Alief Taylor
|
TX
|
Steven Ha
|
Alief Taylor SH
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Anton Perera
|
BASIS San Antonio Shavano AP
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Cyra Paladini
|
BASIS San Antonio Shavano CP
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Gabriel Gray
|
BASIS San Antonio Shavano GG
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Mridula Shan
|
BASIS San Antonio Shavano MS
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Pranavkrishna Kandikayala
|
BASIS San Antonio Shavano PK
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Sasha Tunsiricharoengul
|
BASIS San Antonio Shavano ST
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Yifan Qin
|
BASIS San Antonio Shavano YQ
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Zoey Chacon
|
BASIS San Antonio Shavano ZC
|
|
Bellaire
|
TX/US
|
Arianna Zhao
|
Bellaire AZ
|
|
Bellaire
|
TX/US
|
Jason Kraynak
|
Bellaire JK
|
|
Connally
|
TX/US
|
Sarah Raymond
|
Connally SR
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Angela Zhong
|
Cypress Woods AZ
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Chakra Jonnalagadda
|
Cypress Woods CJ
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Yohan Wang
|
Cypress Woods YW
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Dan Huynh
|
Dulles DH
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Grace Mingen Chen
|
Dulles GC
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Michael Kurian
|
Dulles MK
|
|
Earl Warren
|
TX/US
|
Chance Moreno
|
Earl Warren CM
|
|
Earl Warren
|
TX/US
|
Sandy Gonzalez
|
Earl Warren SG
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Jet Situ
|
Elkins JS
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Kedar Pandya
|
Elkins KP
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Sakthivel Ramesh
|
Elkins SR
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Colton Moraine
|
Flower Mound CM
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Grace Li
|
Flower Mound GL
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Likhit Agrawal
|
Flower Mound LA
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Nikhil Guddati
|
Flower Mound NG
|
|
George Ranch
|
TX/US
|
Mohammad Sheikh
|
George Ranch MS
|
|
Harlingen HS South
|
TX/US
|
Lizzy Everett
|
Harlingen HS South LE
|
|
Harlingen
|
TX/US
|
Irene Tyler
|
Harlingen IT
|
|
Jack C Hays
|
TX/US
|
Holden Bukowsky
|
Jack C Hays HB
|
|
Jack C Hays
|
TX/US
|
Tulsi Vaswani
|
Jack C Hays TV
|
|
Jack C Hays
|
TX/US
|
Vince Johnson
|
Jack C Hays VJ
|
|
James Bowie
|
TX/US
|
Rasheek Huq
|
James Bowie RH
|
|
James Madison
|
TX/US
|
Benjiman Valtr
|
James Madison HS - San Antonio BV
|
|
James Madison
|
TX/US
|
Carlos Martinez
|
James Madison HS - San Antonio CM
|
|
James Madison
|
TX/US
|
Thomas Chiquete
|
James Madison HS - San Antonio TC
|
|
John Paul Stevens
|
TX/US
|
Aiden Guerrero
|
John Paul Stevens AG
|
|
John Paul Stevens
|
TX/US
|
Nathaniel Arriola
|
John Paul Stevens NA
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Shreya Mehta
|
Kinkaid SM
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Sesh Joe
|
L C Anderson SJ
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Blake Ochoa
|
Lake Travis BO
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Evan Margiotta
|
Lake Travis EM
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Mackenzie Matheson
|
Lake Travis MM
|
|
Lamar
|
TX/US
|
Maximilian Tran
|
Lamar HS - Houston MT
|
|
Lampasas
|
TX/US
|
Garrett McGuire
|
Lampasas GM
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Robert McWhorter
|
Lindale RM
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Kaya Czyz
|
Lovejoy KC
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Abhishek Rao
|
McNeil AR
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Kartik Kotamraju
|
McNeil KK
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Nandak Dhurjati
|
McNeil ND
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Nithila Ganesh
|
McNeil NG
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Nisha Kolagotla
|
McNeil NK
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Nishant Udupa
|
McNeil NU
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Pranav Vijayan
|
McNeil PV
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Sidhartha Byrapaneni
|
McNeil SB
|
|
Montgomery
|
TX/US
|
Andrew Whitaker
|
Montgomery HS - Montgomery, TX AW
|
|
Montgomery
|
TX/US
|
Grayson Constantine
|
Montgomery HS - Montgomery, TX GC
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Alex Shoup
|
Reagan AS
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Deena Mainali
|
Reagan DM
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Haaris Siddiqi
|
Reagan HS
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Michael Corser
|
Reagan MC
|
|
Round Rock
|
TX/US
|
Sreya Gandra
|
Round Rock SG
|
|
San Marcos
|
TX/US
|
Daisy Obregon
|
San Marcos DO
|
|
San Marcos
|
TX/US
|
Sean Bryan
|
San Marcos SB
|
|
San Marcos
|
TX/US
|
Will Hutchinson
|
San Marcos WH
|
|
St Thomas
|
TX/US
|
Kristoph Sayavedra
|
St Thomas KS
|
|
St Thomas
|
TX/US
|
Rice Aston
|
St Thomas RA
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Arnav Hiray
|
Stony Point AH
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Emily Wolf
|
Stony Point EW
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Rachitha Jadala
|
Stony Point RJ
|
|
Trinity Valley
|
TX/US
|
Asan Batyrbayev
|
Trinity Valley AB
|
|
Trinity Valley
|
TX/US
|
Kishan Kalaria
|
Trinity Valley KK
|
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Ivin Lam
|
Tuloso Midway IL
|
|
Veterans Memorial
|
TX/US
|
Arish Bawani
|
Veterans Memorial AB
|
|
Veterans Memorial
|
TX/US
|
Benjamin Martinez
|
Veterans Memorial BM
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Ali Abdulla
|
W B Ray AA
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Andrew Gonzalez
|
W B Ray AG
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Julianne Navarro
|
W B Ray JN
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Abhinav Rachakonda
|
Westlake HS (Austin) AR
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Cassidy Reynolds
|
Westlake HS (Austin) CR
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Ethan Abraham
|
Westlake HS (Austin) EA
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Abby Grifno
|
Westwood AG
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Alice Zhang
|
Westwood AZ
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Davina Le
|
Westwood DL
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Dhruva Mambapoor
|
Westwood DM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Jugal Amodwala
|
Westwood JA
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rohith Mandavalli
|
Westwood RM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rishabh Shah
|
Westwood RS
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Saavan Myneni
|
Westwood SM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Truman Le
|
Westwood TL
|
|