Wellington
|
FL/US
|
Ahna Guillaume
|
AC Ahna Guillaume
|
Marist
|
GA/US
|
Faiza Khaled
|
AH Faiza Khaled
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Joie Willoughby
|
AS Joie Willoughby
|
Oak Grove
|
MS/US
|
Asia Anderson
|
BE Asia Anderson
|
Oak Grove
|
MS/US
|
Diego Sosa
|
BE Diego Sosa
|
John I Leonard
|
FL/US
|
Latricia Lamour
|
BZ Latricia Lamour
|
Lassiter
|
GA/US
|
Sophia Martin
|
CH Sophia Martin
|
Delores Taylor Arthur School for Young Men
|
LA/US
|
Dwayne Powell
|
CL Dwayne Powell
|
Peninsula
|
CA/US
|
Iris Ye
|
CX Iris Ye
|
RISE
|
CO/US
|
Abigail Sandoval-Soto
|
DA Abigail Sandoval-Soto
|
RISE
|
CO/US
|
Kiah Bristow
|
DA Kiah Bristow
|
RISE
|
CO/US
|
Sofia Gonzalez
|
DA Sofia Gonzalez
|
RISE
|
CO/US
|
Victoria Nungaray-Arias
|
DA Victoria Nungaray-Arias
|
J. Frank Dobie
|
TX/US
|
Ciara Williams
|
DC Ciara Williams
|
Riverside
|
SC/US
|
Samantha Mamrick
|
DH Samantha Mamrick
|
Riverside
|
SC/US
|
Shanik Miedreich
|
DH Shanik Miedreich
|
Riverside
|
SC/US
|
Treesa Abraham
|
DH Treesa Abraham
|
Riverside
|
SC/US
|
Valeria De la Llave
|
DH Valeria De la Llave
|
Plano West
|
TX/US
|
Maimuna Ilyas
|
EB Maimuna Ilyas
|
Plano West
|
TX/US
|
Samhita Venkat
|
EB Samhita Venkat
|
Collierville
|
TN
|
Remi La Blue
|
EM Remi La Blue
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Lily Steinhauser
|
ET Lily Steinhauser
|
Petal
|
MS/US
|
Gabby Garner
|
EY Gabby Garner
|
Petal
|
MS/US
|
Mia Denner
|
EY Mia Denner
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Claudia Colina
|
FC Claudia Colina
|
Madison Central
|
MS/US
|
Walker Scott
|
FD Walker Scott
|
Cookeville
|
TN/US
|
Abigail Alford
|
FH Abigail Alford
|
Suncoast Comm
|
FL/US
|
Kate Silvennoinen
|
FJ Kate Silvennoinen
|
DuPont Manual HS Youth Performing Arts
|
KY/US
|
Norah Masri
|
FN Norah Masri
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Kainda Nzinga
|
FT Kainda Nzinga
|
Westlake
|
TX/US
|
Christal Chen
|
FX Christal Chen
|
Westlake
|
TX/US
|
Kate Ramsey
|
FX Kate Ramsey
|
Westlake
|
TX/US
|
Lekshmy Anoop
|
FX Lekshmy Anoop
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Esther Oyetunji
|
FZ Esther Oyetunji
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Sasha-Kay Lindo
|
FZ Sasha-Kay Lindo
|
Ardrey Kell
|
NC/US
|
Abirami Senthil
|
GA Abirami Senthil
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Future Noel
|
GG Future Noel
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Michelle Aguilera
|
GG Michelle Aguilera
|
SMART
|
CO/US
|
Evelia Chavez
|
GL Evelia Chavez
|
St Andrew's Episcopal
|
MS/US
|
Alex Foster
|
HC Alex Foster
|
St Andrew's Episcopal
|
MS/US
|
Jasleen Rekhi
|
HC Jasleen Rekhi
|
Hattiesburg
|
MS/US
|
Sydney Smith
|
HG Sydney Smith
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Aayna Bhatheja
|
HR Aayna Bhatheja
|
Western
|
FL/US
|
Mariam Kolley
|
IM Mariam Kolley
|
Episcopal School of Dallas (ESD)
|
TX/US
|
Arya Ajith
|
IN Arya Ajith
|
Buchholz
|
FL/US
|
Jubili Wokhlu
|
IT Jubili Wokhlu
|
Miami Beach Senior High-
|
FL/US
|
Simon Wieselberg
|
IY Simon Wieselberg
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Esther Jesse
|
JN Esther Jesse
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Mirabai Munton
|
JN Mirabai Munton
|
Comeaux
|
LA/US
|
Judah Castille
|
JT Judah Castille
|
Northridge
|
AL/US
|
Rhyana Mahatsente
|
JX Rhyana Mahatsente
|
Laurel Christian
|
MS/US
|
Robin Weeks
|
LZ Robin Weeks
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Alicia Trevino
|
NG Alicia Trevino
|
J. Frank Dobie
|
TX/US
|
Valeria Arredondo
|
Valeria Arredondo
|