Arcadia
|
CA/US
|
Victor Luo
|
Arcadia VL
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Eve Levenson
|
Brentwood EL
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jackson Deconcini
|
Brentwood JD
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Kiley McKay
|
Brentwood KM
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Ryan Younger
|
Brentwood RY
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Whit Jackson
|
Brentwood WJ
|
|
|
Carmel Valley
|
CA/US
|
Catherine Cang
|
Carmel Valley CC
|
|
|
Carmel Valley
|
CA/US
|
Kevin Li
|
Carmel Valley KL
|
|
|
Carmel Valley
|
CA/US
|
Rithvik Rao
|
Carmel Valley RR
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Connor Engel
|
Harvard-Westlake CE
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Evan Engel
|
Harvard-Westlake EE
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Julia Cosgrove
|
Harvard-Westlake JC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jake Davidson
|
Harvard-Westlake JD
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Kimberley Kimura
|
Harvard-Westlake KK
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Lauren Morganbesser
|
Harvard-Westlake LM
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Matthew Gross
|
Harvard-Westlake MG
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Nick Platt
|
Harvard-Westlake NP
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Spencer Paul
|
Harvard-Westlake SP
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Vishan Chaudhary
|
Harvard-Westlake VC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Will Berlin
|
Harvard-Westlake WB
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
William Park
|
Harvard-Westlake WP
|
|
|
HWMS
|
CA/US
|
Alexandra Mork
|
HWMS AM
|
|
|
HWMS
|
CA/US
|
Jaya Nayar
|
HWMS JN
|
|
|
HWMS
|
CA/US
|
Spencer Klink
|
HWMS SK
|
|
|
Independent Entry
|
MA/US
|
Tiffany Chang
|
Independent Entry TC
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Alisa Liu
|
Interlake AL
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
James Naumovski
|
Los Altos JN
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Andrew Pérez
|
Loyola AP
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Bo Slade
|
Loyola BS
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Graeme Collins
|
Loyola GC
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
John Overing
|
Loyola JO
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Miles Gray
|
Loyola MG
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Zohair Madhani
|
Loyola ZM
|
|
|
Magnet
|
CA/US
|
Jasun Chen
|
Magnet JC
|
|
|
Magnet
|
CA/US
|
Myoungjun Yun
|
Magnet MY
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Annie Gersh
|
Marlborough AG
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Amy Jarkow
|
Marlborough AJ
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Claire Cohen
|
Marlborough CC
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Charlotte Daniels
|
Marlborough CD
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Grace Kim
|
Marlborough GK
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Grace Nelson
|
Marlborough GN
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Kylie Magnis
|
Marlborough KM
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Mia Coates
|
Marlborough MC
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Sophia Danielpour
|
Marlborough SD
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Zoe Wasserman
|
Marlborough ZW
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Kathy Bond
|
Meadows KB
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Rahn Kraidman
|
Meadows RK
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Sara Kaplan
|
Meadows SK
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Derek Zhang
|
Mountain View DZ
|
|
|
MV Independent
|
CA/US
|
Lucy Huang
|
MV Independent LH
|
|
|
MV Independent
|
CA/US
|
Oliver Zhao
|
MV Independent OZ
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Alex Bauman
|
Oakwood School - North Hollywood AB
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Arlo Weiner
|
Oakwood School - North Hollywood AW
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Logan Bauman
|
Oakwood School - North Hollywood LB
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Maximillian Wolf-Valdes
|
Oakwood School - North Hollywood MW
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Nikki Bayat
|
Oakwood School - North Hollywood NB
|
|
|
Pacific Ridge
|
CA/US
|
Roshan Srinivasan
|
Pacific Ridge RS
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Atul Jalan
|
Peninsula AJ
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Ishan Gaur
|
Peninsula IG
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jonas Le Barillec
|
Peninsula JL
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jerry Wang
|
Peninsula JW
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Kris Kaya
|
Peninsula KK
|
|
|
UNI INSTITUTE
|
CA/US
|
Jenny Park
|
UNI INSTITUTE JP
|
|
|
UNI INSTITUTE
|
CA/US
|
Yunhee Park
|
UNI INSTITUTE YPa
|
|
|
West Ranch
|
CA/US
|
Jong Hak Won
|
West Ranch JW
|
|
|
Yucca Valley
|
CA/US
|
Dan Armitage
|
Yucca Valley DA
|
|
|