Albuquerque
|
NM/US
|
Addison Fulton
|
AB Addison Fulton
|
|
Albuquerque
|
NM/US
|
Kira Smalls
|
AB Kira Smalls
|
|
Arbor View
|
NV/US
|
Jayla Johnson
|
AF Jayla Johnson
|
|
Arbor View
|
NV/US
|
Tyler Norkus
|
AF Tyler Norkus
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Mohan Morusupalli
|
AM Mohan Morusupalli
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Danielle Solinsky
|
AP Danielle Solinsky
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Sherwin Lai
|
AW Sherwin Lai
|
|
Centennial HS - Peoria, AZ
|
AZ/US
|
Mathews Sajan
|
BH Mathews Sajan
|
|
Chandler Prep
|
AZ/US
|
Fallon Sannes
|
BK Fallon Sannes
|
|
Cherokee Trail
|
CO/US
|
Arnav Seth
|
BL Arnav Seth
|
|
Cherokee Trail
|
CO/US
|
Muriel Brown
|
BL Muriel Brown
|
|
Cherokee Trail
|
CO/US
|
Sofia Garcia
|
BL Sofia Garcia
|
|
Clark
|
NV/US
|
Anapaula Cano
|
BM Anapaula Cano
|
|
Clark
|
NV/US
|
Colleen Keene
|
BM Colleen Keene
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Britney Morton
|
BP Britney Morton
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Jasmine Campuzano
|
BR Jasmine Campuzano
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Zoubeida Fliesen
|
BR Zoubeida Fliesen
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Kaden Call
|
BT Kaden Call
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Cedric Hughes
|
BX Cedric Hughes
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Bronwyn Doebbeling
|
CB Bronwyn Doebbeling
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Daanish Daudi
|
CB Daanish Daudi
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Emma Lee
|
CB Emma Lee
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
James Rooney
|
CB James Rooney
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Maddie Dietrich
|
CB Maddie Dietrich
|
|
Durham
|
NC/US
|
Alayah Tedder
|
CE Alayah Tedder
|
|
Durham
|
NC/US
|
Davi Sapiro-Gheiler
|
CE Davi Sapiro-Gheiler
|
|
Durham
|
NC/US
|
Madeline Genova
|
CE Madeline Genova
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Devyn Barram
|
CG Devyn Barram
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Isabella Rossi
|
CG Isabella Rossi
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Kalden Amag
|
CG Kalden Amag
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Mia Thorp
|
CG Mia Thorp
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Milo Campbell
|
CG Milo Campbell
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Rosalie Zuckermann
|
CG Rosalie Zuckermann
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Selena Hairston
|
CG Selena Hairston
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Navaneeth Unnikrishnan
|
CS Navaneeth Unnikrishnan
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Shivika Agrawal
|
CS Shivika Agrawal
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Trisha Panse
|
CS Trisha Panse
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Eileen Diaz
|
CW Eileen Diaz
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Jonah Leota
|
CW Jonah Leota
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Luke Babbitt
|
CW Luke Babbitt
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Katy Kragel
|
DB Katy Kragel
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Zoe Blackmon
|
DB Zoe Blackmon
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Alice Noble
|
DC Alice Noble
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Danielle Tamkin
|
DC Danielle Tamkin
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jack Parkhouse
|
DC Jack Parkhouse
|
|
Lake Oswego Senior
|
OR/US
|
Elliott Lloyd
|
DE Elliott Lloyd
|
|
Leland
|
CA/US
|
Rachel Chen
|
DG Rachel Chen
|
|
Lift
|
MI/US
|
Niklas Salah
|
DH Niklas Salah
|
|
Logan
|
UT/US
|
Hamilton Peacock
|
DJ Hamilton Peacock
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Adrian Adame
|
DP Adrian Adame
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Breana Brunson
|
DP Breana Brunson
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Edna Zuhric
|
DP Edna Zuhric
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Sahel Moazezi
|
DP Sahel Moazezi
|
|
McMinnville
|
OR/US
|
Bella Montalvo
|
DR Bella Montalvo
|
|
McMinnville
|
OR/US
|
Delores Towery
|
DR Delores Towery
|
|
McMinnville
|
OR/US
|
Emily Arrazola
|
DR Emily Arrazola
|
|
McMinnville
|
OR/US
|
Evan Ewing
|
DR Evan Ewing
|
|
McMinnville
|
OR/US
|
RoseLynn Davis
|
DR RoseLynn Davis
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Claudia Frank
|
DX Claudia Frank
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Serenavai Lyon-Jones
|
DX Serenavai Lyon-Jones
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Rahul Iyer
|
EB Rahul Iyer
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Samir Banerjee
|
EB Samir Banerjee
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Charisse Lorenzo
|
EF Charisse Lorenzo
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Geneva Williams
|
EF Geneva Williams
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Nicole Scott
|
EF Nicole Scott
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Samantha Beck
|
EF Samantha Beck
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Morgan Ragland
|
EL Morgan Ragland
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Bennett Montrose
|
ES Bennett Montrose
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Kira Liljegren
|
ES Kira Liljegren
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Kirtana Roopan
|
ES Kirtana Roopan
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Sai Vadnerkar
|
ES Sai Vadnerkar
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Anagha Nair
|
EY Anagha Nair
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Anisha Reimert
|
EY Anisha Reimert
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Meghana Nagendra
|
EY Meghana Nagendra
|
|
STRIVE Prep - RISE
|
CO/US
|
Marina Ramirez-Loya
|
FF Marina Ramirez-Loya
|
|
STRIVE Prep - RISE
|
CO/US
|
Zail Acosta
|
FF Zail Acosta
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Abbie Zeller
|
FK Abbie Zeller
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Adam Swider
|
FK Adam Swider
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Ally Carter
|
FK Ally Carter
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Ben Bankler
|
FK Ben Bankler
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Devika Kumar
|
FK Devika Kumar
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Ethan Parkhurst
|
FK Ethan Parkhurst
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Itza Martinez
|
FK Itza Martinez
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Sophie Velez
|
FK Sophie Velez
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Sasha Evans
|
FP Sasha Evans
|
|
Tempe Prep
|
AZ/US
|
Stella Lovelady
|
FW Stella Lovelady
|
|
Harker
|
CA/US
|
Alissa Gao
|
FX Alissa Gao
|
|
Tucson
|
AZ/US
|
Danielle Muller
|
GC Danielle Muller
|
|
University
|
OH/US
|
Auryon Azar
|
GE Auryon Azar
|
|
University
|
OH/US
|
Conrad Hiltebrant
|
GE Conrad Hiltebrant
|
|
West Albany
|
OR/US
|
Megan Cox
|
GN Megan Cox
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Clara Chen
|
GR Clara Chen
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Madison Lin
|
GR Madison Lin
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Simone Kang
|
GR Simone Kang
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Will Flowers
|
Will Flowers
|
|