La Salle College Prep
|
CA/US
|
Anna Chen
|
AC Anna Chen
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Ashley Deng
|
AE Ashley Deng
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Cassidy Tsuji
|
AE Cassidy Tsuji
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Charlotte Chiang
|
AE Charlotte Chiang
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jennifer Lee
|
AE Jennifer Lee
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Elle Simon
|
AG Elle Simon
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Indya Daul
|
AG Indya Daul
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Ravi Pathak
|
AG Ravi Pathak
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Ryan Baylon
|
AG Ryan Baylon
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Sabrina Sanchez
|
AG Sabrina Sanchez
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Scarlet Zhao
|
AG Scarlet Zhao
|
|
Bakersfield
|
CA/US
|
Israel Dietze
|
AS Israel Dietze
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Ava Grosely
|
Ava Grosely
|
|
Leland
|
CA/US
|
Manasi Moghe
|
BK Manasi Moghe
|
|
Leland
|
CA/US
|
Parisa Ansari
|
BK Parisa Ansari
|
|
Young Genius, Bay Area
|
CA/US
|
Lilian Chang
|
BL Lilian Chang
|
WL
|
Young Genius, Bay Area
|
CA/US
|
Sharon Vuong
|
BL Sharon Vuong
|
|
Young Genius, Bay Area
|
CA/US
|
Vishnutejas Mummidi
|
BL Vishnutejas Mummidi
|
WL
|
Cajon
|
CA/US
|
Hana Doueiri
|
BR Hana Doueiri
|
|
Cajon
|
CA/US
|
Natalie Pok
|
BR Natalie Pok
|
WL
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Aiden Gaddis
|
BX Aiden Gaddis
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Charlotte Snow
|
Charlotte Snow
|
|
San Dieguito
|
CA/US
|
Halle Schaffer
|
CJ Halle Schaffer
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Connor Lynaugh
|
Connor Lynaugh
|
|
New Roads
|
CA/US
|
Alicia Cho
|
CR Alicia Cho
|
|
New Roads
|
CA/US
|
Jacob Witt
|
CR Jacob Witt
|
|
New Roads
|
CA/US
|
Maxwell Kaplan
|
CR Maxwell Kaplan
|
|
La Jolla
|
CA/US
|
Julia Van Skike
|
CS Julia Van Skike
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Joselyn Blough
|
CY Joselyn Blough
|
|
Pacific Ridge
|
CA/US
|
Clara Steer
|
CZ Clara Steer
|
|
Pacific Ridge
|
CA/US
|
Grace Qin
|
CZ Grace Qin
|
|
Academy Of Our Lady Of Peace
|
CA/US
|
Claire Scheper
|
DA Claire Scheper
|
|
Academy Of Our Lady Of Peace
|
CA/US
|
Leila Chehade
|
DA Leila Chehade
|
|
Academy Of Our Lady Of Peace
|
CA/US
|
Lola Diaz
|
DA Lola Diaz
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Anna Feng
|
DJ Anna Feng
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Cindy (Erxin) Zhang
|
DJ Cindy (Erxin) Zhang
|
WL
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Emily Wang
|
DJ Emily Wang
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Grace Jin
|
DJ Grace Jin
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Navya Garg
|
DJ Navya Garg
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Shirley Wu
|
DJ Shirley Wu
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Sophia Xiong
|
DJ Sophia Xiong
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Ziqi Lin
|
DJ Ziqi Lin
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Amera Mohamed
|
DL Amera Mohamed
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Ashley Posey
|
DL Ashley Posey
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Eiry Lopez
|
DL Eiry Lopez
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Isabelle Jimenez
|
DL Isabelle Jimenez
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Laila DelRio
|
DL Laila DelRio
|
|
American
|
CA/US
|
Ananya Balaji
|
DN Ananya Balaji
|
|
American
|
CA/US
|
Rithika Arulnathan
|
DN Rithika Arulnathan
|
|
Torrey Pines
|
CA/US
|
Diane Zhou
|
DP Diane Zhou
|
|
Torrey Pines
|
CA/US
|
Michele Kim
|
DP Michele Kim
|
|
Torrey Pines
|
CA/US
|
Muzi Wei
|
DP Muzi Wei
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Angelina Alkhouri
|
DR Angelina Alkhouri
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Nihar Patel
|
DR Nihar Patel
|
WL
|
Claremont
|
CA/US
|
Sean Rhee
|
DR Sean Rhee
|
WL
|
Velásquez-Liangyi Leadership
|
CA/US
|
Evelyn Tsoi
|
DY Evelyn Tsoi
|
|
Velásquez-Liangyi Leadership
|
CA/US
|
Michelle Fan
|
DY Michelle Fan
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Calyx Prohias
|
EA Calyx Prohias
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Max Ma
|
EA Max Ma
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Jamie Han
|
EC Jamie Han
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Khushi Patel
|
EC Khushi Patel
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Abby Roman
|
ED Abby Roman
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Alexander Roman
|
ED Alexander Roman
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Anahi Marquez-Silva
|
ED Anahi Marquez-Silva
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Anoushka Savgur
|
ED Anoushka Savgur
|
WL
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Camille De La Cruz
|
ED Camille De La Cruz
|
WL
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Eiffel Sunga
|
ED Eiffel Sunga
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Evan Abutin
|
ED Evan Abutin
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Haley Fagan
|
ED Haley Fagan
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Jacob Mensinger
|
ED Jacob Mensinger
|
WL
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Jaqueline Ruiz-Acosta
|
ED Jaqueline Ruiz-Acosta
|
WL
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Laurinne Jamie Eugenio
|
ED Laurinne Jamie Eugenio
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Lourdes Castruita
|
ED Lourdes Castruita
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Madison Almodovar
|
ED Madison Almodovar
|
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Thanh-Nha Le
|
ED Thanh-Nha Le
|
WL
|
Bonita Vista
|
CA/US
|
Vivian Nguyen
|
ED Vivian Nguyen
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Amanda Lopez
|
EF Amanda Lopez
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Nicholas Luu
|
EF Nicholas Luu
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Shijia Tang
|
EF Shijia Tang
|
|
Del Norte
|
CA/US
|
Hetvi Trivedi
|
EH Hetvi Trivedi
|
|
Del Norte
|
CA/US
|
Madeline Samrith
|
EH Madeline Samrith
|
|
Del Norte
|
CA/US
|
Nikki Hekmat
|
EH Nikki Hekmat
|
|
Del Norte
|
CA/US
|
Prisha Maiti
|
EH Prisha Maiti
|
|
Del Norte
|
CA/US
|
Rini Khandelwal
|
EH Rini Khandelwal
|
|
Del Norte
|
CA/US
|
Vidhi Kulkarni
|
EH Vidhi Kulkarni
|
|
Orange County Arts
|
CA/US
|
Clara Son
|
EX Clara Son
|
|
New West Charter
|
CA/US
|
Owen Grossman
|
EZ Owen Grossman
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Gerve Viloria
|
FJ Gerve Viloria
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Kate Carvalho
|
FW Kate Carvalho
|
|
West Ranch
|
CA/US
|
Sainik Ghosh
|
GK Sainik Ghosh
|
WL
|
James Logan
|
CA/US
|
Anakha Ganesh
|
GN Anakha Ganesh
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Asaveri Rao
|
GN Asaveri Rao
|
WL
|
James Logan
|
CA/US
|
Kalani Seymore
|
GN Kalani Seymore
|
WL
|
James Logan
|
CA/US
|
Mythri Sekar
|
GN Mythri Sekar
|
WL
|
Academy at Laurel Springs Independent
|
CA/US
|
Rhys Beutler
|
GT Rhys Beutler
|
|
Valley
|
CA/US
|
Grace Wang
|
HE Grace Wang
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Paola Mora
|
Paola Mora
|
|
West Ranch
|
CA/US
|
Sana Meher
|
Sana Meher
|
|
Francis Parker
|
CA/US
|
Sanjana Kumar
|
Sanjana Kumar
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Varun Venkatesh
|
Varun Venkatesh
|
|