Newark Central
|
NJ/US
|
Ayomide Adekoya
|
200
|
Newark Central
|
NJ/US
|
Miriam Divo
|
201
|
Newark Central
|
NJ/US
|
Micah Acolatse
|
202
|
Newark Central
|
NJ/US
|
Faiqah Oladejo
|
203
|
Newark Central
|
NJ/US
|
Adzo Wodome
|
204
|
Newark Central
|
NJ/US
|
Cassidy Harris
|
205
|
Newark Central
|
NJ/US
|
Hanaa Whyte
|
206
|
Newark Central
|
NJ/US
|
Jahnaiya Simpson
|
207
|
Arts
|
NJ/US
|
Bariah Cox
|
208
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Madeline Gross
|
209
|
Arts
|
NJ/US
|
Kamira Hall
|
210
|
Arts
|
NJ/US
|
Elyijah Parker
|
212
|
St Joseph's Prep
|
PA/US
|
Antoine Robinson
|
213
|
Arts
|
NJ/US
|
Amilah Stuart
|
214
|
Democracy Prep Bronx Prep
|
NY/US
|
Katherine Taveras Ramos
|
215
|
Our Lady of Good Counsel
|
MD/US
|
Kristie Soewandi
|
216
|
Our Lady of Good Counsel
|
MD/US
|
Nyla Barrett
|
217
|
Our Lady of Good Counsel
|
MD/US
|
Rebecca Carter
|
218
|
Our Lady of Good Counsel
|
MD/US
|
Charles Cobb
|
219
|
Our Lady of Good Counsel
|
MD/US
|
Ethan Cueto
|
220
|
Our Lady of Good Counsel
|
MD/US
|
Noah Jones
|
221
|
Our Lady of Good Counsel
|
MD/US
|
Nina Hyat
|
222
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Sean Boedewig
|
223
|
Gwynedd Mercy
|
PA/US
|
Jenna Leary
|
224
|
Berkeley Carroll
|
NY/US
|
Spencer Stavish
|
225
|
Gwynedd Mercy
|
PA/US
|
Caitlin Scanlon
|
226
|
Potomac
|
VA/US
|
Katherine Hedges
|
227
|
Catholic Memorial
|
MA
|
Christopher Boensel
|
228
|
Catholic Memorial
|
MA
|
Owen Galvin
|
229
|
Shrewsbury
|
MA/US
|
Adele Fuzaylov
|
230
|
Democracy Prep Bronx Prep
|
NY/US
|
Valerie Estrella
|
231
|
Regis
|
NY/US
|
David Solano
|
232
|
Potomac
|
VA/US
|
Elizabeth Forster
|
233
|
University
|
NJ/US
|
Jeidy Cerda
|
234
|
University
|
NJ/US
|
Lizbeth Santana
|
235
|
Berkeley Carroll
|
NY/US
|
Mina Tschape
|
236
|
University
|
NJ/US
|
Malakai Yepes
|
237
|
University
|
NJ/US
|
Jah'nayah Hathcock
|
238
|
Barringer
|
NJ/US
|
Victor QuiƱones
|
240
|
Catholic Memorial
|
MA
|
Alex Pappas
|
241
|
Pennsbury
|
PA/US
|
Kierstin Lee
|
242
|
Bancroft
|
MA/US
|
Lilah Miller
|
243
|
Bancroft
|
MA/US
|
Andrew Byron
|
244
|
Bancroft
|
MA/US
|
Lilly Wolf
|
245
|
Bancroft
|
MA/US
|
Vivian McManus
|
246
|
Democracy Prep Bronx Prep
|
NY/US
|
River Lorenzo
|
247
|
Truman
|
PA/US
|
Giovanni Nigro
|
249
|
Needham
|
MA/US
|
Mary Scott Dunn
|
250
|
Needham
|
MA/US
|
Lily Bridgers
|
251
|
Needham
|
MA/US
|
Simon Shoemaker
|
252
|
Needham
|
MA/US
|
Benjamin Fogler
|
253
|
Catholic Memorial
|
MA
|
Patrick Blomberg
|
254
|
Arts
|
NJ/US
|
Milo Bryant
|
255
|
Catholic Memorial
|
MA
|
Andrew MacDonald
|
257
|
Potomac
|
VA/US
|
Hannah De Souza
|
258
|
Democracy Prep Bronx Prep
|
NY/US
|
Rosa Troncoso
|
259
|
Democracy Prep Bronx Prep
|
NY/US
|
Joseph Jokotoye
|
260
|
Democracy Prep Bronx Prep
|
NY/US
|
Zileeyah Grier
|
261
|
Democracy Prep Bronx Prep
|
NY/US
|
Asar Woodson
|
263
|
Southern Lehigh
|
PA/US
|
Addison Reigle
|
264
|
Regis
|
NY/US
|
Matthew Kushner
|
265
|
Regis
|
NY/US
|
Jack Rice
|
266
|
Democracy Prep Charter
|
NY/US
|
Richelle Assan
|
267
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Nico Maloney
|
268
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Tallulah Sarig
|
269
|
Regis
|
NY/US
|
Dominick Facchini
|
270
|
Regis
|
NY/US
|
Matthew Colandrea
|
271
|
Regis
|
NY/US
|
Zachary Arrastia
|
272
|
Regis
|
NY/US
|
Michael Kitt
|
273
|
Regis
|
NY/US
|
Ryder Kirby
|
274
|
Regis
|
NY/US
|
Jonathan Cardona
|
275
|
Regis
|
NY/US
|
Matthew Rustia
|
Matthew Rustia
|