Flower Mound TFA NIETOC Scholarship Swing
2022 — Flower Mound, TX/US
Field in FM9 Domestic Extemp
46 entries
Institution | Location | Entry | Code |
---|---|---|---|
McMillen | TX/US | Addison Gilmore | AD Addison Gilmore |
Westwood | TX/US | Sraavya Danala | AF Sraavya Danala |
Centennial | TX/US | Arnav Shukla | AG Arnav Shukla |
Centennial | TX/US | Arya Kanna | AG Arya Kanna |
Centennial | TX/US | Krishay Bandari | AG Krishay Bandari |
Centennial | TX/US | Lavik Jain | AG Lavik Jain |
Centennial | TX/US | Manav Makhija | AG Manav Makhija |
Centennial | TX/US | Om Rao | AG Om Rao |
Plano East | TX/US | Ishika Kothari | AJ Ishika Kothari |
Plano East | TX/US | Ishya Jain | AJ Ishya Jain |
Plano East | TX/US | Natalie Nguyen | AJ Natalie Nguyen |
Plano East | TX/US | Pranav Gorty | AJ Pranav Gorty |
Plano East | TX/US | Roshan Vajinapalli | AJ Roshan Vajinapalli |
Plano East | TX/US | Samra Khan | AJ Samra Khan |
Plano East | TX/US | Sanjana Arulkumaran | AJ Sanjana Arulkumaran |
Plano East | TX/US | Shriya Bhat | AJ Shriya Bhat |
Plano East | TX/US | Sneha Kar | AJ Sneha Kar |
Plano East | TX/US | Vikrant Jeeva | AJ Vikrant Jeeva |
San Angelo Central | TX/US | Caydence York | AN Caydence York |
San Angelo Central | TX/US | Shawn Estrada | AN Shawn Estrada |
Mesquite | TX/US | Maria Trujillo | AR Maria Trujillo |
Lake Travis | TX/US | Iris Castruita | AS Iris Castruita |
Lake Travis | TX/US | Judi Aly | AS Judi Aly |
Lake Travis | TX/US | Katarina Raich | AS Katarina Raich |
Lake Travis | TX/US | Meghna Ittycheria | AS Meghna Ittycheria |
Lake Travis | TX/US | Rhianna Saini | AS Rhianna Saini |
Argyle | TX/US | Cole Tisdale | AY Cole Tisdale |
Argyle | TX/US | Colton Ray | AY Colton Ray |
Trinity School of Midland | TX | Sydney Laing | AZ Sydney Laing |
Trinity School of Midland | TX | Tobias Slatken | AZ Tobias Slatken |
Coram Deo | TX/US | Jesse Leon | BB Jesse Leon |
Clark | TX/US | Pranav Battu | BD Pranav Battu |
Clark | TX/US | Vinathi Beeram | BD Vinathi Beeram |
Garland | TX/US | Joshua Dawit | BG Joshua Dawit |
Jack C. Hays | TX/US | Cameron Roberts | CA Cameron Roberts |
Grapevine | TX/US | Vikram Lapsiwala | CB Vikram Lapsiwala |
Lovejoy | TX/US | Anup Ghumman | CE Anup Ghumman |
Jasper | TX/US | Anshul Khandekar | CF Anshul Khandekar |
Jasper | TX/US | Ayan Sharma | CF Ayan Sharma |
Jasper | TX/US | Evelyn Ding | CF Evelyn Ding |
Jasper | TX/US | Funmi Lasekan | CF Funmi Lasekan |
Jasper | TX/US | Shaurya Dhondi | CF Shaurya Dhondi |
Hebron | TX/US | Govind Pattathil | CG Govind Pattathil |
Hebron | TX/US | Manushri Malkapurapu | CG Manushri Malkapurapu |
San Angelo Central | TX/US | Gracie Barker | Gracie Barker |
Clark | TX/US | Manhua Kim | Manhua Kim |