La Costa Canyon Winter Classic
2016
—
Carlsbad,
CA/US
Field in Impromptu
92 entries
Institution
|
Location
|
Entry
|
Code
|
Status
|
California
|
CA/US
|
Robert Murillo
|
AH Robert Murillo
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Alyson Pineda
|
Alyson Pineda
|
|
El Camino Real
|
CA/US
|
Matteo Akbarpour
|
CM Matteo Akbarpour
|
|
El Camino Real
|
CA/US
|
Sarem Haq
|
CM Sarem Haq
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Jessica Kennedy
|
DE Jessica Kennedy
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Kai Catapang
|
DE Kai Catapang
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Raquel Parizeau
|
DE Raquel Parizeau
|
|
Riverside STEM
|
CA/US
|
Ashesh Desai
|
DM Ashesh Desai
|
|
Riverside STEM
|
CA/US
|
Filip Gerdes
|
DM Filip Gerdes
|
|
Riverside STEM
|
CA/US
|
Selma Kondoker
|
DM Selma Kondoker
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Diego Muscarolas
|
EF Diego Muscarolas
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Kino Martinez
|
EF Kino Martinez
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Leo Golub
|
EF Leo Golub
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Samson Herman
|
EF Samson Herman
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Susan Gilliam
|
EF Susan Gilliam
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Wyatt Dahlstrom
|
EF Wyatt Dahlstrom
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Yarden Akin
|
EF Yarden Akin
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Anthony Kolshorn
|
EH Anthony Kolshorn
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Cassandra Ugarte
|
EH Cassandra Ugarte
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Catherine Armenta
|
EH Catherine Armenta
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Elleanor Wong
|
EH Elleanor Wong
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Eros Maldonado
|
EH Eros Maldonado
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Gilbert Neuner
|
EH Gilbert Neuner
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Gilbert Rosal
|
EH Gilbert Rosal
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Israel Jazo
|
EH Israel Jazo
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Mary Talamantez
|
EH Mary Talamantez
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Raquel Rivera
|
EH Raquel Rivera
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Brooke Bauer
|
GK Brooke Bauer
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Elisa Dong
|
GK Elisa Dong
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Hattie Bilson
|
GK Hattie Bilson
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Lily Nelson
|
GK Lily Nelson
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Ruby Marsh
|
GK Ruby Marsh
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Zaynab Eltaib
|
GK Zaynab Eltaib
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Ari Moore
|
IL Ari Moore
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Brandon Arenson
|
IL Brandon Arenson
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Carly Dutcher
|
IL Carly Dutcher
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Ethan Siegel
|
IL Ethan Siegel
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Gift Riley-Norman
|
IL Gift Riley-Norman
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Jackson Loze
|
IL Jackson Loze
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Kate Farwell
|
IL Kate Farwell
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Matthew Alberti
|
IL Matthew Alberti
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
River Simard
|
IL River Simard
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Sam Lannan
|
IL Sam Lannan
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Sienna Horvath
|
IL Sienna Horvath
|
|
ILEAD
|
CA/US
|
Yohji Murillo
|
IL Yohji Murillo
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Cory Cunanan
|
JR Cory Cunanan
|
|
Cypress
|
CA/US
|
Andrew Von Gries
|
KM Andrew Von Gries
|
|
Cypress
|
CA/US
|
Stephen Liem
|
KM Stephen Liem
|
|
Los Angeles LACES
|
CA/US
|
Ruby Scanlon
|
KX Ruby Scanlon
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Ana Maria Dosianu
|
LF Ana Maria Dosianu
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Andrew Han
|
LF Andrew Han
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Blake Johnson
|
LF Blake Johnson
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Brady Housley
|
LF Brady Housley
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Eric Timmerman
|
LF Eric Timmerman
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Michael Barten
|
LF Michael Barten
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Nima Naderi
|
LF Nima Naderi
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Viraj Gandhi
|
LF Viraj Gandhi
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Joseph Kiang
|
MS Joseph Kiang
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Alex DeTaboada
|
MX Alex DeTaboada
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Edward Burns
|
MX Edward Burns
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Elise Unger
|
MX Elise Unger
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Ian Johnson
|
MX Ian Johnson
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Julia Read
|
MX Julia Read
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Larkin Gallup
|
MX Larkin Gallup
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Ryan Wehmueller
|
MX Ryan Wehmueller
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Tara Yazdan Panah
|
MX Tara Yazdan Panah
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Arthur Harris
|
ND Arthur Harris
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Clio Klapsis
|
ND Clio Klapsis
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Isabella Williams
|
ND Isabella Williams
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Kenneth Um
|
ND Kenneth Um
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Nathan Heller
|
ND Nathan Heller
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Rithik Jain
|
ND Rithik Jain
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Tiana Lopez
|
ND Tiana Lopez
|
|
Sherman Oaks Center
|
CA/US
|
Jerome Uy
|
OB Jerome Uy
|
|
Sherman Oaks Center
|
CA/US
|
Jessica Friedman
|
OB Jessica Friedman
|
|
Sherman Oaks Center
|
CA/US
|
Kenneth Rasmussen
|
OB Kenneth Rasmussen
|
|
Sherman Oaks Center
|
CA/US
|
Ryan Dinh
|
OB Ryan Dinh
|
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Francesca Lupi
|
SF Francesca Lupi
|
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Jack Garrett
|
SF Jack Garrett
|
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Ryan Wollaston
|
SF Ryan Wollaston
|
|
La Canada
|
CA/US
|
Annika Russell
|
SM Annika Russell
|
|
La Canada
|
CA/US
|
Charlie Lea
|
SM Charlie Lea
|
|
La Canada
|
CA/US
|
Lucas Frenhard
|
SM Lucas Frenhard
|
|
La Canada
|
CA/US
|
Thomas Kiely
|
SM Thomas Kiely
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Amanda Kalaydjian
|
SW Amanda Kalaydjian
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Anderson Sutandinata
|
SW Anderson Sutandinata
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Diana Kalantar
|
SW Diana Kalantar
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Imaan Ali
|
SW Imaan Ali
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Katherine He
|
SW Katherine He
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Nicole Grant
|
SW Nicole Grant
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Trevor Rinzler
|
SW Trevor Rinzler
|
|
Alemany
|
CA/US
|
Kaitie Garcia
|
TM Kaitie Garcia
|
|