Bentonville
|
AR/US
|
Aiswarya Saravanan
|
01 Aiswarya Saravanan
|
Bentonville
|
AR/US
|
Amulya Manchikanti
|
01 Amulya Manchikanti
|
Bentonville
|
AR/US
|
Ashwin Marathe
|
01 Ashwin Marathe
|
Bentonville
|
AR/US
|
Carson Duca
|
01 Carson Duca
|
Bentonville
|
AR/US
|
Evan Beck
|
01 Evan Beck
|
Bentonville
|
AR/US
|
Hannah Cunningham
|
01 Hannah Cunningham
|
Bentonville
|
AR/US
|
Lahari Kolluru
|
01 Lahari Kolluru
|
Bentonville
|
AR/US
|
Lukas Bacon
|
01 Lukas Bacon
|
Bentonville West
|
AR
|
Ibitayo Babatunde
|
02 Ibitayo Babatunde
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Abby Walton
|
03 Abby Walton
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Ann Rayburn
|
03 Ann Rayburn
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Eden Gustin
|
04 Eden Gustin
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Emily Wong
|
04 Emily Wong
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Frida Gutierrez
|
04 Frida Gutierrez
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Haruka Braun
|
04 Haruka Braun
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Isaac Kan
|
04 Isaac Kan
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Sahil Khan
|
04 Sahil Khan
|
Kennedy
|
CA/US
|
Rohit Jhawar
|
05 Rohit Jhawar
|
Harker
|
CA/US
|
Andrew Sun
|
06 Andrew Sun
|
Harker
|
CA/US
|
Annie Ma
|
06 Annie Ma
|
Harker
|
CA/US
|
April Sun
|
06 April Sun
|
Harker
|
CA/US
|
David Feng
|
06 David Feng
|
Harker
|
CA/US
|
Jason Lin
|
06 Jason Lin
|
Harker
|
CA/US
|
Nakul Bajaj
|
06 Nakul Bajaj
|
Harker
|
CA/US
|
Nathan Ohana
|
06 Nathan Ohana
|
Harker
|
CA/US
|
Tiffany Zhao
|
06 Tiffany Zhao
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Elena Martinez
|
07 Elena Martinez
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Federico Mata
|
07 Federico Mata
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Jonathan Bogen
|
07 Jonathan Bogen
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Aryan Ranjan
|
08 Aryan Ranjan
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Chase Freeman
|
08 Chase Freeman
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Christian Rodriguez
|
08 Christian Rodriguez
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Luca Zislin
|
08 Luca Zislin
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Samantha Bernstein
|
08 Samantha Bernstein
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Umar Hussain
|
08 Umar Hussain
|
Charles W Flanagan
|
FL/US
|
Darren Roberts
|
09 Darren Roberts
|
Charles W Flanagan
|
FL/US
|
Jonathan Boulanger
|
09 Jonathan Boulanger
|
Dreyfoos School Of The Arts
|
FL
|
Angela Yan
|
10 Angela Yan
|
Dreyfoos School Of The Arts
|
FL
|
Asher Moss
|
10 Asher Moss
|
Dreyfoos School Of The Arts
|
FL
|
Nirmit Chandan
|
10 Nirmit Chandan
|
FAU
|
FL/US
|
Michael Evrard-Vescio
|
11 Michael Evrard-Vescio
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Gianluca Medigovic
|
12 Gianluca Medigovic
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Veejay Parsotan
|
12 Veejay Parsotan
|
King
|
FL/US
|
Aadi Daga
|
13 Aadi Daga
|
King
|
FL/US
|
Adam McCormick
|
13 Adam McCormick
|
King
|
FL/US
|
Darren Peters
|
13 Darren Peters
|
King
|
FL/US
|
Karim Limayem
|
13 Karim Limayem
|
King
|
FL/US
|
Sahas Chintakayala
|
13 Sahas Chintakayala
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Chris Dorworth
|
14 Chris Dorworth
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Chris Raymond
|
14 Chris Raymond
|
Martin County
|
FL/US
|
Matthew Fleischer
|
15 Matthew Fleischer
|
Martin County
|
FL/US
|
Samuel Crombie
|
15 Samuel Crombie
|
Nova
|
FL/US
|
David Forbes
|
16 David Forbes
|
Nova
|
FL/US
|
Filomena Selvanik
|
16 Filomena Selvanik
|
Nova
|
FL/US
|
Joseph Perbtani
|
16 Joseph Perbtani
|
Nova
|
FL/US
|
Ronald Thompson
|
16 Ronald Thompson
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
John Carlson
|
17 John Carlson
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
John Schumacher
|
17 John Schumacher
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Liana Stoll
|
17 Liana Stoll
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Sophia Halpern
|
17 Sophia Halpern
|
Pine View
|
FL/US
|
Ed Brunicardi
|
18 Ed Brunicardi
|
Pine View
|
FL/US
|
Ray Min
|
18 Ray Min
|
Santa Fe HS Raider Debaters
|
FL/US
|
Nathan Breman
|
19 Nathan Breman
|
Stoneman Douglas
|
FL/US
|
Bilal Andha
|
20 Bilal Andha
|
Western
|
FL/US
|
Andrei Santos
|
21 Andrei Santos
|
Western
|
FL/US
|
David Allen
|
21 David Allen
|
Western
|
FL/US
|
Ian Bluth
|
21 Ian Bluth
|
Western
|
FL/US
|
Perry Gilberd
|
21 Perry Gilberd
|
Western
|
FL/US
|
Valerie Leon
|
21 Valerie Leon
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Aarim Khan
|
22 Aarim Khan
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Aditi Singh
|
22 Aditi Singh
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Amal Naqvi
|
22 Amal Naqvi
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Anubhav Agarwal
|
22 Anubhav Agarwal
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Evelyn Jiang
|
22 Evelyn Jiang
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Jeanette Han
|
22 Jeanette Han
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Joshua Ezrol
|
22 Joshua Ezrol
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Pooja Jain
|
22 Pooja Jain
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Samarth Arul
|
22 Samarth Arul
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Sydney Glickson
|
22 Sydney Glickson
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
John Morgan
|
23 John Morgan
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Maja Markovic
|
23 Maja Markovic
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Yvonne Fonrevay-Bedell
|
23 Yvonne Fondrevay-Bedell
|
Naperville North
|
IL/US
|
Zachary Xi
|
24 Zachary Xi
|
New Trier
|
IL/US
|
Max Rosen
|
25 Max Rosen
|
New Trier
|
IL/US
|
Will Naviaux
|
25 Will Naviaux
|
Trinity
|
KY/US
|
Walker Evans
|
26 Walker Evans
|
Baton Rouge Magnet
|
LA/US
|
Darren Rutledge
|
27 Darren Rutledge
|
Baton Rouge Magnet
|
LA/US
|
Lexus Pham
|
27 Lexus Pham
|
Madison Central
|
MS/US
|
Luke North
|
28 Luke North
|
Ardrey Kell
|
NC/US
|
Adarsh Sukumar
|
29 Adarsh Sukumar
|
Ardrey Kell
|
NC/US
|
Hrudey Venkataraman
|
29 Hrudey Venkataraman
|
Ardrey Kell
|
NC/US
|
Lewis Dubrowski
|
29 Lewis Dubrowski
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Dilan Amin
|
30 Dilan Amin
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Jakob Lucas
|
30 Jakob Lucas
|
Durham
|
NC/US
|
Emily Donaldson
|
31 Emily Donaldson
|
East Chapel Hill
|
NC/US
|
Qintong Hu
|
32 Qintong Hu
|
East Chapel Hill
|
NC/US
|
Ruby Wang
|
32 Ruby Wang
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Ameya Rao
|
33 Ameya Rao
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Rohan Ray
|
33 Rohan Ray
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Vansh Gogoi
|
33 Vansh Gogoi
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Nathan Darmon
|
34 Nathan Darmon
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Ben Shpetner
|
35 Ben Shpetner
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Carter Ley
|
35 Carter Ley
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Christian Bae
|
35 Christian Bae
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Raeseong Jeong
|
35 Raeseong Jeong
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Anuj Phophaliya
|
36 Anuj Phophaliya
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Arjun Mazumdar
|
36 Arjun Mazumdar
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Artea Brahaj
|
36 Artea Brahaj
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Eshaan Modi
|
36 Eshaan Modi
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Garreth Hui
|
36 Garreth Hui
|
Bronx Science
|
NY/US
|
John Feighery
|
36 John Feighery
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Jonathan Bar-On
|
36 Jonathan Bar-On
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Nathan Felmus
|
36 Nathan Felmus
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Sydney Teh
|
36 Sydney Teh
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Timothy Brett
|
36 Timothy Brett
|
Hawken
|
OH/US
|
Amar Vyas
|
37 Amar Vyas
|
Hawken
|
OH/US
|
Cassandra Berlin
|
37 Cassandra Berlin
|
Hawken
|
OH/US
|
Emma Sedlak
|
37 Emma Sedlak
|
Hawken
|
OH/US
|
Serena Singerman
|
37 Serena Singerman
|
Dallastown
|
PA/US
|
Cameron Hardy
|
38 Cameron Hardy
|
McDowell
|
PA/US
|
Caleb Buzard
|
39 Caleb Buzard
|
McDowell
|
PA/US
|
Zain Masri
|
39 Zain Masri
|
North Allegheny
|
PA/US
|
Alexandra Pultorak
|
40 Alexandra Pultorak
|
Strath Haven
|
PA/US
|
Lena Lofgren
|
41 Lena Lofgren
|
Riverside
|
SC/US
|
Derek Xie
|
42 Derek Xie
|
Riverside
|
SC/US
|
Emily Rafka
|
42 Emily Rafka
|
Riverside
|
SC/US
|
Grace Holland
|
42 Grace Holland
|
Riverside
|
SC/US
|
Jay Bhatia
|
42 Jay Bhatia
|
Riverside
|
SC/US
|
Joa Sanchez
|
42 Joa Sanchez
|
Bellaire
|
TX/US
|
Ioana Nechiti
|
44 Ioana Nechiti
|
Coppell
|
TX/US
|
Bhavik Reddy
|
45 Bhavik Reddy
|
Plano West
|
TX/US
|
Faiza Rahman
|
46 Faiza Rahman
|
Plano West
|
TX/US
|
Shiva Kandala
|
46 Shiva Kandala
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Shilpa Gunuganti
|
47 Shilpa Gunuganti
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Vivek Beeram
|
47 Vivek Beeram
|
WB Ray
|
TX/US
|
Genevieve Cox
|
48 Genevieve Cox
|
Milborn
|
NJ/US
|
Tina Tarighian
|
49 Tina Tarighian
|