Ann Richards
|
TX/US
|
Asha Mani
|
AnnRic AM
|
|
BASIS San Antonio
|
TX/US
|
Joy Qin
|
BASSan JQ
|
|
BASIS San Antonio
|
TX/US
|
Kulijeet Ghuman
|
BASSan KG
|
|
Boerne Champion
|
TX/US
|
George Stephens
|
BoeCha GS
|
|
Boerne Champion
|
TX/US
|
Jacob Hardin
|
BoeCha JH
|
|
Boerne Champion
|
TX/US
|
Noah Gipson
|
BoeCha NG
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Anish Antony
|
CleBro AA
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Adarsh Suresh
|
CleBro AS
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Dhiren Wijesinghe
|
CleBro DW
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Gabe Rivera
|
CleBro GR
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Keion Rasti
|
CleBro KR
|
|
Del Mar Independent
|
CA/US
|
Farzaan Kaiyom
|
DelMar FK
|
|
Earl Warren
|
TX/US
|
Clarence Hawkins
|
EarWar CH
|
|
Earl Warren
|
TX/US
|
Sandy Gonzalez
|
EarWar SG
|
|
Edmond North Independent
|
OK/US
|
Pallavi Yennapu
|
EdmNor PY
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Jet Situ
|
Elkins JS
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Meryem Pecen
|
Elkins MP
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Sena Pecen
|
Elkins SP
|
|
Flower Mound 9th Grade Campus
|
TX/US
|
Anne D'Arcy
|
FloMou AD
|
|
Flower Mound 9th Grade Campus
|
TX/US
|
Adam Ghanem
|
FloMou AG
|
|
Flower Mound 9th Grade Campus
|
TX/US
|
Abigail Jung
|
FloMou AJ
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Kyle Winter
|
FloMou AO
|
|
Flower Mound 9th Grade Campus
|
TX/US
|
Colton Moraine
|
FloMou CM
|
|
Flower Mound 9th Grade Campus
|
TX/US
|
Grace Li
|
FloMou GL
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Michelle Fang
|
FloMou MF
|
|
Flower Mound 9th Grade Campus
|
TX/US
|
Nikhil Guddati
|
FloMou NG
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Shreyoshi Das
|
FloMou SD
|
|
Flower Mound 9th Grade Campus
|
TX/US
|
Samantha Surdek
|
FloMou SS
|
|
Flower Mound 9th Grade Campus
|
TX/US
|
Trisha Motupalli
|
FloMou TM
|
|
Flower Mound 9th Grade Campus
|
TX/US
|
Victoria Johnson
|
FloMou VJ
|
|
George Ranch
|
TX/US
|
Aisha Sheikh
|
GeoRan AS
|
|
Harlingen South
|
TX/US
|
Lizzy Everett
|
HarSou LE
|
|
Harlingen South
|
TX/US
|
Lucero Sauceda
|
HarSou LS
|
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Luke Jackson
|
JacC. LJ
|
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Patrick Fox
|
JacC. PF
|
|
James Bowie
|
TX/US
|
Rasheek Huq
|
JamBow RH
|
|
James Bowie
|
TX/US
|
Tate Weston
|
JamBow TW
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Blake Ochoa
|
LakTra BO
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Katya Ehresman
|
LakTra KE
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Mackenzie Matheson
|
LakTra MM
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Trevor Weyman
|
LakTra TW
|
|
Law Magnet
|
TX/US
|
Michael Gao
|
LawMag MG
|
|
LC Anderson
|
TX/US
|
Bailey Dettmer
|
LCAnd BD
|
|
LC Anderson
|
TX/US
|
Isaac Swedlow
|
LCAnd IS
|
|
LC Anderson
|
TX/US
|
James Thomason
|
LCAnd JT
|
|
LC Anderson
|
TX/US
|
Sesh Joe
|
LCAnd SJ
|
|
Madison
|
TX/US
|
Daniel Ramirez
|
Madiso DR
|
|
Madison
|
TX/US
|
Jacob Morrow
|
Madiso JM
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Abhinav Mugunda
|
McNeil AM
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Nisha Kolagotla
|
McNeil NK
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Pranav Vijayan
|
McNeil PV
|
|
North Crowley Independent
|
TX/US
|
Logan Reed
|
NorCro LR
|
|
Pflugerville
|
TX/US
|
David Calabuig
|
Pfluge DC
|
|
Pflugerville
|
TX/US
|
Hoden Abdi-Yusuf
|
Pfluge HA
|
|
Pflugerville
|
TX/US
|
Stanley Akano
|
Pfluge SA
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Deena Mainali
|
Reagan DM
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Julian Galaz
|
Reagan JG
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Michael Corser
|
Reagan MC
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Reeda Virani
|
Reagan RV
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Zory Montemayor
|
Reagan ZM
|
|
Richard King
|
TX/US
|
Fernando Martinez
|
RicKin FM
|
|
Richard King
|
TX/US
|
Hunter Adams
|
RicKin HA
|
|
Richard King
|
TX/US
|
Kalista Schauer
|
RicKin KS
|
|
Richard King
|
TX/US
|
Samuel Brehm
|
RicKin SB
|
|
Richard King
|
TX/US
|
Samuel Mack
|
RicKin SM
|
|
Richard King
|
TX/US
|
Stephen Mack
|
RicKin SMa
|
|
Sandra Day O'Connor
|
TX/US
|
Joshua Hidalgo
|
SanDay JH
|
|
Smithson Valley
|
TX/US
|
Dana Hernandez
|
SmiVal DH
|
|
Smithson Valley
|
TX/US
|
Zoey Babyak
|
SmiVal MA
|
|
Smithson Valley
|
TX/US
|
Mauricio Aguilar
|
SmiVal MAg
|
|
Smithson Valley
|
TX/US
|
Paige Brann
|
SmiVal PB
|
|
St Thomas
|
TX/US
|
Jordon McCoy
|
St.Tho JM
|
|
St Thomas
|
TX/US
|
Kristoph Sayavedra
|
St.Tho KS
|
|
St Thomas
|
TX/US
|
Nathan Bartlett-Will
|
St.Tho NB
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Caitlin Smith
|
StoPoi CS
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Emily Wolf
|
StoPoi EW
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Frances Bolger
|
StoPoi FB
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Rachitha Jadala
|
StoPoi RJ
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Sam Miller
|
StoPoi SM
|
|
Tom C. Clark
|
TX/US
|
John Friedberg
|
TomC. JF
|
|
Tom C. Clark
|
TX/US
|
Micheal Myers
|
TomC. MM
|
|
Tom C. Clark
|
TX/US
|
Sophia Carranco
|
TomC. SC
|
|
Tom C. Clark
|
TX/US
|
Valencia Patrick
|
TomC. VP
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Amanda Chen
|
WesHS AC
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Alexander Davis
|
WesHS AD
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Amogh Dambal
|
Westwo AD
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Abby Grifno
|
Westwo AG
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Dhruva Mambapoor
|
Westwo DM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Jugal Amodwala
|
Westwo JA
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rohith Mandavalli
|
Westwo RM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rishabh Shah
|
Westwo RS
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Truman Le
|
Westwo TL
|
|
William H. Taft
|
TX/US
|
Deanna Logan
|
WilH. DL
|
|