Academy of Medical Tech 27Q309
|
NY/US
|
Kamsiyo Eze
|
Academy of Medical Technology 27Q309 Kamsiyo Eze
|
|
|
Academy of Medical Tech 27Q309
|
NY/US
|
George & Avila
|
Academy of Medical Technology 27Q309 Mary George & Zarin Avila
|
|
|
Academy of Medical Tech 27Q309
|
NY/US
|
Bonilla & Bonilla
|
Academy of Medical Technology 27Q309 Melanie Bonilla & Kayla Bo
|
|
|
Academy of Medical Tech 27Q309
|
NY/US
|
Camarzaman & Lyncee
|
Academy of Medical Technology 27Q309 Sameer Camarzaman & Luoram
|
|
|
Arts and Letters
|
NY/US
|
Borges & Prouty
|
Arts and Letters Amelie Borges & Ila Prouty
|
|
|
Arts and Letters
|
NY/US
|
Clanton & Barrett
|
Arts and Letters Cameron Clanton & Leon Barrett
|
|
|
Arts and Letters
|
NY/US
|
Kunk & Threadgold
|
Arts and Letters Cyra Kunk & Mirabelle Threadgold
|
|
|
Arts and Letters
|
NY/US
|
Bartok & Redwook
|
Arts and Letters Jaxon Bartok & Oscar Redwook
|
|
|
Arts and Letters
|
NY/US
|
Hyman & Stanglmayr
|
Arts and Letters Jonah Hyman & Jagger Stanglmayr
|
|
|
Arts and Letters
|
NY/US
|
Phillips & Moustafa
|
Arts and Letters Madeleine Phillips & Lena Moustafa
|
|
|
Arts and Letters
|
NY/US
|
Oreilly & Huscock
|
Arts and Letters Mae Oreilly & Zoe Huscock
|
|
|
Arts and Letters
|
NY/US
|
Graupera & Van Es
|
Arts and Letters Maeve Graupera & Ella Van Es
|
|
|
Arts and Letters
|
NY/US
|
Max Hyman
|
Arts and Letters Max Hyman
|
|
|
Arts and Letters
|
NY/US
|
Hardowar & Mintz
|
Arts and Letters Maya Hardowar & Bishop Mintz
|
|
|
Arts and Letters
|
NY/US
|
Honoroff & Glacchino
|
Arts and Letters Nina Honoroff & Stella Glacchino
|
|
|
Arts and Letters
|
NY/US
|
Prasse & Caron-Richman
|
Arts and Letters Uma Prasse & Marley Caron-Richman
|
|
|
Arts and Letters
|
NY/US
|
Botein & Bines
|
Arts and Letters Willa Botein & Sy Bines
|
|
|
BEES
|
NY/US
|
Angel Alexander
|
BEES Angel Alexander
|
|
|
BEES
|
NY/US
|
Milton & White
|
BEES Brooklyn Milton & Tristan White
|
|
|
BEES
|
NY/US
|
Archambault & Blount
|
BEES Kyaiza Archambault & Kahlida Blount
|
|
|
Brooklyn Green
|
NY/US
|
Alexander & Lewis
|
Brooklyn Green Asher Alexander & Chayyah Lewis
|
|
|
Brooklyn Green
|
NY/US
|
Smith & Smalls
|
Brooklyn Green Jade Smith & Mikhiya Smalls
|
|
|
Brooklyn Green
|
NY/US
|
Mendoza & Mercado Felix
|
Brooklyn Green Katelyn Mendoza & Ashanty Mercado Felix
|
|
|
Brooklyn Green
|
NY/US
|
Ingvoldstad & Evans
|
Brooklyn Green Liv Ingvoldstad & Ethan Evans
|
|
|
PS 19 Bronx
|
NY/US
|
Link & Matthews
|
Claire Mathews
|
|
|
Eagle Academy for Young Men BX
|
NY/US
|
Vasquez & Fraticelli
|
Eagle Academy for Young Men BX Devin Vasquez & Joelle Fraticell
|
|
|
Eagle Academy for Young Men BX
|
NY/US
|
Solomon & Rodriguez
|
Eagle Academy for Young Men BX Erill Solomon & Josiah Rodriguez
|
|
|
Fort Greene Preparatory Academy
|
NY/US
|
Sauer & Ennis
|
Fort Greene Preparatory Academy Molly Sauer & Karissa Ennis
|
|
|
Hamilton Grange
|
NY/US
|
Pryde & Pryde
|
Hamilton Grange Nathaniel Pryde & Isabella Pryde
|
|
|
Hunter's Point
|
NY/US
|
OPEDAL & RAMON
|
Hunter's Point ANNASOPHIA OPEDAL & DIXIE RAMON
|
|
|
Hunter's Point
|
NY/US
|
VAISSE & RIOS CASTILLO
|
Hunter's Point APRIL VAISSE & AMELIE RIOS CASTILLO
|
|
|
Hunter's Point
|
NY/US
|
MORENO & FRIEDHEIM
|
Hunter's Point ARIELLA MORENO & INGRID FRIEDHEIM
|
|
|
Hunter's Point
|
NY/US
|
Flemister & Medina
|
Hunter's Point Jaylene Flemister & Aneli Medina
|
|
|
Hunter's Point
|
NY/US
|
FORTINI & NAVAL
|
Hunter's Point KONNOR FORTINI & NICHOLAS NAVAL
|
|
|
Hunter's Point
|
NY/US
|
FLORES & GUZMAN
|
Hunter's Point MELANIE FLORES & OMARLYN GUZMAN
|
|
|
Hunter's Point
|
NY/US
|
DONLA & MOSTAFA
|
Hunter's Point PEMA DONLA & MASHRIFA MOSTAFA
|
|
|
Hunter's Point
|
NY/US
|
GOVANTES & KLADOPOULOS
|
Hunter's Point RYLEIGH-STAR GOVANTES & GEORGIA KLADOPOULOS
|
|
|
Hunter's Point
|
NY/US
|
Takeru Ishida
|
Hunter's Point Takeru Ishida
|
|
|
Hunter's Point
|
NY/US
|
PALJOR & KAPLAN
|
Hunter's Point TENZING PALJOR & KENSINGTON KAPLAN
|
|
|
Hunter's Point
|
NY/US
|
HUERTA MOYOTL & MANETTA
|
Hunter's Point URIEL HUERTA MOYOTL & GRACE MANETTA
|
|
|
I.S. 285 Meyer Levin
|
NY/US
|
Small & Best
|
I.S. 285 Meyer Levin Jahlani Small & Marquis Best
|
|
|
I.S. 285 Meyer Levin
|
NY/US
|
Moore & White
|
I.S. 285 Meyer Levin Lelani Moore & Kahmya White
|
|
|
I.S. 285 Meyer Levin
|
NY/US
|
Mobley & James
|
I.S. 285 Meyer Levin Nailah Mobley & Taniel James
|
|
|
I.S. 285 Meyer Levin
|
NY/US
|
Chance & Freckleton
|
I.S. 285 Meyer Levin Tamia Chance & Khloe Freckleton
|
|
|
I.S. 285 Meyer Levin
|
NY/US
|
Jones & Decoste
|
I.S. 285 Meyer Levin Viviana Jones & Louis Decoste
|
|
|
I.S. 285 Meyer Levin
|
NY/US
|
Bailey & Hutchinson
|
I.S. 285 Meyer Levin William Bailey & Zaraiya Hutchinson
|
|
|
I.S. 96 Seth Low
|
NY/US
|
Huang & Perez
|
I.S. 96 Seth Low Jaylynn Perez & Jennifer Huang
|
|
|
I.S. 96 Seth Low
|
NY/US
|
Lei & Lin
|
I.S. 96 Seth Low Jessie Lei & Jasmine Lin
|
|
|
I.S. 96 Seth Low
|
NY/US
|
Mirtalipova & Chen
|
I.S. 96 Seth Low Malika Mirtalipova & Angelina Chen
|
|
|
I.S. 96 Seth Low
|
NY/US
|
Allaham & Tzunum
|
I.S. 96 Seth Low Melissa Tzunum & Ranem Allaham
|
|
|
I.S. 96 Seth Low
|
NY/US
|
Sama Abughaliah
|
I.S. 96 Seth Low Sama Abughaliah
|
|
|
I.S.75
|
NY/US
|
Han & Xu
|
I.S.75 Alexander Han & Calvin Xu
|
|
|
I.S.75
|
NY/US
|
Ward & Mavricos
|
I.S.75 Hailey Ward & Angelina Mavricos
|
|
|
I.S.75
|
NY/US
|
Giardina & Donzelli
|
I.S.75 James Giardina & Dean Donzelli
|
|
|
I.S.75
|
NY/US
|
Zayer & Zverev
|
I.S.75 Lina Zayer & Jenna Zverev
|
|
|
I.S.75
|
NY/US
|
Shuster & Collins
|
I.S.75 Mikaela Shuster & Mikayla Collins
|
|
|
I.S.75
|
NY/US
|
Yamasinghe & Lo
|
I.S.75 Nith Yamasinghe & Nathan Lo
|
|
|
I.S.75
|
NY/US
|
Frazier & Vermaat
|
I.S.75 Olivia Frazier & Anneliese Vermaat
|
|
|
I.S.75
|
NY/US
|
Li & Li
|
I.S.75 Philijoy Li & Benejoy Li
|
|
|
I.S.75
|
NY/US
|
Ayesh & Ivackovic
|
I.S.75 Raneem Ayesh & Mikayla Ivackovic
|
|
|
I.S.75
|
NY/US
|
Saleem & Bopearachchi
|
I.S.75 Saad Saleem & Blue Bopearachchi
|
|
|
I.S.75
|
NY/US
|
Sgroi & Bahnasy
|
I.S.75 Sarah Bahnasy & Alessia Sgroi
|
|
|
I.S.75
|
NY/US
|
Ng & Lee
|
I.S.75 Vincy Ng & Silvia Lee
|
|
|
I.S.75
|
NY/US
|
Islam & Jayawardene
|
I.S.75 Wania Islam & Imaya Jayawardene
|
|
|
IN-Tech Academy, MS HS 368x
|
NY/US
|
Soto & Familia
|
IN-Tech Academy, MS/HS 368x Janeigh Soto & Kendra Familia
|
|
|
IN-Tech Academy, MS HS 368x
|
NY/US
|
Black & Rossiter
|
IN-Tech Academy, MS/HS 368x Nevaeh Black & Finn Rossiter
|
|
|
IN-Tech Academy, MS HS 368x
|
NY/US
|
Watson & Lee
|
IN-Tech Academy, MS/HS 368x Paz Watson & Gabriella Lee
|
|
|
IS 206B
|
NY/US
|
Feliz Carreno
|
IS 206B Feliz Carreno
|
|
|
IS 206B
|
NY/US
|
Sutton & Frias
|
IS 206B Leanna Sutton & Zahira Frias
|
|
|
IS 318
|
NY/US
|
Earl & Telyas
|
IS 318 Annabelle Earl & Ella Telyas
|
|
|
IS 318
|
NY/US
|
Wolkoff & Huertas
|
IS 318 Lucy Wolkoff & Chelsea Huertas
|
|
|
JHS8 Richard S Grossley
|
NY/US
|
Dhanraj & Sorhaindo
|
JHS8 Richard S Grossley Angelina Dhanraj & Saige Sorhaindo
|
|
|
JHS8 Richard S Grossley
|
NY/US
|
Chasity Johnson
|
JHS8 Richard S Grossley Chasity Johnson
|
|
|
JHS8 Richard S Grossley
|
NY/US
|
Clinton Mayowa
|
JHS8 Richard S Grossley Clinton Mayowa
|
|
|
JHS8 Richard S Grossley
|
NY/US
|
Jainarain & Simpson
|
JHS8 Richard S Grossley Kashinath Jainarain & Jaida Simpson
|
|
|
JHS8 Richard S Grossley
|
NY/US
|
Lulyn Rodriguez
|
JHS8 Richard S Grossley Lulyn Rodriguez
|
|
|
KAPPA VI Eagles
|
NY/US
|
Frederick & Godoy
|
KAPPA VI Eagles Leroy Frederick & Luis Godoy
|
|
|
Middle School 267
|
NY/US
|
Hope Angus
|
Middle School 267 Hope Angus
|
|
|
Middle School 267
|
NY/US
|
Bisono & Carto
|
Middle School 267 Jahriel Bisono & Alexis Carto
|
|
|
Mott Hall II
|
NY/US
|
Eyob-Serrette & Morrow
|
Mott Hall II Amaliya Eyob-Serrette & Rhyley Morrow
|
|
|
Mott Hall II
|
NY/US
|
Tine & Shapiro
|
Mott Hall II Diarra Tine & Shoshana Shapiro
|
|
|
Mott Hall II
|
NY/US
|
Hoffman & Zicht
|
Mott Hall II Jasper Hoffman & Daniel Zicht
|
|
|
MS 101
|
NY/US
|
Khan & Bediako
|
MS 101 Efaz Khan & Daniel Bediako
|
|
|
MS 101
|
NY/US
|
Giovanni Cioffi
|
MS 101 Giovanni Cioffi
|
|
|
MS 101
|
NY/US
|
Rondon & Walters
|
MS 101 Joshua Rondon & Khloe Walters
|
|
|
MS 101
|
NY/US
|
Leblanc & Perez
|
MS 101 Matthew Leblanc & Melanie Perez
|
|
|
MS 101
|
NY/US
|
Nooshmim Safwan
|
MS 101 Nooshmim Safwan
|
|
|
MS 35 Stephen Decatur
|
NY/US
|
Coachman & Calderon-Foy
|
MS 35 Stephen Decatur Daryus Coachman & Keysha Calderon-Foy
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Koffi & Matias-Vela
|
MS 50 Caden Koffi & Justin Matias-Vela
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Pollens & Pollens
|
MS 50 Christien Pollens & Rihanna Pollens
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Walker & Frasier
|
MS 50 Demetrious Walker & Aden Frasier
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Middleton & Monegro
|
MS 50 Enaiah Middleton & Daniela Monegro
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Kalish & Kohan
|
MS 50 Esme Kalish & Sarah Kohan
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Pena & Jimenez
|
MS 50 Haylee Pena & Camila Jimenez
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Espinal & Laserna
|
MS 50 Helen Espinal & Alyson Laserna
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Evans-Moore & Varela
|
MS 50 Jaaliyah Evans-Moore & Logan Varela
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Hartong & Schulmann-Klein
|
MS 50 Lucie Hartong & Sophie Schulmann-Klein
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Maia Steward
|
MS 50 Maia Steward
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Kalish & Ronaboldo
|
MS 50 Matilde Ronaboldo & Una Kalish
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Robinson III & Beckford
|
MS 50 Paul Robinson III & Eian Beckford
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Bonilla & Jeudy
|
MS 50 Samantha Bonilla & Galya Jeudy
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Collins & Cantzlaar
|
MS 50 Sophie Collins & Cailyn Cantzlaar
|
|
|
MS 50
|
NY/US
|
Colen & Davis
|
MS 50 Zoey Colen & Xavier Davis
|
|
|
MS 582 Bulldogs
|
NY/US
|
KAGAN-TRENCHARD & YISRAEL
|
MS 582 Bulldogs ADELINE KAGAN-TRENCHARD & YAEL NORAH YISRAEL
|
|
|
MS 582 Bulldogs
|
NY/US
|
Brown & Lewis
|
MS 582 Bulldogs Joshua Brown & Jhmayiah Lewis
|
|
|
MS 582 Bulldogs
|
NY/US
|
GONZALEZ & TRIUNFEL
|
MS 582 Bulldogs MICHAEL GONZALEZ & JAYDEN TRIUNFEL
|
|
|
MS 582 Bulldogs
|
NY/US
|
Vera & Collado
|
MS 582 Bulldogs Nohelia Vera & Stephanie Collado
|
|
|
MS202
|
NY/US
|
Ramchan & Burke
|
MS202 Deleena Ramchan & Madison Burke
|
|
|
MS202
|
NY/US
|
Chand & Islam
|
MS202 Isis Chand & Tabassum Islam
|
|
|
MS202
|
NY/US
|
Rodriguez & Singh
|
MS202 Jassiah Rodriguez & Rehana Singh
|
|
|
MS202
|
NY/US
|
Montrose & Hetnarine
|
MS202 Jayden Montrose & Lionel Hetnarine
|
|
|
MS202
|
NY/US
|
Ruiz & Rahman
|
MS202 Joshua Ruiz & Sahil Rahman
|
|
|
MS202
|
NY/US
|
Thomas & Karim
|
MS202 Tristella Thomas & Jamilah Karim
|
|
|
North Star Academy MS340
|
NY/US
|
Joseph Duval
|
North Star Academy MS340 Joseph Duval
|
|
|
P.S. 84 Jose De Diego
|
NY/US
|
Hendrickson & Rodriguez
|
P.S. 84 Jose De Diego Emma Hendrickson & Miguel Rodriguez
|
|
|
P.S. 84 Jose De Diego
|
NY/US
|
Aici & Sanchez
|
P.S. 84 Jose De Diego Sami Aici & Isabella Sanchez
|
|
|
P.S. 84 Jose De Diego
|
NY/US
|
Sasha Martes
|
P.S. 84 Jose De Diego Sasha Martes
|
|
|
P.S. 84 Jose De Diego
|
NY/US
|
Iwaniuk & Aici
|
P.S. 84 Jose De Diego Weronika Iwaniuk & Lyne Aici
|
|
|
P.S. 84 Jose De Diego
|
NY/US
|
Yassira Corona
|
P.S. 84 Jose De Diego Yassira Corona
|
|
|
P.S. I.S. 184 The Lion's
|
NY/US
|
Clinton & Rollins
|
P.S./I.S. 184/ The Lion's Aminah Clinton & Rihanna Rollins
|
|
|
P.S. I.S. 184 The Lion's
|
NY/US
|
Daniel Marulanda
|
P.S./I.S. 184/ The Lion's Daniel Marulanda
|
|
|
P.S. I.S. 184 The Lion's
|
NY/US
|
Hue & Washington
|
P.S./I.S. 184/ The Lion's Emaurie Hue & Donte Washington
|
|
|
P.S. I.S. 184 The Lion's
|
NY/US
|
Julye & Griffith
|
P.S./I.S. 184/ The Lion's Kennecia Julye & Nikita Griffith
|
|
|
P.S. I.S. 184 The Lion's
|
NY/US
|
Nichols & Marulanda
|
P.S./I.S. 184/ The Lion's Russel Nichols & Christopher Maruland
|
|
|
PS 19 Bronx
|
NY/US
|
Adriano Dolla-Fasano
|
PS 19 Bronx Adriano Dolla-Fasano
|
|
|
PS 19 Bronx
|
NY/US
|
Coleman & Ward
|
PS 19 Bronx Aisling Coleman & Kieran Ward
|
|
|
PS 19 Bronx
|
NY/US
|
Franciamore & Akahoho
|
PS 19 Bronx Avalon Akahoho & Samuel Franciamore
|
|
|
PS 19 Bronx
|
NY/US
|
Capozzi-Marshall & Dahl
|
PS 19 Bronx Penelope Capozzi-Marshall & Ed Dahl
|
|
|
PS 19 Bronx
|
NY/US
|
Salyer & Bell
|
PS 19 Bronx Vivian Salyer & Xuanie Bell
|
|
|
IN-Tech Academy, MS HS 368x
|
NY/US
|
Rosa & Bond
|
Skyla Bond
|
|
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238
|
NY/US
|
Khatun & Rahman
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238 Aaifa Khatun & Zinnurain Rahm
|
|
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238
|
NY/US
|
Christty Nunez
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238 Christty Nunez
|
|
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238
|
NY/US
|
Rowsyan & Mumu
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238 Faja Rowsyan & Farina Mumu
|
|
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238
|
NY/US
|
Akter & Biswas
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238 Fariba Akter & Aryssa Biswas
|
|
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238
|
NY/US
|
Mormun & Biswass
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238 Julekha Mormun & Athai Biswas
|
|
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238
|
NY/US
|
James & Khan
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238 Liam James & Ashley Khan
|
|
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238
|
NY/US
|
Spence Jr & Roy
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238 Omari Spence Jr & Swetashree
|
|
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238
|
NY/US
|
Agwu & McClean
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238 Onyinyechi Agwu & Aliyah McCl
|
|
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238
|
NY/US
|
Khan & Murrary
|
Susan B. Anthony Academy- I.S.238 Tasnim Khan & Tiford Murrary
|
|
|
Thomas C. Giordano Middle School 45
|
NY/US
|
Rosales & Amarante
|
Thomas C. Giordano Middle School 45 Mercedez Rosales & Jacob Am
|
|
|
Thomas C. Giordano Middle School 45
|
NY/US
|
Rosales & Gonzalez
|
Thomas C. Giordano Middle School 45 Rosemary Rosales & Abril Go
|
|
|
Thomas C. Giordano Middle School 45
|
NY/US
|
Gonzalez & Benjamin
|
Thomas C. Giordano Middle School 45 Samir Gonzalez & Noah Benja
|
|
|
Thomas C. Giordano Middle School 45
|
NY/US
|
Pujols & Jaquez
|
Thomas C. Giordano Middle School 45 Yeimi Pujols & Henessy Jaqu
|
|
|
Urban Institute of Math 08x371
|
NY/US
|
Lanier & Kozak
|
Urban Institute of Math 08x371 Mya Lanier & Annabelle Kozak
|
|
|
William C. Hughley
|
NY/US
|
Malachi Melville
|
William C. Hughley Malachi Melville
|
|
|