Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Ariana Boorboor
|
AA Ariana Boorboor
|
|
BASIS Phoenix
|
AZ/US
|
Zachary Jones
|
AR Zachary Jones
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Katelyn Cai
|
AS Katelyn Cai
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Pranav Tangallpalli
|
AS Pranav Tangallpalli
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Anuj Kothari
|
AW Anuj Kothari
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Aarin Shah
|
AZ Aarin Shah
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Ali Thorpe
|
AZ Ali Thorpe
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Carl Justice
|
AZ Carl Justice
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Liam Richardson
|
AZ Liam Richardson
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Saif Agha
|
AZ Saif Agha
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Sebastian Uribe
|
AZ Sebastian Uribe
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
William Hays
|
AZ William Hays
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Zachary Linhart
|
AZ Zachary Linhart
|
|
Cherokee Trail
|
CO/US
|
VInay Malik
|
BL Vinay Malik
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Aaron Ouyang
|
BN Aaron Ouyang
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Britney Morton
|
BP Britney Morton
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Brook Zorn
|
BP Brook Zorn
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Dominic Erickson
|
BP Dominic Erickson
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Joy Bryce
|
BP Joy Bryce
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Nathan Tanner
|
BP Nathan Tanner
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Caden Denning
|
BR Caden Denning
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Holden Weisman
|
BR Holden Weisman
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Victoria Greene
|
BR Victoria Greene
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Yusuf Khan
|
BR Yusuf Khan
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Amelia Knochel
|
BT Amelia Knochel
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Michael Dubale
|
BT Michael Dubale
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Seth Winterton
|
BT Seth Winterton
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Haruka Braun
|
CB Haruka Braun
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Adheet Gupta
|
CC Adheet Gupta
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Aman Sankineni
|
CC Aman Sankineni
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Bella Hung
|
CC Bella Hung
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Gabe Lee
|
CC Gabe Lee
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Gautham Sudhakar
|
CC Gautham Sudhakar
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Himalini Gururaj
|
CC Himalini Gururaj
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Meera Bathwal
|
CC Meera Bathwal
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Mridul Prasad
|
CC Mridul Prasad
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Rohit Srinivas
|
CC Rohit Srinivas
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Saad Jamal
|
CC Saad Jamal
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sahana Vivek
|
CC Sahana Vivek
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Shaheer Sandhu
|
CC Shaheer Sandhu
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Srisai Nachuri
|
CC Srisai Nachuri
|
|
Durham
|
NC/US
|
Carlton zum Brunnen
|
CE Carlton zum Brunnen
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Aaron Lee
|
CK Aaron Lee
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Ashwin Sivakumar
|
CK Ashwin Sivakumar
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Clio Klapsis
|
CK Clio Klapsis
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Colin Ng
|
CK Colin Ng
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Jay Dadwal
|
CK Jay Dadwal
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Lori Jang
|
CK Lori Jang
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Nolan Costin
|
CK Nolan Costin
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Rithik Jain
|
CK Rithik Jain
|
|
Grand County
|
UT/US
|
Kai Wainer
|
CN Kai Wainer
|
|
Grand County
|
UT/US
|
Ty Martinez
|
CN Ty Martinez
|
|
Hawken
|
OH/US
|
Praveen Kumar
|
CT Praveen Kumar
|
|
Hawken
|
OH/US
|
Sam Li
|
CT Sam Li
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Alvin Romo
|
CW Alvin Romo
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Chase Osborn
|
CW Chase Osborn
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Jackie Hammack
|
CW Jackie Hammack
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Malcolm Collins
|
CW Malcolm Collins
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Aminah Cunningham
|
DB Aminah Cunningham
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Daniel Chao
|
DC Daniel Chao
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Emily Amspoker
|
DC Emily Amspoker
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jack London
|
DC Jack London
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Joaquin Abarca
|
DC Joaquin Abarca
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Lauren Huttner
|
DC Lauren Huttner
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Adrian Lossada
|
DD Adrian Lossada
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Nicole Strubinski
|
DD Nicole Strubinski
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Alex Anderson
|
DP Alex Anderson
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Caleb Hepworth
|
DP Caleb Hepworth
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Caleb Sivak
|
DP Caleb Sivak
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Carter Miller
|
DP Carter Miller
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Harshini Venkatachalam
|
DP Harshini Venkatachalam
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Logan Kraver
|
DP Logan Kraver
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Sofia Hidalgo
|
DP Sofia Hidalgo
|
|
McMinnville
|
OR/US
|
Eli Wiles
|
DR Eli Wiles
|
|
McMinnville
|
OR/US
|
Jon Pollak
|
DR Jon Pollak
|
|
McMinnville
|
OR/US
|
Tommy Douglass
|
DR Tommy Douglass
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Jeffy Yu
|
DX Jeffy Yu
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Joel Joseph
|
DX Joel Joseph
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
James Hu
|
EA James Hu
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Alison Zhang
|
EB Alison Zhang
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Krish Kothari
|
EB Krish Kothari
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Ronuk Ray
|
EB Ronuk Ray
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Addison Clark
|
EC Addison Clark
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Benjamin Phillips
|
EC Benjamin Phillips
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
James Driscoll
|
EC James Driscoll
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Maya Conroy
|
EC Maya Conroy
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Pratik Shah
|
EC Pratik Shah
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Patrick Kim
|
ED Patrick Kim
|
|
Northridge
|
UT/US
|
Skye Thompson-Clark
|
EE Skye Thompson-Clark
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Cosette Fronczek
|
EF Cosette Fronczek
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Grace Carlson
|
EF Grace Carlson
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Jackson Wu-Kimura
|
EF Jackson Wu-Kimura
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Lucas D'Angelo
|
EF Lucas D'Angelo
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Gabrielle Floratos
|
EL Gabrielle Floratos
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Shreya Sharma
|
EL Shreya Sharma
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Sofia A Bletnitsky
|
EL Sofia A Bletnitsky
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Anika Patel
|
ES Anika Patel
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Ethan Cohen
|
ES Ethan Cohen
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Pierce Florey
|
ES Pierce Florey
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Sedona Korzay
|
ES Sedona Korzay
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Nina Ulaganathan
|
EY Nina Ulaganathan
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Raksha Sen
|
FJ Raksha Sen
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Alexander Jimenez
|
FK Alexander Jimenez
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Andres Trujillo
|
FK Andres Trujillo
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Anne Rubsamen
|
FK Anne Rubsamen
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Cardo Gutierrez
|
FK Cardo Gutierrez
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Claire Brown
|
FK Claire Brown
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Isabel Hackney
|
FK Isabel Hackney
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Jay Paliwal
|
FK Jay Paliwal
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Leah Gomez
|
FK Leah Gomez
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Marguerite Morgan
|
FK Marguerite Morgan
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Nicholas Campos
|
FK Nicholas Campos
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Nitya Patel
|
FK Nitya Patel
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Penelope Luna
|
FK Penelope Luna
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Saskia Reford
|
FK Saskia Reford
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Sammy Suliman
|
FM Sammy Suliman
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Zachary Stuehling
|
FP Zachary Stuehling
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Kevin Wang
|
FZ Kevin Wang
|
|
University
|
OH/US
|
Arnold von Engelbrechten
|
GE Arnold von Engelbrechten
|
|
Venture
|
UT/US
|
John Riches
|
GJ John Riches
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Cara Wilson
|
GR Cara Wilson
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Hattie Bilson
|
GR Hattie Bilson
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Rachel Harris
|
GR Rachel Harris
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Ruby Marsh
|
GR Ruby Marsh
|
|