La Salle College Prep
|
CA/US
|
Adrian Lossada
|
AC Adrian Lossada
|
|
La Salle College Prep
|
CA/US
|
Callum Rangan
|
AC Callum Rangan
|
|
La Salle College Prep
|
CA/US
|
Lilian Nguyen
|
AC Lilian Nguyen
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Charlotte Chiang
|
AE Charlotte Chiang
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Gabbie McGuffin
|
AG Gabbie McGuffin
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Isabella Woulfe
|
AG Isabella Woulfe
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Kylie Cumming
|
AG Kylie Cumming
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Makana Martinez
|
AG Makana Martinez
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Megan Tryon
|
AG Megan Tryon
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Megan Wendel
|
AG Megan Wendel
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Sabrina Kahl
|
AG Sabrina Kahl
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Anisha Pallikonda
|
Anisha Pallikonda
|
|
Young Genius, Bay Area
|
CA/US
|
Naiel Chaudry
|
BL Naiel Chaudry
|
|
Cajon
|
CA/US
|
Anna Munguia
|
BR Anna Munguia
|
|
Cajon
|
CA/US
|
Luis Luna
|
BR Luis Luna
|
|
Cajon
|
CA/US
|
Natalie Pok
|
BR Natalie Pok
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Brenna Curtis
|
Brenna Curtis
|
|
Olympia
|
FL/US
|
Sophie Schaked
|
BS Sophie Schaked
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Brianna Wells
|
BX Brianna Wells
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Cinjun Chiniquy
|
Cinjun Chiniquy
|
|
San Dieguito
|
CA/US
|
Dylan Bunyak
|
CJ Dylan Bunyak
|
|
San Dieguito
|
CA/US
|
Halle Schaffer
|
CJ Halle Schaffer
|
|
San Dieguito
|
CA/US
|
Selina Oeien
|
CJ Selina Oeien
|
|
New Roads
|
CA/US
|
Wendy Garcia Osorio
|
CR Wendy Garcia Osorio
|
|
Vrisa
|
CA/US
|
Syona Bhide
|
CX Syona Bhide
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Jeremy Wilkins
|
CY Jeremy Wilkins
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Katie Kelley
|
CY Katie Kelley
|
|
Academy Of Our Lady Of Peace
|
CA/US
|
Alexandra Boren
|
DA Alexandra Boren
|
|
Academy Of Our Lady Of Peace
|
CA/US
|
Claire Scheper
|
DA Claire Scheper
|
|
Academy Of Our Lady Of Peace
|
CA/US
|
Katiana Yazdani-Bosdet
|
DA Katiana Yazdani-Bosdet
|
|
Academy Of Our Lady Of Peace
|
CA/US
|
Lola Diaz
|
DA Lola Diaz
|
|
Academy Of Our Lady Of Peace
|
CA/US
|
Sofia Silva
|
DA Sofia Silva
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Allison Li
|
DJ Allison Li
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Jennifer Dong
|
DJ Jennifer Dong
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Ashley Posey
|
DL Ashley Posey
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Lucas Osborn
|
DL Lucas Osborn
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Ruby Anderson
|
DL Ruby Anderson
|
|
Torrey Pines
|
CA/US
|
Aaron Shi
|
DP Aaron Shi
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Addison Walburg
|
DR Addison Walburg
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Claire Judson
|
DR Claire Judson
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Maya Garcia
|
DR Maya Garcia
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Sophie Rivasplata
|
DR Sophie Rivasplata
|
|
Velásquez-Liangyi Leadership
|
CA/US
|
Ellie Lau
|
DY Ellie Lau
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Sarah Chao
|
EA Sarah Chao
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Zaire Hampton
|
EA Zaire Hampton
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Abby Roman
|
ED Abby Roman
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Giselle Geering
|
ED Giselle Geering
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Nadia Martinez
|
ED Nadia Martinez
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Charis Tang
|
EF Charis Tang
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Paris Chan
|
EF Paris Chan
|
|
Del Norte
|
CA/US
|
Nikki Hekmat
|
EH Nikki Hekmat
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Shamika Gavaskar
|
EK Shamika Gavaskar
|
|
New West Charter
|
CA/US
|
Marley Gelb
|
EZ Marley Gelb
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Brenda Flores
|
FJ Brenda Flores
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Brianna Segura Bautista
|
FJ Brianna Segura Bautista
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Fernanda Perez Aguirre
|
FJ Fernanda Perez Aguirre
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Jocelyn Martinez
|
FJ Jocelyn Martinez
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Lucero Moreno Jimenez
|
FJ Lucero Moreno Jimenez
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Margaret Kalashian
|
FJ Margaret Kalashian
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Rocio Sanchez Martinez
|
FJ Rocio Sanchez Martinez
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Yessenia Sanchez
|
FJ Yessenia Sanchez
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Emily Fagan
|
FW Emily Fagan
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Cayla Thames
|
GF Cayla Thames
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Alyssa De La Torre
|
GN Alyssa De La Torre
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Megan Le
|
GN Megan Le
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Sahana Hegde
|
GN Sahana Hegde
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Sanah Suri
|
GN Sanah Suri
|
|
Minarets
|
CA/US
|
Visnu Matta
|
GR Visnu Matta
|
|
Academy at Laurel Springs Independent
|
CA/US
|
Rhys Beutler
|
GT Rhys Beutler
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Jamie Schwartz
|
HA Jamie Schwartz
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Ryan Yin
|
HA Ryan Yin
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Saivi Sahijpal
|
Saivi Sahijpal
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Venezia Diaz
|
Venezia Diaz
|
|