Albany
|
CA/US
|
Eden Kenney
|
Albany EK
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Amrita Balram
|
BASIS Independent Silicon Valley AB
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Avani Reddy
|
BASIS Independent Silicon Valley AR
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Eish Kapoor
|
BASIS Independent Silicon Valley EK
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Lakshmi Balram
|
BASIS Independent Silicon Valley LB
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Megha Kondapally
|
BASIS Independent Silicon Valley MK
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Sharvani Jha
|
BASIS Independent Silicon Valley SJ
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Shreya Kannan
|
BASIS Independent Silicon Valley SK
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Samrit Mathur
|
BASIS Independent Silicon Valley SM
|
|
Beaver
|
UT/US
|
Ted Kanell
|
Beaver TK
|
|
Centennial
|
ID/US
|
Dominic Rios
|
Centennial DR
|
|
Chaparral
|
AZ/US
|
Alekhya Reddy
|
Chaparral AR
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Grace Randall
|
Clovis North GR
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Amara Cohen
|
College Prep AC
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Antony Zhang
|
College Prep AZ
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Deirdre Baker
|
College Prep DB
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Jady Zhang
|
College Prep JZ
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Sophia Durney
|
College Prep SD
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Zoe Dove
|
College Prep ZD
|
|
Crescenta Valley
|
CA/US
|
Brian Walker
|
Crescenta Valley BW
|
|
Crystal Springs Uplands
|
CA/US
|
Annabelle Tao
|
Crystal Springs Uplands AT
|
|
Del Mar Independent
|
CA/US
|
Nithin Krishnamurthi
|
Del Mar Independent NK
|
|
Del Mar Independent
|
CA/US
|
Sumin Hwang
|
Del Mar Independent SH
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ayush Maganahalli
|
Dougherty Valley AM
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Chaitanya Sayani
|
Dougherty Valley CS
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sameer Ziaee
|
Dougherty Valley SZ
|
|
Episcopal
|
TX/US
|
Adam Brown
|
Episcopal AB
|
|
Evergreen
|
CA/US
|
Anushka Jogalekar
|
Evergreen AJ
|
|
Evergreen
|
CA/US
|
Anish Yakkala
|
Evergreen AY
|
|
Fort Collins
|
CO/US
|
Aidan Dykstal
|
Fort Collins AD
|
|
Fort Collins
|
CO/US
|
Sean Cooley
|
Fort Collins SC
|
|
Oxford Independent
|
CA/US
|
Kaitlyn O'Gara
|
Foxrod KO
|
|
George Ranch IND
|
TX/US
|
Aisha Sheikh
|
George Ranch IND AS
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Aditya Sampath
|
Homestead AS
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Brandon Herren
|
Homestead BH
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Derek Yang
|
Homestead DY
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Gloria Cheng
|
Homestead GC
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Sirajbir Sodhi
|
Homestead SS
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Tej Gokhale
|
Homestead TG
|
|
Houston Memorial Independent
|
TX/US
|
Parker Kelly
|
Houston Memorial PK
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Alisa Liu
|
Interlake AL
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Abigail Tosheff
|
La Costa Canyon AT
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Carolyn Young
|
La Costa Canyon CY
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Gabrielle Courtney
|
La Costa Canyon GC
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Jack Coyle
|
La Costa Canyon JC
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Karissa Low
|
La Costa Canyon KL
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Ryan Leigh
|
La Costa Canyon RL
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Tatum Durfee
|
La Costa Canyon TD
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Elizabeth Pavlath
|
La Reina EP
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Elleora Svoboda
|
La Reina ES
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Hannah Bartels
|
La Reina HB
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Muhammad Khattak
|
Lake Highland Prep MK
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Rithvik Seela
|
Lake Highland Prep RS
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Steve Goldware
|
Lake Highland Prep SG
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Danny Vesurai
|
Los Altos DV
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
James Naumovski
|
Los Altos JN
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Sasha Narain
|
Los Altos SN
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Anya Poplavska
|
Lynbrook AP
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Chris Wang
|
Lynbrook CW
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Harrison Wang
|
Lynbrook HW
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Nikhil Ajjarapu
|
Lynbrook NA
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Nisarg Shah
|
Lynbrook NS
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Rohan Mehrotra
|
Lynbrook RM
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Shailja Somani
|
Lynbrook SS
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Susan Zhou
|
Lynbrook SZ
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Varun Venkatesh
|
Lynbrook VV
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Yichen Zhu
|
Lynbrook YZ
|
|
Mabank
|
TX/US
|
Jacey Pridgen
|
Mabank JP
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Armaan Kalyanpur
|
Mission San Jose AK
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Adithya Suresh
|
Mission San Jose AS
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Julia Park
|
Mission San Jose JP
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Lavanya Singh
|
Mission San Jose LS
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Prachit Bhike
|
Mission San Jose PB
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Sonia Sakleshpur
|
Mission San Jose SS
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Shivane Sabharwal
|
Mission San Jose SSa
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Brandon Ma
|
Monta Vista BM
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Lucy Huang
|
Monta Vista LH
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Oliver Zhao
|
Monta Vista OZ
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Sajeev Saluja
|
Monta Vista SS
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Derek Zhang
|
Mountain View DZ
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Karen Xia
|
Mountain View KX
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Varun Paranjpe
|
Mountain View VP
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Vandita Pendse
|
Mountain View VPe
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Albert Liu
|
North Hollywood AL
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Yea-Lyn Pak
|
North Hollywood YP
|
|
North-East Fresno Prep
|
CA/US
|
Ranpreet Gill
|
North-East Fresno Prep RG
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Dipashreya Sur
|
Notre Dame DS
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Adam Keller
|
Nueva AK
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Arlo Weiner
|
Oakwood School - North Hollywood AW
|
|
Palo Alto (Independent)
|
CA/US
|
Anant Marur
|
Palo Alto (Independent) AMa
|
|
Palo Alto (Independent)
|
CA/US
|
Barry He
|
Palo Alto (Independent) BH
|
|
Palo Alto (Independent)
|
CA/US
|
Ethan Teo
|
Palo Alto (Independent) ETe
|
|
Palo Alto (Independent)
|
CA/US
|
Frances Zhuang
|
Palo Alto (Independent) FZ
|
|
Palo Alto (Independent)
|
CA/US
|
Griffin Carlson
|
Palo Alto (Independent) GC
|
|
Park Hill
|
MO
|
Jake Stoulil
|
Park Hill JS
|
|
Park Hill
|
MO
|
Madi Hale
|
Park Hill MH
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Amy Santos
|
Presentation AS
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Jessica Wei
|
Presentation JW
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Mariah Stewart
|
Presentation MS
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Renuka Garg
|
Presentation RG
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Lori Luo
|
Quarry Lane LL
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Nicholas Rui
|
Rancho Bernardo NR
|
|
Riverside STEM
|
CA/US
|
Merce Gerdes
|
Riverside STEM MG
|
|
Sage Ridge
|
NV/US
|
Ayden Crosby
|
Sage Ridge AC
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Arnav Raha
|
Saratoga AR
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Austin Wang
|
Saratoga AW
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Hanlin Sun
|
Saratoga HS
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Shrey Desai
|
Saratoga SD
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Victor Liu
|
Saratoga VL
|
|
Servite
|
CA/US
|
Patrick Aimone
|
Servite PA
|
|
Syosset
|
NY/US
|
Aram Moghaddassi
|
Syosset AM
|
|
Upper Arlington
|
OH/US
|
Henry Wu
|
Upper Arlington HW
|
|
Valor Christian
|
CO/US
|
Austin Jett
|
Valor Christian AJ
|
|
Valor Christian
|
CO/US
|
Michael McKee
|
Valor Christian MM
|
|
Valor Christian
|
CO/US
|
Payton Case
|
Valor Christian PC
|
|
West Ranch
|
CA/US
|
Jong Hak Won
|
West Ranch JW
|
|
West Ranch
|
CA/US
|
Luke Kim
|
West Ranch LK
|
|