Advanced Technologies
|
NV/US
|
Jonah Gentleman
|
Advanced Technologies JG
|
|
American
|
CA/US
|
Krish Parikh
|
American KP
|
|
Ayala
|
CA/US
|
Adam Mimou
|
Ayala AM
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
PranavKrishna Kandikayala
|
BASIS San Antonio Shavano PK
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Sophie Rubin
|
Brentwood SR
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Andrew Kang
|
Carmel Valley Independent AK
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Eric Park
|
Carmel Valley Independent EP
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Katie Wang
|
Carmel Valley Independent KW
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Hunniya Ahmad
|
Coppell HA
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Siya Sangani
|
Coppell SS
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Vishal Sivamani
|
Coppell VS
|
|
Damien
|
CA/US
|
Stephen Lewis
|
Damien SL
|
|
Davidson
|
NV/US
|
Caitlin Hamilton
|
Davidson CH
|
|
Diamond Bar
|
CA/US
|
Nathan Chu
|
Diamond Bar NC
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Arjun Garg
|
Dougherty Valley AG
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Krish Kapoor
|
Dougherty Valley KK
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Saketh Kotapati
|
Dougherty Valley SK
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Nathaniel John
|
Dulles NJ
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Raaiqa Zahid
|
Dulles RZ
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Vishnu Nataraja
|
Dulles VN
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Avik Agarwal
|
Edgemont Junior-Senior AA
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Anuj Jain
|
Edgemont Junior-Senior AJ
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Duc Than
|
Evergreen Valley DT
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Srikar Eranky
|
Evergreen Valley SE
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Saurish Srivastava
|
Evergreen Valley SS
|
|
Harker
|
CA/US
|
Anshul Reddy
|
Harker AR
|
|
Harker
|
CA/US
|
Neo Alpha
|
Harker NA
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rahul Mulpuri
|
Harker RM
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rohan Thakur
|
Harker RTh
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Andrew Gong
|
Harvard-Westlake AG
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Claire Conner
|
Harvard-Westlake CC
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Iris Chen
|
Harvard-Westlake IC
|
|
Hebron
|
TX/US
|
Daniel Kim
|
Hebron DK
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Beatrice Culligan
|
Immaculate Heart BC
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Felicity Park
|
Immaculate Heart FP
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Jane Lichtman
|
Immaculate Heart JL
|
|
Kennedy (Independent)
|
CA/US
|
Arnav Aggarwal
|
Kennedy (Independent) AA
|
|
Kennedy (Independent)
|
CA/US
|
Keshav Rastogi
|
Kennedy (Independent) KR
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Arun Kodumuru
|
Lexington AK
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Anthony The
|
Lexington AT
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Christian Han
|
Lexington CH
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Andrew Pribe
|
Loyola AP
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Braden Masih
|
Loyola BM
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Ian Brown
|
Loyola IB
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Allison Hsu
|
Lynbrook AH
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Keshav Dandu
|
Lynbrook KD
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Sidarth Kannan
|
Lynbrook SK
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Anya Karumanchi
|
Marlborough AK
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Julianne Hannon
|
Marlborough JH
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Lily Kinnear
|
Marlborough LK
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Macy Lerner
|
Marlborough ML
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Wyeth Renwick
|
Marlborough WR
|
|
Nashua HS South
|
NH/US
|
Enya Gu
|
Nashua HS South EG
|
|
Northern Valley HS Independent
|
NJ/US
|
Daniel Nam
|
Northern Valley HS Independent DN
|
|
Northern Valley HS Independent
|
NJ/US
|
Jing Li
|
Northern Valley HS Independent JL
|
|
Northern Valley HS Independent
|
NJ/US
|
James Song
|
Northern Valley HS Independent JS
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Anish Ramireddy
|
Peninsula AR
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Christopher Chiu
|
Peninsula CC
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Henry Chung
|
Peninsula HC
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Rhys Moon
|
Peninsula RM
|
|
Portola
|
CA/US
|
Amitoj Singh
|
Portola Bulldogs AS
|
|
Princeton Independent
|
ME/US
|
Daniel Rohacs
|
Princeton Independent DR
|
|
Princeton Independent
|
ME/US
|
Junkai Gong
|
Princeton Independent JG
|
|
Princeton Independent
|
ME/US
|
Vedansh Chauhan
|
Princeton Independent VC
|
|
Sequoia
|
CA/US
|
Alyssa Sawyer
|
Sequoia AS
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Aidan Atkins
|
Strake Jesuit AA
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Ben Erdmann
|
Strake Jesuit BE
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Daniel Lee
|
Strake Jesuit DL
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Karan Shah
|
Strake Jesuit KS
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Alyssa Makena
|
West Des Moines Valley AM
|
|
West HS SLC
|
UT/US
|
Henry Zheng
|
West HS SLC HZ
|
|