & Miller
|
New Trier JM
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Peng & Wittenmyer
|
New Trier PW
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Roytburg & Sussman
|
New Trier RS
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Bojinov & Khan
|
Niles North BK
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Khan & Sturt
|
Niles North KhSt
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Lorenz & Ivackovic
|
Niles North LI
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Bennett & Bat-erdene
|
Niles West BB
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Sejdiu & Kim
|
Niles West KS
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Patel & Shah
|
Niles West PS
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Waters & Firozabadi
|
Niles West WF
|
|
Northside College Prep
|
IL/US
|
Blin & Sung
|
Northside College Prep BS
|
|
Northside College Prep
|
IL/US
|
Cavanaugh & Wilson-Voss
|
Northside College Prep CW
|
|
Northside College Prep
|
IL/US
|
Larson & Sparks
|
Northside College Prep LS
|
|
Northside College Prep
|
IL/US
|
Martinez & Rahaman
|
Northside College Prep MR
|
|
Northside College Prep
|
IL/US
|
Ortiz & Pinheiro
|
Northside College Prep OP
|
|
Oak Park and River Forest
|
IL/US
|
Johnson & Kahan-Harth
|
Oak Park and River Forest JK
|
|
Raymore-Peculiar
|
MO
|
Lanza & Lucas
|
Raymore-Peculiar LL
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Huang & Baumann
|
Rosemount HB
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Nozal & Smith
|
Rosemount NS
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Pandari & Jackson
|
Rosemount PJ
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Kroger & Luckett
|
SF Roosevelt KL
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Wong & Torguson
|
SF Roosevelt WT
|
|
Sioux Falls
|
SD/US
|
Boyt & Mickelson
|
Sioux Falls BM
|
|
Sioux Falls
|
SD/US
|
Nash & Chedester
|
Sioux Falls NC
|
|
Solorio
|
IL/US
|
Guzman & Gaytan
|
Solorio GG
|
|
Solorio
|
IL/US
|
Melero & Uribe
|
Solorio MU
|
|
Solorio
|
IL/US
|
Rodriguez & Gutierrez
|
Solorio RG
|
|
South
|
MN/US
|
Ferguson & Phi
|
South FP
|
|
South
|
MN/US
|
Stebbings & Chang-Deutsch
|
South SC
|
|
Edina
|
MN/US
|
Anderson McElligott & Ding
|
Spencer Anderson McElligott
|
|
Thomas Kelly
|
IL/US
|
Carmona & Cai
|
Thomas Kelly CC
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Bowles & Miklovis
|
Tony Miklovis
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Hemingway & Paranikas
|
Walter Payton CP HP
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Konow & Vanderslice
|
Walter Payton CP KV
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Yang & Rivera
|
Walter Payton CP YR
|
|
Washburn Rural
|
KS/US
|
Kessler & Peter
|
Washburn Rural KP
|
|
Washington
|
SD/US
|
Rosenberg & Nold
|
Washington RN
|
|
Washington
|
SD/US
|
White & Mentzer
|
Washington WM
|
|
Watertown
|
SD/US
|
Wallenmeyer & Walker
|
Watertown WW
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Chahal & Mansingh
|
Wayzata CM
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
He & Liang
|
Wayzata HL
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Prost & Yerraguntala
|
Wayzata PY
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Blank & Langel
|
West Des Moines Valley BL
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Colbert & Kennett
|
West Des Moines Valley CK
|
|
West
|
IA/US
|
Sharda & D'Alessandro
|
West SD
|
|
West
|
IA/US
|
Zheng & Silva
|
West ZS
|
|