Arcadia
|
CA/US
|
Jason Chan
|
Arcadia JC
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Kenichi Matsuo
|
Beckman KM
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Emma Blum
|
Brentwood EB
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Whit Jackson
|
Brentwood WJ
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Kevin Li
|
Carmel Valley Independent KL
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Reva Agashe
|
Carmel Valley Independent RA
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Ruchi Agashe
|
Carmel Valley Independent RAg
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Austin Li
|
Chaminade CP AL
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Jatin Batta
|
Chaminade Prep JB
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Joseph Thornhill
|
Chaminade Prep JT
|
|
CL Education
|
CA/US
|
Amy Yoon
|
CL Education AY
|
|
CL Education
|
CA/US
|
Woohyun Jo
|
CL Education WJ
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Haritha Kumar
|
Cupertino HK
|
|
Del Mar Torrey Pines HS Independent
|
CA/US
|
Farzaan Kaiyom
|
Del Mar/Torrey Pines HS Independent FK
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Caitlin Lee
|
Elite of Irvine CL
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Derek Su
|
Elite of Irvine DS
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Nikki Minagar
|
Elite of Irvine NM
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Shea Rangi
|
Elite of Irvine SR
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Samuel Shih
|
Elite of Irvine SS
|
|
Elite of Northwood
|
CA/US
|
Jack Manor
|
Elite of Northwood JM
|
|
Elite of Northwood
|
CA/US
|
Rithwik Gupta
|
Elite of Northwood RG
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rishi Jain
|
Harker RJ
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Alexandra Mork
|
Harvard-Westlake AM
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Connor Engel
|
Harvard-Westlake CE
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Evan Engel
|
Harvard-Westlake EE
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jake Davidson
|
Harvard-Westlake JD
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jaya Nayar
|
Harvard-Westlake JN
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Kimberley Kimura
|
Harvard-Westlake KK
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Lauren Morganbesser
|
Harvard-Westlake LM
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Matthew Gross
|
Harvard-Westlake MG
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Spencer Paul
|
Harvard-Westlake SP
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Vishan Chaudhary
|
Harvard-Westlake VC
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Danielle Dosch
|
Immaculate Heart DD
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Lena Mizrahi
|
Immaculate Heart LM
|
|
Interlake HS - Bellevue
|
WA/US
|
Megan Wu
|
Interlake HS - Bellevue MW
|
|
Interlake HS - Bellevue
|
WA/US
|
Richard Ma
|
Interlake HS - Bellevue RM
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Andrew Overing
|
Loyola AO
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Douglas Wickham
|
Loyola DW
|
|
Loyola
|
CA/US
|
John Choi
|
Loyola JC
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Joseph Namkung
|
Loyola JN
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Luis Arbelaez
|
Loyola LA
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Nathaniel Tran
|
Loyola NT
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Samuel Troyer
|
Loyola ST
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Amy Jarkow
|
Marlborough AJ
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Grace Kim
|
Marlborough GK
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Grace Nelson
|
Marlborough GN
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Mia Coates
|
Marlborough MC
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Sophia Danielpour
|
Marlborough SD
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Zoe Wasserman
|
Marlborough ZW
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Sydney Ramenofsky
|
Meadows SR
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Taylor Parker
|
Meadows TP
|
|
Newport
|
WA/US
|
Jay Yang
|
Newport JY
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Jack Stern
|
North Hollywood JS
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Jonathan Taylor
|
Nueva JT
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jonas Le Barillec
|
Peninsula JL
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Moon Sung Gwak
|
Peninsula MG
|
|
Phillips Academy Andover
|
MA/US
|
Tiffany Chang
|
Phillips Academy Andover TC
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Jonathan Liu
|
Polytechnic JL
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Sai Karavadi
|
Sai Karavadi
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Eric Deng
|
San Marino ED
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Kyle Weng
|
San Marino KWe
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Vincent Liu
|
San Marino VL
|
|
Servite
|
CA/US
|
Patrick Aimone
|
Servite PA
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Sira Ahuja
|
Sira Ahuja
|
|
University HS, Irvine
|
CA/US
|
Jasun Chen
|
University HS, Irvine JC
|
|
West Ranch
|
CA/US
|
Jong Hak Won
|
West Ranch JW
|
|
Westview
|
OR/US
|
Rohith Sudhakar
|
Westview RS
|
|