Copper Classic
2018
—
UT/US
Field in Open LD
46 entries
Institution
|
Location
|
Entry
|
Code
|
Record
|
American Leadership
|
UT/US
|
Kaylee Reinitz
|
American Leadership KR
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Anastacia Tennant
|
Copper Hills AT
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Kylee Lewis
|
Copper Hills KL
|
|
Corner Canyon
|
UT/US
|
Tiffany Brailow
|
Corner Canyon TB
|
|
Corner Canyon
|
UT/US
|
Umair Subhani
|
Corner Canyon US
|
|
Corner Canyon
|
UT/US
|
Vrishank Jannu
|
Corner Canyon VJ
|
|
Cyprus
|
UT/US
|
Ana Franco
|
Cyprus AF
|
|
Davis
|
UT/US
|
Gregory Romney
|
Davis GR
|
|
Davis
|
UT/US
|
Jared Mills
|
Davis JM
|
|
Davis
|
UT/US
|
Jake Sims
|
Davis JS
|
|
Davis
|
UT/US
|
Prince Chadha
|
Davis PC
|
|
Davis
|
UT/US
|
Steven Clift
|
Davis SC
|
|
Davis
|
UT/US
|
Spencer Wilcox
|
Davis SW
|
|
East
|
UT/US
|
Avery Gonzales-Fleming
|
East AG
|
|
East
|
UT/US
|
Sami Haddadin
|
East SH
|
|
Green Canyon
|
UT/US
|
Jackson Ballingham
|
Green Canyon JB
|
|
Green Canyon
|
UT/US
|
Rebecca Ivans
|
Green Canyon RI
|
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Lina Hwang
|
Hillcrest LH
|
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Momina Sial
|
Hillcrest MS
|
|
Hunter
|
UT/US
|
Dalila Munoz
|
Hunter DM
|
|
Hunter
|
UT/US
|
Diana Tran
|
Hunter DT
|
|
Hunter
|
UT/US
|
Kaia Baron
|
Hunter KB
|
|
Layton
|
UT/US
|
Michael Moreno
|
Layton MM
|
|
Ogden
|
UT/US
|
Benjamin Keller
|
Ogden BK
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Aidin O'Brien
|
Park City HS AO
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Claire Peters
|
Park City HS CP
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Danny Rosenbloom
|
Park City HS DR
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Teia Swan
|
Park City HS TS
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Zach Primo
|
Park City HS ZP
|
|
Rowland Hall
|
UT/US
|
Joseph Wang
|
Rowland Hall JW
|
|
Rowland Hall
|
UT/US
|
Leonie Anderson
|
Rowland Hall LA
|
|
Rowland Hall
|
UT/US
|
Ria Agarwal
|
Rowland Hall RA
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Justice Tate
|
Salem Hills JT
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Mason Lindstrom
|
Salem Hills ML
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Elijah Larson
|
Sky View EL
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Sarah Mayers
|
Sky View SM
|
|
Skyline
|
UT/US
|
Sarah Kim
|
Skyline SK
|
|
SLC West
|
UT/US
|
Lizzie Peterson
|
SLC West LP
|
|
Timpview
|
UT/US
|
HaeIn Jeon
|
Timpview HJ
|
|
Tooele
|
UT
|
Spencer Fairbanks
|
Tooele SF
|
|
Viewmont Viking
|
UT/US
|
Dylan Jones
|
Viewmont Viking DJ
|
|
Viewmont Viking
|
UT/US
|
Isabelle Hicks
|
Viewmont Viking IH
|
|
Woods Cross
|
UT/US
|
Anabelle Ballard
|
Woods Cross AB
|
|
Woods Cross
|
UT/US
|
Cameron Marx
|
Woods Cross CM
|
|
Woods Cross
|
UT/US
|
Matthew Forsgren
|
Woods Cross MF
|
|
Woods Cross
|
UT/US
|
Sophie Caligiuri
|
Woods Cross SC
|
|