BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Albert Chu
|
BASIS Independent Silicon Valley AC
|
|
|
Basis Mesa
|
AZ/US
|
Amrita Chakladar
|
Basis Mesa AC
|
|
|
Basis Mesa
|
AZ/US
|
Harris Shadmany
|
Basis Mesa HS
|
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Kenichi Matsuo
|
Beckman KM
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Daniella Wilson
|
Brentwood DW
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Emma Blum
|
Brentwood EB
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Eve Levenson
|
Brentwood EL
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Ethan Liu
|
Brentwood ELi
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jackson Deconcini
|
Brentwood JD
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Kiley McKay
|
Brentwood KM
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Katie Raphaelson
|
Brentwood KR
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Whit Jackson
|
Brentwood WJ
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Edward Li
|
Carmel Valley Independent EL
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Jason Yang
|
Carmel Valley Independent JY
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Reva Agashe
|
Carmel Valley Independent RA
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Ruchi Agashe
|
Carmel Valley Independent RAg
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Rithvik Rao
|
Carmel Valley Independent RR
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Samuel Xiong
|
Carmel Valley Independent SX
|
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Elise Turkovich
|
Davis Senior ET
|
|
|
DN Independent
|
CA/US
|
Shubham Gupta
|
DN Independent SG
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ansuman Bardalai
|
Dougherty Valley AB
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
David Si
|
Dougherty Valley DS
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kavin Kumaravel
|
Dougherty Valley KK
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Pranav Chillappagari
|
Dougherty Valley PC
|
|
|
Westlake
|
CA/US
|
Ethan Elasky
|
Ethan Elasky
|
|
|
Evergreen Valley Independent
|
CA/US
|
Andrew Zhong
|
Evergreen Valley AZ
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Howard Huang
|
Golden State HH
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Akshay Manglik
|
Harker AM
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Aditya Tadimeti
|
Harker AT
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Krishay Mukhija
|
Harker KM
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Krish Maniar
|
Harker KMa
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kelly Shen
|
Harker KS
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nicole Tian
|
Harker NT
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Quentin Clark
|
Harker QC
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Serena Lu
|
Harker SL
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sachin Shah
|
Harker SS
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Utkarsh Priyam
|
Harker UP
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Andrew Gong
|
Harvard-Westlake AG
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Allie Landecker
|
Harvard-Westlake AL
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Alexandra Mork
|
Harvard-Westlake AM
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jonathan Cosgrove
|
Harvard-Westlake JC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Kimberley Kimura
|
Harvard-Westlake KK
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Matthew Gross
|
Harvard-Westlake MG
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Spencer Klink
|
Harvard-Westlake SK
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Samantha McLoughlin
|
Harvard-Westlake SM
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Danielle Dosch
|
Immaculate Heart DD
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Lena Mizrahi
|
Immaculate Heart LM
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Madeleine Conrad-Mogin
|
Immaculate Heart MC
|
|
|
Independent Troy
|
CA/US
|
Lavanaya Garg
|
Independent Troy LG
|
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Andrea Chow
|
La Reina AC
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Josh Hejna
|
Los Altos JH
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Nathan Huang
|
Los Altos NHu
|
|
|
Los Osos Independent
|
CA/US
|
Ron Nath
|
Los Osos Independent RN
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Connor Lindquist
|
Loyola CL
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
John Choi
|
Loyola JC
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Luis Arbelaez
|
Loyola LA
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Lucas Hunter
|
Loyola LH
|
|
|
Massa
|
FL/US
|
Ethan Massa
|
Massa EM
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Amit Sant
|
Mission San Jose AS
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Daniel Xie
|
Mission San Jose DX
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Jessica Xu
|
Mission San Jose JX
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Katherine Guo
|
Mission San Jose KG
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Tylor Wu
|
Mission San Jose TW
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Maya Sanghavi
|
Mountain View MS
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Varun Paranjpe
|
Mountain View VP
|
|
|
MV Independent
|
CA/US
|
Rukmini Banerjee
|
MV Independent RB
|
|
|
MV Independent
|
CA/US
|
Rishabh Ranjan
|
MV Independent RR
|
|
|
MV Independent
|
CA/US
|
Varun Ayyappan
|
MV Independent VA
|
|
|
Newport Independent
|
WA/US
|
Akhil Mandala
|
Newport Independent AM
|
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Jack Stern
|
North Hollywood JS
|
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Adam Keller
|
Nueva AK
|
|
|
Phillips Academy Andover
|
MA/US
|
Tiffany Chang
|
Phillips Academy Andover TC
|
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Jonathan Jeong
|
Rancho Bernardo JJ
|
|
|
S. Eugene H. S
|
OR/US
|
Dover Sikes
|
S. Eugene H. S DS
|
|
|
S. Eugene H. S
|
OR/US
|
Eli Ablow-Measelle
|
S. Eugene H. S EA
|
|
|
S. Eugene H. S
|
OR/US
|
Helena Wehr
|
S. Eugene H. S HW
|
|
|
S. Eugene H. S
|
OR/US
|
Luzia Rode
|
S. Eugene H. S LR
|
|
|
S. Eugene H. S
|
OR/US
|
Mia Saenger
|
S. Eugene H. S MS
|
|
|
S. Eugene H. S
|
OR/US
|
Tiffany Huang
|
S. Eugene H. S TH
|
|
|
S. Eugene H. S
|
OR/US
|
Willie Race
|
S. Eugene H. S WR
|
|
|
Sage Hill Independent
|
CA/US
|
Timothy Guo
|
Sage Hill Independent TG
|
|
|
Tahoma Senior
|
WA/US
|
Hansel Guzman-Soto
|
Tahoma Senior HG
|
|
|
Torrey Pines
|
CA/US
|
Joshua Chung
|
Torrey Pines JC
|
|
|