Claremont Wolfpack Invitational
2018 — Claremont, CA/US
Field in Impromptu
63 entries
Institution | Location | Entry | Code | Status |
---|---|---|---|---|
Redlands | CA/US | Abigail Barton | BF Abigail Barton | |
Redlands | CA/US | Ariyana Tavakoli | BF Ariyana Tavakoli | |
Redlands | CA/US | Brad Schindler | BF Brad Schindler | |
Redlands | CA/US | Diya Theodore | BF Diya Theodore | |
Redlands | CA/US | Farzeneh Talebi | BF Farzeneh Talebi | |
Redlands | CA/US | Ishaan Shrivastav | BF Ishaan Shrivastav | |
Redlands | CA/US | Rohan Reddy | BF Rohan Reddy | |
Redlands | CA/US | Sidarth Kulkarni | BF Sidarth Kulkarni | |
Redlands | CA/US | Ta'Niyia Smith | BF Ta'Niyia Smith | |
Redlands | CA/US | Volker Salinas | BF Volker Salinas | |
Honor | CA/US | Junhyung Seo | BJ Junhyung Seo | |
Stockdale | CA/US | Ishaan Singh Brar | CH Ishaan Singh Brar | |
Stockdale | CA/US | Rishi Shah | CH Rishi Shah | |
Gabrielino | CA/US | Emily Haas | DY Emily Haas | |
Gabrielino | CA/US | Monie Monie Choi | DY Monie Monie Choi | |
Bonita Vista | CA/US | Ariana Stratton | EH Ariana Stratton | |
Bonita Vista | CA/US | Edgar Nava | EH Edgar Nava | |
Bonita Vista | CA/US | Elleanor Wong | EH Elleanor Wong | |
Bonita Vista | CA/US | Isaiah Irizarry | EH Isaiah Irizarry | |
Bonita Vista | CA/US | Leonardo Yniguez | EH Leonardo Yniguez | |
Bonita Vista | CA/US | Madison Geering | EH Madison Geering | |
Bonita Vista | CA/US | Raquel Rivera | EH Raquel Rivera | |
Los Osos | CA/US | Arianna Padilla | EP Arianna Padilla | |
Los Osos | CA/US | Noor Tabba | EP Noor Tabba | |
El Modena | CA/US | Mariana Sarinana | HC Mariana Sarinana | |
Rosemont | CA/US | Richard Li | HH Richard Li | |
ILEAD | CA/US | Daniel Timor | IL Daniel Timor | |
ILEAD | CA/US | Ethan Siegel | IL Ethan Siegel | |
ILEAD | CA/US | Gabe Grodan | IL Gabe Grodan | |
ILEAD | CA/US | Jackson Loze | IL Jackson Loze | |
ILEAD | CA/US | Miles Morton | IL Miles Morton | |
ILEAD | CA/US | Olivia Dutcher | IL Olivia Dutcher | |
ILEAD | CA/US | Sam Lannan | IL Sam Lannan | |
Valencia | CA/US | Vamsi Abburu | JB Vamsi Abburu | |
El Cerrito | CA/US | Ana Touriel | JJ Ana Touriel | |
El Cerrito | CA/US | Erin Wynden | JJ Erin Wynden | |
El Cerrito | CA/US | Maxime St-Jean | JJ Maxime St-Jean | |
Cypress | CA/US | Andrew Kim | KJ Andrew Kim | |
Cypress | CA/US | Ethan Williams | KJ Ethan Williams | |
Cypress | CA/US | Eunice Lee | KJ Eunice Lee | |
Cypress | CA/US | Isaac Ramnani | KJ Isaac Ramnani | |
Cypress | CA/US | Jenny Kim | KJ Jenny Kim | |
Cypress | CA/US | Joseph Park | KJ Joseph Park | |
Cypress | CA/US | Vivian Tran | KJ Vivian Tran | |
Alhambra | CA/US | Jesse Rosales | KT Jesse Rosales | |
Alhambra | CA/US | Max Tran | KT Max Tran | |
Carlsbad | CA/US | Adriana Amanti | MC Adriana Amanti | |
Bonita | CA/US | Alexander Zhang | ME Alexander Zhang | |
Bonita | CA/US | Ethan Ensign | ME Ethan Ensign | |
Bonita | CA/US | Jakob DeMonaco | ME Jakob DeMonaco | |
Bonita | CA/US | Jason Wang | ME Jason Wang | |
Bonita | CA/US | Tony Tang | ME Tony Tang | |
Nova 42 | CA/US | Daniel Kyle | MK Daniel Kyle | |
Fairhurst Debate Institute | CA/US | Jad Soucar | MZ Jad Soucar | |
West | CA/US | Savannah Starr | NH Savannah Starr | |
El Roble | CA/US | Hyun Cho | RW Hyun Cho | |
El Roble | CA/US | Isaiah Shields | RW Isaiah Shields | |
Campbell Hall | CA/US | Avalon Dalesandro | SF Avalon Dalesandro | |
Redlands East Valley | CA/US | Colin Neal | SV Colin Neal | |
Redlands East Valley | CA/US | Ethan Olson | SV Ethan Olson | |
Redlands East Valley | CA/US | Maha Quadri | SV Maha Quadri | |
Pomona Catholic | CA/US | Kiana Orozco | TV Kiana Orozco | |
South Torrance | CA/US | Saaketh Tirumala | VS Saaketh Tirumala |