47th Annual Harvard National Forensics Tournament

2021 — Cambridge, MA/US
Field in VLD
233 entries
School Location Entry Code
AF Brooklyn NY/US Amiya Miller AF Brooklyn AM
AF Brooklyn NY/US Sharon Diarra AF Brooklyn SD
Acton-Boxborough MA Bellerina Hu Acton-Boxborough BH
Agoura CA/US Casey Simpson Agoura CS
American Heritage Boca/Delray FL/US Nadaroopa Saraswathi-Mohan American Heritage Boca/Delray NS
American Heritage Broward FL/US Emilin Mathew American Heritage Broward EM
American Heritage Broward FL/US Jordan Antevy American Heritage Broward JA
American Heritage Broward FL/US Mary Abi-Karam American Heritage Broward MA
American Heritage Broward FL/US Mason Cheng American Heritage Broward MC
American Heritage Broward FL/US Nicholas Randazzo American Heritage Broward NR
American Heritage Broward FL/US Prateek Gupta American Heritage Broward PG
American Heritage Broward FL/US Spencer Swickle American Heritage Broward SS
Apple Valley MN Kacee Wells Apple Valley KW
Apple Valley MN Nora Bolsoni Apple Valley NB
Appleton North WI/US Mihir Uberoi Appleton North MU
Aragon CA/US Zayne Abraham Aragon ZA
Ardsley NY/US Zafir Sayyed Ardsley ZS
Asheville NC Gabe Johnson Asheville GJ
Asheville NC Hope Robinson Asheville HR
BASIS Ahwatukee AZ/US Dohyun Ku BASIS Ahwatukee DK
BASIS Independent Silicon Valley Independent CA/US Shreyas Kapavarapu BASIS Independent Silicon Valley Independent SK
BASIS Peoria AZ/US Adyant Mishra BASIS Peoria AM
BASIS Peoria AZ/US Philimon Yosafat BASIS Peoria PY
BASIS Peoria AZ/US Ved Patil BASIS Peoria VP
Bergen County Academies NJ/US Andrew Kim Bergen County Academies AK
Brookline MA/US Charlotte Stokes Brookline CS
Brookline MA/US Romas Moore Brookline RM
Buffalo WY Wolfgang Wuerker Buffalo WW
Byram Hills NY Alex Kahn Byram Hills AK
Cardinal Gibbons FL Alex Dumas Cardinal Gibbons AD
Cardinal Gibbons FL Roberto Sosa Cardinal Gibbons RS
Carnegie Vanguard TX/US Siddhartha Rana Carnegie Vanguard SR
Cary Acad NC/US Natasha Sachar Cary NS
Catonsville MD/US Alexander Torrez Catonsville AT
Chaminade NY/US Kenneth Farry Chaminade KF
Chaminade NY/US Nathaniel Bernich Chaminade NB
Charlotte Latin NC/US Laura Han Charlotte Latin LH
Charlotte Latin NC/US Vikram Dhillon Charlotte Latin VD
Chase Earland Independent NJ/US Chase Earland Chase Earland Independent CE
Cheyenne East WY/US Hernan Rodriguez-Ferreira Cheyenne East HR
Claremont CA Gordon Krauss Claremont GK
College Park Independent TX/US Nathan Wei College Park Independent NW
Cooper City FL/US Nathan Reed Cooper City NR
Cottonwood Classical Prep NM/US Bryna Kelley Cottonwood Classical Prep BK
DTHS LA/US Harun Vemulapalli DTHS HV
DTHS LA/US Sheel Shah DTHS SS
Denfeld MN Vivian Shaffer Denfeld VS
Dulles TX/US Abhinav Sinha Dulles AS
Dulles TX/US Connor Self Dulles CS
Dulles TX/US Raaiqa Zahid Dulles RZ
Dulles TX/US Sarah Zheng Dulles SZ
Dulles TX/US Tommy Yu Dulles TY
Dulles TX/US Vishnu Nataraja Dulles VN
Durham NC/US Aadesh Anchailya Durham AA
Durham NC/US Bohan Gao Durham BG
Durham NC/US Sara Shaikh Durham SS
Durham NC/US Vika Wei Durham VW
Durham NC/US Zihan Gao Durham ZG
Evanston Twp IL/US Kaitlyn O'Connor Evanston Twp KO
Exeter NH/US Selim Kim Exeter SK
Frank W. Cox VA/US Colin Fogarty Frank W. Cox CF
Ft Lauderdale FL/US Fabrice Etienne Ft Lauderdale FE
Garland TX Leah Yeshitila Garland LY
Granite Bay CA/US Avanti Ramraj Granite Bay AR
Greenhill TX/US Krutin Devesh Greenhill KD
Greenhill TX/US Nikitha Thoduguli Greenhill NT
Greenhill TX/US Varsha Gande Greenhill VG
Half Hollow Hills HS East NY/US Mark Shapiro Half Hollow Hills HS East MS
Half Hollow Hills HS East NY/US Sharon Li Half Hollow Hills HS East SL
Half Hollow Hills HS East NY/US Shabnam Pahrand Half Hollow Hills HS East SP
Hamilton AZ/US Nolan Burke Hamilton NB
Harrison NY Ali Ahmad Harrison AA
Harrison NY Annie Chen Harrison AC
Harrison NY Giovanni Cutri Harrison GC
Harrison NY James Cox Harrison JC
Harrison NY Jessie Pein Harrison JP
Harrison NY Mai Blaustein Harrison MB
Harrison NY Thomas Berg Harrison TB
Holy Cross LA/US Nicholas Davillier Holy Cross ND
Holy Trinity Episcopal FL/US Braxton LaNois Holy Trinity Episcopal BL
Hunter College Unaffiliated NY/US Andrei Iosifescu Hunter College Unaffiliated AI
Hunter College Unaffiliated NY/US Maximilian Dittgen Hunter College Unaffiliated MD
Huntington WV/US Benjamin Patrick Huntington BP
Idaho Independent ID/US Taylor Jepson Idaho Independent TJ
Independence TX/US Ayan Khan Independence AK
James Logan CA/US Cherry Lam James Logan CL
James Logan CA/US Hrithik Surya James Logan HS
King FL/US Aarush Tripathi King AT
King FL/US Chan Park King CP
Lake Highland Prep FL/US Ayman Badawy Lake Highland Prep AB
Lake Highland Prep FL/US Abby Morris Lake Highland Prep AM
Lake Highland Prep FL/US Arjun Verma Lake Highland Prep AV
Lake Highland Prep FL/US Mayah Singh Lake Highland Prep MS
Lake Highland Prep FL/US Prateek Seela Lake Highland Prep PS
Legacy Christian TX/US Breigh Plat Legacy Christian BP
Lexington MA/US Aanya Ghosh Lexington AG
Lexington MA/US Arun Kodumuru Lexington AK
Lexington MA/US Aavedon Roy Lexington AR
Lexington MA/US Anthony The Lexington AT
Lexington MA/US Brett Fortier Lexington BF
Lexington MA/US Christian Han Lexington CH
Lexington MA/US Derek Ying Lexington DY
Lexington MA/US Jayden Bai Lexington JB
Lexington MA/US Jeong-Wan Choi Lexington JC
Lexington MA/US Mahad Sohail Lexington MS
Lexington MA/US Vikrant Maan Lexington VM
Lexington MA/US Archit Kumar Lexington AKu
Little Rock Central AR/US Michelle Gong Little Rock Central MG
Los Alamos NM/US Violet Henderson Los Alamos VH
MHDC TX/US Daniel Hung MHDC DH
Mavericks AZ/US Sarah Dowden Mavericks SD
McClintock AZ/US Carter Miller McClintock CM
McClintock AZ/US Logan Kraver McClintock LK
McClintock AZ/US Mia Lupica McClintock ML
McLean VA/US Paul Kim McLean PK
McMillen TX Aadit Walia McMillen AW
McNeil TX/US Anshul Gulati McNeil AG
McNeil TX/US Srinithya Challa McNeil SC
Memorial TX/US Ben Duong Memorial BD
Memorial TX/US Daniel Xu Memorial DX
Memorial TX/US Sebastian Cho Memorial SC
Mercer Island WA/US Katherine Shao Mercer Island KS
Mercer Island WA/US Subha Vadlamannati Mercer Island SV
Millburn NJ/US Ameya Kamath Millburn AK
Millburn NJ/US Andy Xu Millburn AX
Millburn NJ/US Hannah Rubinstein Millburn HR
Millburn NJ/US Joy Luo Millburn JL
Milton Acad MA/US Andrew Tsang Milton AT
Montville NJ/US Aaron Pottinger Montville AP
Montville NJ/US Khush Parikh Montville KP
Montville NJ/US Nilay Patel Montville NP
Montville NJ/US Ram Pantula Montville RP
Montville NJ/US Sunay Hegde Montville SH
Mountain View AZ/US Ethan Nicoll Mountain View EN
Mountain View AZ/US Pratik Shah Mountain View PS
Munster IN Mahsa Farahani Munster MF
Myers Park NC/US Elias Altman Myers Park EA
New Jersey Independent NJ/US Ananya Natchukuri New Jersey Independent AN
New Jersey Independent NJ/US Amulya Natchukuri New Jersey Independent ANa
New Trier IL/US Caroline Siebert New Trier CS
Newport WA/US Evan Yi Newport EY
Newport WA/US Jonathan Qiao Newport JQ
Newport WA/US Linh Tran Newport LT
Newport WA/US Sam Gan Newport SG
North Allegheny PA/US Benjamin Lannis North Allegheny BL
North Allegheny PA/US Elijah Duckworth North Allegheny ED
North Allegheny PA/US Rajat Reddy North Allegheny RR
North Mecklenburg NC/US Patrick Mays North Mecklenburg PM
Northeast FL/US Shamaria Lewis Northeast SL
Northern Valley HS Independent NJ/US Daniel Nam Northern Valley HS Independent DN
Northern Valley HS Independent NJ/US Jing Li Northern Valley HS Independent JL
Northern Valley HS Independent NJ/US James Song Northern Valley HS Independent JS
Northview GA/US Delisa Troupe Northview DT
Northview GA/US Sreyaash Das Northview SD
Oxford CA/US Viren Mehta Oxford VM
Peachtree Ridge GA/US Roy Lee Peachtree Ridge RL
Pembroke Pines Charter FL Astrid Villarroel Pembroke Pines Charter AV
Pembroke Pines Charter FL Jayvyn Dacas Pembroke Pines Charter JD
Plano East TX/US Nevin Gera Plano East NG
Plano East TX/US Nathan Gong Plano East NGo
Plano East TX/US Jay Namdhari Plano East Sr JN
Plano West TX/US Tirth Shah Plano West TS
Princeton NJ Daniel Rohacs Princeton DR
Princeton NJ Rohit Lakshman Princeton RL
Princeton NJ Tanish Kothari Princeton TK
Princeton NJ Vedansh Chauhan Princeton VC
Randolph NJ/US Balamurugan Saravanan Randolph BS
Randolph NJ/US James Messina Randolph JM
Roslyn NY/US Emily Sung Roslyn ES
Sammamish Independent WA/US Lydia Wang Sammamish Independent LW
Scarsdale NY Bryan Shi Scarsdale BS
Scarsdale NY Curtis Chang Scarsdale CC
Scarsdale NY Jaden Tepper Scarsdale JT
Scarsdale NY Katherine Shi Scarsdale KS
Scarsdale NY Mia Frishberg Scarsdale MF
Scarsdale NY Olivia Liu Scarsdale OL
Scarsdale NY Sebastian Verrelli Scarsdale SV
Scarsdale NY Zachary Siegel Scarsdale ZS
Scripps Ranch CA/US Agastya Sridharan Scripps Ranch AS
Sequoyah GA Chansey Agler Sequoyah CA
Sequoyah GA Joshua St. Peter Sequoyah JS
Southern Lehigh PA Alexander Ding Southern Lehigh AD
St Michael Albertville MN Cobin Szymanski St Michael Albertville CS
Strake Jesuit College Prep TX/US Aidan Atkins Strake Jesuit AA
Strake Jesuit College Prep TX/US Ben Erdmann Strake Jesuit BE
Strake Jesuit College Prep TX/US Diego Arcos Strake Jesuit DA
Strake Jesuit College Prep TX/US David Herrera Strake Jesuit DH
Strake Jesuit College Prep TX/US Daniel Lee Strake Jesuit DL
Strake Jesuit College Prep TX/US Evan Proctor Strake Jesuit EP
Strake Jesuit College Prep TX/US Harvey Zhu Strake Jesuit HZ
Strake Jesuit College Prep TX/US Joseph Georges Strake Jesuit JG
Strake Jesuit College Prep TX/US JD Kollar Strake Jesuit JK
Strake Jesuit College Prep TX/US Jet Sun Strake Jesuit JS
Strake Jesuit College Prep TX/US Jarvis Xie Strake Jesuit JX
Strake Jesuit College Prep TX/US Karan Shah Strake Jesuit KS
Strake Jesuit College Prep TX/US Lucas Walker Strake Jesuit LW
Strake Jesuit College Prep TX/US Michael Stuckert Strake Jesuit MS
Strake Jesuit College Prep TX/US Rushil Chetty Strake Jesuit RC
Strake Jesuit College Prep TX/US Vail Chen Strake Jesuit VC
Strake Jesuit College Prep TX/US Vratin Mankidy Strake Jesuit VM
Strake Jesuit College Prep TX/US Zion Dixon Strake Jesuit ZD
Stratford TX/US Devon Schwartz Stratford DS
Stuyvesant NY/US Lauren Chin Stuyvesant LC
Stuyvesant NY/US Maxwell Zen Stuyvesant MZ
Stuyvesant NY/US Sarai Pridgen Stuyvesant SP
Success Academy HS - Liberal Arts NY/US Silma Bathily Success Academy HS - Liberal Arts SB
Sunnyslope AZ/US Sophia Browder Sunnyslope SB
Syosset NY/US Isabella Souza Syosset IS
Syosset NY/US Lilia Guizatoullina Syosset LG
Tempe Prep AZ Connor Clark Tempe Prep CC
Texas City TX/US Adrian Sendejas Texas City AS
Bronx Science NY/US Nicolas Kim Bronx Science NK
Bronx Science NY/US William Freedman Bronx Science WF
Hill PA/US Corbin Cartagine Hill CC
King's CA/US Avinash Sri-Kumeran King's AS
Roeper MI/US Rosalyn Li Roeper RL
Village TX/US Jay Natarajan Village JN
Village TX/US Regina Blenda Village RB
Village TX/US Temiloluwa Adebowale Village TA
Woodlands TX/US Allison Aldridge Woodlands AA
Woodlands TX/US Lulu Whitson Woodlands LW
Trinity Valley TX/US Kishan Kalaria Trinity Valley KK
Walt Whitman MD/US Benjamin Waldman Walt Whitman BW
West Des Moines Valley IA Jalyn Wu West Des Moines Valley JW
West Des Moines Valley IA Michael Meng West Des Moines Valley MM
Westford MA/US Aviral Agarwal Westford AA
Westford MA/US Charles Lin Westford CL
Westlake TX/US Anastasia Keeler Westlake AK
William G. Enloe NC/US Anthony Cui William G. Enloe AC
William G. Enloe NC/US Kaitlyn Han William G. Enloe KH
William P. Clements TX/US Akaash Kolluri William P. Clements AK
William P. Clements TX/US Christine Yuan William P. Clements CY
William P. Clements TX/US Marco Ma William P. Clements MM