A&M Consolidated
|
TX/US
|
Celine Choi
|
A&M Consolidated CC
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Anaya Patel
|
BASIS San Antonio Shavano AP
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Branimir Gore
|
BASIS San Antonio Shavano BG
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Cyra Paladini
|
BASIS San Antonio Shavano CP
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Pranavkrishna Kandikayala
|
BASIS San Antonio Shavano PK
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Rija Naqvi
|
BASIS San Antonio Shavano RN
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Sasha Tunsincharoengul
|
BASIS San Antonio Shavano ST
|
|
Claudia Taylor
|
TX/US
|
Abhived Pulapaka
|
Claudia Taylor AP
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Adarsh Suresh
|
Clear Brook AS
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Benjamin Eappen
|
Clear Brook BE
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Kent Pham
|
Clear Brook KP
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Prateesh Vijayakumar
|
Clear Brook PV
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Sarvesh Subramanian
|
Clear Brook SS
|
|
CTCS
|
TX/US
|
Nathan Smith
|
CTCS NS
|
|
Dripping Springs
|
TX/US
|
John Mihaly
|
Dripping Springs JM
|
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
E. Cook
|
E. Cook
|
|
Harlingen South
|
|
Kaidyn Nelson
|
Harlingen South KN
|
|
Holy Cross Of San Antonio
|
TX/US
|
Jessica Quinones
|
Holy Cross Of San Antonio JQ
|
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Avery Wilson
|
Jack C. Hays AW
|
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Holden Bukowsky
|
Jack C. Hays HB
|
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Patrick Fox
|
Jack C. Hays PF
|
|
James Bowie
|
TX/US
|
Joseph Bridges
|
James Bowie JB
|
|
James Bowie
|
TX/US
|
Tate Weston
|
James Bowie TW
|
|
James Madison
|
TX/US
|
Laila Cohn
|
James Madison LC
|
|
Judson
|
TX/US
|
Jayloni Alvarado
|
Judson JA
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Blake Ochoa
|
Lake Travis BO
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Mackenzie Matheson
|
Lake Travis MM
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Vivian McDonald
|
Lake Travis VM
|
|
Lamar
|
TX/US
|
Khushi Puri
|
Lamar KP
|
|
Lamar
|
TX/US
|
Maximilian Tran
|
Lamar MT
|
|
LC Anderson
|
TX/US
|
Aseel Rawashdeh
|
LC Anderson AR
|
|
LC Anderson
|
TX/US
|
Sesh Joe
|
LC Anderson SJ
|
|
Louis D. Brandeis
|
TX/US
|
Saba Rajput
|
Louis D. Brandeis SR
|
|
McMillen
|
TX/US
|
Nevin Gera
|
McMillen NG
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Abhishek Rao
|
McNeil AR
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Adrita RayChaudhuri
|
McNeil ARa
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Kartik Kotamraju
|
McNeil KK
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Nishant Udupa
|
McNeil NU
|
|
McNeil
|
TX/US
|
William Park
|
McNeil WP
|
|
Robert E Lee
|
TX
|
German Gonzales-Gamba
|
Robert E Lee GG
|
|
Robert E Lee
|
TX
|
Lance Ellis
|
Robert E Lee LE
|
|
Ronald Reagan
|
TX/US
|
Grant Stringham
|
Ronald Reagan GS
|
|
Ronald Reagan
|
TX/US
|
Riya Cyriac
|
Ronald Reagan RC
|
|
Ronald Reagan
|
TX/US
|
Valeria Haim
|
Ronald Reagan VH
|
|
Round Rock
|
TX/US
|
Raaj Gumbula
|
Round Rock RG
|
|
Round Rock
|
TX/US
|
Sreya Gandra
|
Round Rock SG
|
|
San Marcos
|
TX/US
|
Daisy Obregon
|
San Marcos DO
|
|
St Thomas
|
|
Nathan Khilani
|
St Thomas NK
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Arnav Hiray
|
Stony Point AH
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Caitlin Smith
|
Stony Point CS
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Saharsh Tummalapelly
|
Stony Point ST
|
|
Trinity Valley
|
TX/US
|
Asan Batyrbayev
|
Trinity Valley AB
|
|
Trinity Valley
|
TX/US
|
Joshua Hadden
|
Trinity Valley JH
|
|
Trinity Valley
|
TX/US
|
Kishan Kalaria
|
Trinity Valley KK
|
|
Trinity Valley
|
TX/US
|
Raj Baweja
|
Trinity Valley RB
|
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Ivin Lam
|
Tuloso Midway IL
|
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
John Stearns
|
Tuloso Midway JS
|
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Kevin Craig
|
Tuloso Midway KC
|
|
UT
|
TX/US
|
Ian Boarnet
|
UT IB
|
|
Veterans Memorial
|
TX/US
|
Benjamin Martinez
|
Veterans Memorial BM
|
|
Veterans Memorial
|
TX/US
|
Sebastian Martinez
|
Veterans Memorial SM
|
|
WB Ray
|
TX/US
|
Arish Bawani
|
WB Ray AB
|
|
WB Ray
|
TX/US
|
Adam Mondragon
|
WB Ray AM
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Amanda Chen
|
Westlake AC
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Andrew Lee
|
Westlake AL
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Abhinav Rachakonda
|
Westlake AR
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Cassidy Reynolds
|
Westlake CR
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Ethan Abraham
|
Westlake EA
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Shampurna Mitra
|
Westlake SM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Alex Lee
|
Westwood AL
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Alice Zhang
|
Westwood AZ
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Carson Wang
|
Westwood CW
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Davina Le
|
Westwood DL
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Shawkin Kabir
|
Westwood SK
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Saavan Myneni
|
Westwood SM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Truman Le
|
Westwood TL
|
|
William H Taft
|
TX
|
Jordyne Mcclinton
|
William H Taft JM
|
|