South Salem
|
OR/US
|
Emily Hargis
|
AA 700
|
Centennial HS - Gresham, OR
|
OR/US
|
James Le
|
AD 702
|
Centennial HS - Gresham, OR
|
OR/US
|
Matthew Maillet
|
AD 703
|
Centennial HS - Gresham, OR
|
OR/US
|
Jayson Chadwick
|
AD 704
|
Centennial HS - Gresham, OR
|
OR/US
|
Jesse Fonseca
|
AD 706
|
Centennial HS - Gresham, OR
|
OR/US
|
Ethan Miller
|
AD 712
|
La Salle Catholic College Prep
|
OR/US
|
Tim Crimmins
|
AE 708
|
La Salle Catholic College Prep
|
OR/US
|
Grace Elkhal
|
AE 709
|
La Salle Catholic College Prep
|
OR/US
|
Owen Tunstill
|
AE 710
|
La Salle Catholic College Prep
|
OR/US
|
Gabriel El Youssef
|
AE 711
|
La Salle Catholic College Prep
|
OR/US
|
Madison Jefferis
|
AE 762
|
Woodrow Wilson
|
OR/US
|
Ari Lohr
|
AF 720
|
Woodrow Wilson
|
OR/US
|
William Sweek
|
AF 727
|
Woodrow Wilson
|
OR/US
|
Cara Weathers
|
AF 755
|
Woodrow Wilson
|
OR/US
|
Chester Mantel
|
AF 763
|
Woodrow Wilson
|
OR/US
|
Ethan Eisner
|
AF 780
|
Gresham-Barlow
|
OR/US
|
Colin Totten
|
AG 726
|
Gresham-Barlow
|
OR/US
|
Milly Wilson
|
AG 758
|
Gresham-Barlow
|
OR/US
|
Katie Card
|
AG 787
|
Southridge
|
OR/US
|
Katerina Roman
|
AH 716
|
Southridge
|
OR/US
|
Arian Ghorbani
|
AH 717
|
Southridge
|
OR/US
|
Christiana Ivkin
|
AH 719
|
Westview
|
OR/US
|
Ethan Fry
|
AJ 714
|
Westview
|
OR/US
|
Kritika Bisht
|
AJ 723
|
Westview
|
OR/US
|
Medha Prakash
|
AJ 742
|
Westview
|
OR/US
|
Niranjan Varma
|
AJ 759
|
Westview
|
OR/US
|
Albert Lu
|
AJ 760
|
Westview
|
OR/US
|
Robert Bowden
|
AJ 783
|
Westview
|
OR/US
|
Maria Kolattukudy
|
AJ 784
|
Westview
|
OR/US
|
Rohan Menon
|
AJ 785
|
Westview
|
OR/US
|
Nandini Agarwal
|
AJ 786
|
Silverton
|
OR/US
|
Orion White
|
AL 722
|
Glencoe
|
OR/US
|
Audrey Robison
|
AM 746
|
Glencoe
|
OR/US
|
Madeline Moradi
|
AM 765
|
Glencoe
|
OR/US
|
Hanna Kane
|
AM 774
|
Glencoe
|
OR/US
|
Bertran Rodalv
|
AM 776
|
Glencoe
|
OR/US
|
Tasha Robinson
|
AM 782
|
Beaverton
|
OR/US
|
Reese Kline
|
AN 721
|
Sandy
|
OR/US
|
Jake Billard
|
AP 724
|
Sandy
|
OR/US
|
Jolene Crane
|
AP 725
|
Sandy
|
OR/US
|
Molly Izer
|
AP 744
|
South Albany
|
OR/US
|
Hailey St. John
|
AR 743
|
South Albany
|
OR/US
|
Ian Todd
|
AR 788
|
South Albany
|
OR/US
|
Naomi Mendoza
|
AR 790
|
Sunset
|
OR/US
|
Omkar Pawar
|
AT 766
|
Sunset
|
OR/US
|
Ankur Moolky
|
AT 767
|
Sunset
|
OR/US
|
Varun Krishnakumar
|
AT 768
|
Sunset
|
OR/US
|
Aarna Dixit
|
AT 769
|
Sunset
|
OR/US
|
Swastik Sharma
|
AT 770
|
Sunset
|
OR/US
|
Alan Zhou
|
AT 771
|
Sunset
|
OR/US
|
Prianka Vinoth
|
AT 772
|
Sunset
|
OR/US
|
David Calzada-Martinez
|
AT 773
|
West Linn
|
OR/US
|
Katherine Mason
|
AY 764
|
Clackamas
|
OR/US
|
Kyle Schuermyer
|
AZ 707
|
Clackamas
|
OR/US
|
Annie Marshall
|
AZ 718
|
Clackamas
|
OR/US
|
Alycia Frack
|
AZ 728
|
Marist Catholic
|
OR/US
|
Lindy McCool
|
BA 730
|
Marist Catholic
|
OR/US
|
Amelia Watts
|
BA 731
|
Marist Catholic
|
OR/US
|
Natasha Cutler
|
BA 733
|
Marist Catholic
|
OR/US
|
Danielle Shojai
|
BA 734
|
Marist Catholic
|
OR/US
|
Timothy Kong
|
BA 775
|
Crescent Valley
|
OR/US
|
Grace Kohler
|
BD 750
|
Crescent Valley
|
OR/US
|
Max Thomas
|
BD 751
|
Crescent Valley
|
OR/US
|
Aravind Sriram
|
BD 753
|
Tillamook
|
OR/US
|
Eli Erskine
|
BF 736
|
Central Linn HS
|
OR/US
|
Kalyn Lafayette
|
BL 747
|
Junction City
|
OR/US
|
Melanie Hanby
|
BM 748
|
Mountainside
|
OR/US
|
Baasil Pasha
|
BS 777
|
Mountainside
|
OR/US
|
Aiden Stekloff
|
BS 778
|
Mountainside
|
OR/US
|
Kaden Wheeler
|
BS 779
|
Mountainside
|
OR/US
|
Josh MHS
|
BS 781
|
McMinnville
|
OR/US
|
Sadie Cook
|
BX 701
|
McMinnville
|
OR/US
|
Taylor Cowlthorp
|
BX 737
|
Crescent Valley
|
OR/US
|
Taylor Ward
|
Taylor Ward
|