CBSR Congress Championships
2018 — CA/US
Field in Congress
82 entries
Institution | Location | Entry | Code | Status |
---|---|---|---|---|
Yucaipa | CA/US | Brielle Lara | A Brielle Lara | |
Yucaipa | CA/US | Colby Dodson | A Colby Dodson | |
Yucaipa | CA/US | Emily Corn | A Emily Corn | |
Yucaipa | CA/US | Emily Louks | A Emily Louks | |
Yucaipa | CA/US | Ethan Valencia | A Ethan Valencia | |
Yucaipa | CA/US | Kara Lehr | A Kara Lehr | |
Yucaipa | CA/US | Marina Rodriguez | A Marina Rodriguez | |
Yucaipa | CA/US | Matthew Mendoza | A Matthew Mendoza | |
Yucaipa | CA/US | Sasha Alexander | A Sasha Alexander | |
Diamond Ranch | CA/US | Gerado Martinez | B Gerado Martinez | |
Diamond Ranch | CA/US | Matthew Bolbolian | B Matthew Bolbolian | |
Cajon | CA/US | Anise Tyehimba | C Anise Tyehimba | |
Cajon | CA/US | Ariyana Martinez | C Ariyana Martinez | |
Cajon | CA/US | Darling Santiago | C Darling Santiago | |
Cajon | CA/US | Hana Doueiri | C Hana Doueiri | |
Cajon | CA/US | Kabba Barua | C Kabba Barua | |
Cajon | CA/US | Leslie Melchor | C Leslie Melchor | |
Cajon | CA/US | Lillian Serrano | C Lillian Serrano | |
Cajon | CA/US | Phill Chau | C Phill Chau | |
Cajon | CA/US | Richard Liang | C Richard Liang | |
Cajon | CA/US | Victoria Kirkpatrick | C Victoria Kirkpatrick | |
Cajon | CA/US | William Nguyen | C William Nguyen | |
Redlands East Valley | CA/US | Ian Finley | D Ian Finley | |
Redlands East Valley | CA/US | Maha Quadri | D Maha Quadri | |
Los Osos | CA/US | Angelo Orioli | E Angelo Orioli | |
Los Osos | CA/US | Anna Wang | E Anna Wang | |
Los Osos | CA/US | Ethan Jones | E Ethan Jones | |
Los Osos | CA/US | Hailee Allen | E Hailee Allen | |
Los Osos | CA/US | Joseph Naseib | E Joseph Naseib | |
Los Osos | CA/US | Meadow Olivas | E Meadow Olivas | |
Los Osos | CA/US | Noor Tabba | E Noor Tabba | |
Los Osos | CA/US | Nourya Cohen | E Nourya Cohen | |
Los Osos | CA/US | Ronnie Hafez | E Ronnie Hafez | |
Los Osos | CA/US | Ryan Nam | E Ryan Nam | |
Los Osos | CA/US | Sarah John | E Sarah John | |
Los Osos | CA/US | Tyler Jang | E Tyler Jang | |
Eisenhower | CA/US | Andres Torres | F Andres Torres | |
Eisenhower | CA/US | Jeremy Diaz-Deleon | F Jeremy Diaz-Deleon | |
Eisenhower | CA/US | Jim Solomon | F Jim Solomon | |
Eisenhower | CA/US | Travis Oku | F Travis Oku | |
Redlands | CA/US | Godwin Baroi | Godwin Baroi | |
Redlands | CA/US | Abigail Barton | H Abigail Barton | |
Redlands | CA/US | Brad Schindler | H Brad Schindler | |
Redlands | CA/US | Farzeneh Talebi | H Farzeneh Talebi | |
Redlands | CA/US | Gloria Baroi | H Gloria Baroi | |
Redlands | CA/US | Ishaan Shrivastav | H Ishaan Shrivastav | |
Redlands | CA/US | Jacob Razzouk | H Jacob Razzouk | |
Redlands | CA/US | Mohan Dasari | H Mohan Dasari | |
Redlands | CA/US | Renata Shammo | H Renata Shammo | |
Redlands | CA/US | Rohan Reddy | H Rohan Reddy | |
Redlands | CA/US | Sagarika Chidella | H Sagarika Chidella | |
Redlands | CA/US | Simon McGuire | H Simon McGuire | |
Bonita | CA/US | Alex Patterson | J Alex Patterson | |
Bonita | CA/US | Avinash Chauhaun | J Avinash Chauhaun | |
Bonita | CA/US | Camille Leung | J Camille Leung | |
Bonita | CA/US | Colin George | J Colin George | |
Bonita | CA/US | Daniel Ting | J Daniel Ting | |
Bonita | CA/US | Ethan Chen | J Ethan Chen | |
Bonita | CA/US | Jason Wang | J Jason Wang | |
Bonita | CA/US | Jay Patel | J Jay Patel | |
Bonita | CA/US | Joseph Vera | J Joseph Vera | |
Bonita | CA/US | Logan Terry | J Logan Terry | |
Bonita | CA/US | Nathan Wong | J Nathan Wong | |
Claremont | CA/US | Ashley Park | K Ashley Park | |
Claremont | CA/US | Asiya Junisbai | K Asiya Junisbai | |
Claremont | CA/US | Charlie Abbott | K Charlie Abbott | |
Claremont | CA/US | Charlie Warren | K Charlie Warren | |
Claremont | CA/US | Enzo Panem | K Enzo Panem | |
Claremont | CA/US | Faith Nishimura | K Faith Nishimura | |
Claremont | CA/US | Jack Xiao | K Jack Xiao | |
Claremont | CA/US | Kamran Sheriff | K Kamran Sheriff | |
Claremont | CA/US | Kenneth Park | K Kenneth Park | |
Claremont | CA/US | Melissa Glover | K Melissa Glover | |
Claremont | CA/US | Sarah Pino | K Sarah Pino | |
Claremont | CA/US | Trevor Mitchell | K Trevor Mitchell | |
Carter | CA/US | Claudia Benitez | L Claudia Benitez | |
Carter | CA/US | Kaely Barajas | L Kaely Barajas | |
Carter | CA/US | Katelyn Miller | L Katelyn Miller | |
Carter | CA/US | Milen Aklilu | L Milen Aklilu | |
International Polytechnic | CA/US | Ethan Mendez | M Ethan Mendez | |
Pomona Catholic | CA/US | Jaden Wood | N Jaden Wood | |
Pomona Catholic | CA/US | Rebecca Pruzensky | N Rebecca Pruzensky |