Bridgeland
|
TX/US
|
Kanishka Agarwal
|
Bridge Kanishka Agarwal
|
|
Bridgeland
|
TX/US
|
Zarik Tao
|
Bridge Zarik Tao
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Keagan Flynn
|
CarVan Keagan Flynn
|
|
Challenge Early
|
TX/US
|
Joshua Adegoke
|
ChaEar Joshua Adegoke
|
|
Challenge Early
|
TX/US
|
Kafi UmmaTul
|
ChaEar Kafi UmmaTul
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Antonio Arguelles
|
CleLak Antonio Arguelles
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Genevieve Rishikof
|
CleLak Genevieve Rishikof
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Ibraheim Maudood
|
CleLak Ibraheim Maudood
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Miles Kshatriya
|
CleLak Miles Kshatriya
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Rowan MacLean
|
CleLak Rowan MacLean
|
|
Cypress Creek
|
TX/US
|
Angeleah Kotun
|
CypCre Angeleah Kotun
|
|
Cypress Creek
|
TX/US
|
Olivia Cantu
|
CypCre Olivia Cantu
|
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Avery McSwain
|
CypFai Avery McSwain
|
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Daniela Sanchez
|
CypFai Daniela Sanchez
|
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Saje Bush
|
CypFai Saje Bush
|
|
Cypress Ranch
|
TX/US
|
Kell Harpole
|
CypRan Kell Harpole
|
|
Cypress Ranch
|
TX/US
|
Marcus Emmanuel
|
CypRan Marcus Emmanuel
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Cathy Sui
|
Dulles Cathy Sui
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Joshua Cheng
|
Dulles Joshua Cheng
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Justin Li
|
Dulles Justin Li
|
|
Fort Bend Christian
|
TX/US
|
Chiara Moretti
|
ForBen Chiara Moretti
|
|
Fort Bend Christian
|
TX/US
|
Elizabeth Glasper
|
ForBen Elizabeth Glasper
|
|
Fort Bend Christian
|
TX/US
|
Julia Marrow
|
ForBen Julia Marrow
|
|
Fort Bend Christian
|
TX/US
|
Nicolas Salazar
|
ForBen Nicolas Salazar
|
|
Jordan
|
TX/US
|
Aadit Mandhania
|
Jord Aadit Mandhania
|
|
Jordan
|
TX/US
|
Mihir Gannavarapu
|
Jord Mihir Gannavarapu
|
|
Cypress Ranch
|
TX/US
|
Juan Pablo Garcia
|
Juan Pablo Garcia
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Alejandro Ibarra
|
Kinkaid Alejandro Ibarra
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Sophie Zhou
|
Kinkaid Sophie Zhou
|
|
Klein
|
TX/US
|
Alex Chu
|
Klein Alex Chu
|
|
Klein
|
TX/US
|
Tahlia Wilson
|
Klein Tahlia Wilson
|
|
Klein
|
TX/US
|
Victoria Ayala
|
Klein Victoria Ayala
|
|
Lamar
|
TX/US
|
Aarav Mahendru
|
Lamar Aarav Mahendru
|
|
Lamar
|
TX/US
|
Rohan Mahendru
|
Lamar Rohan Mahendru
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Nicholas Varner
|
Nicholas Varner
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Collin Neal
|
Reagan Collin Neal
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Nina Barrus
|
Reagan Nina Barrus
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Sarah Urbansky
|
Reagan Sarah Urbansky
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Samanvita Kasibhatla
|
SevLak Samanvita Kasibhatla
|
|
St Agnes
|
TX/US
|
Dawn Earles
|
StAgne Dawn Earles
|
|
St John's
|
TX/US
|
Jayden Chen
|
StJohn Jayden Chen
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Christopher Bezemek
|
Strake Christopher Bezemek
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Christopher Miller
|
Strake Christopher Miller
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
John Le Bleu
|
Strake John Le Bleu
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Michael Meng
|
Strake Michael Meng
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Oliver Zhang
|
Strake Oliver Zhang
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Rohan Chimata
|
Strake Rohan Chimata
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Shahzeb Qurashi
|
Strake Shahzeb Qurashi
|
|
Stratford
|
TX/US
|
Edward Wu
|
Stratf Edward Wu
|
|
St Thomas
|
TX/US
|
Dylan Vettical
|
StTho Dylan Vettical
|
|
Tompkins
|
TX/US
|
Grace Ding
|
Tompk Grace Ding
|
|