AMSA Charter
|
MA/US
|
Jyotika Vallurupalli
|
200
|
AMSA Charter
|
MA/US
|
Samhita Gurrala
|
201
|
Achievement First Brooklyn
|
NY/US
|
Esther Reyes
|
202
|
Achievement First Brooklyn
|
NY/US
|
Carlos Morales
|
203
|
American Heritage
|
FL/US
|
Shirley Wong
|
204
|
Archbishop McCarthy
|
FL/US
|
Karina Sarandrea
|
205
|
Bancroft
|
MA/US
|
Chelsea Sheldon
|
206
|
Bancroft
|
MA/US
|
Afia Somiah
|
207
|
Berkeley Carroll
|
NY/US
|
Alayna Thomas
|
208
|
Bridgewater
|
NJ/US
|
Ryan Jin
|
209
|
Chaminade
|
NY/US
|
Patrick Johnson
|
210
|
Chaminade
|
NY/US
|
Conor Lynch
|
211
|
College Preparatory School of America
|
IL/US
|
Amani Mryan
|
212
|
College Preparatory School of America
|
IL/US
|
Afshan Rehman
|
213
|
College Preparatory School of America
|
IL/US
|
Afreen Mohiuddin
|
214
|
Dallastown Area
|
PA/US
|
Charlotte Weinstein
|
215
|
Delbarton
|
NJ/US
|
Christopher Maximos
|
216
|
Delbarton
|
NJ/US
|
Trey Heller
|
217
|
Delbarton
|
NJ/US
|
Michael Fitzgerald
|
218
|
Denver East
|
CO/US
|
Haley Drake
|
219
|
Denver East
|
CO/US
|
Julia Shouse
|
220
|
Dr. Michael Krop
|
FL/US
|
Jacqueline Hatch
|
221
|
Dreyfoos Arts
|
FL
|
Anjelica Abraham
|
222
|
Dreyfoos Arts
|
FL
|
Matthew Nadel
|
223
|
Dreyfoos Arts
|
FL
|
Jake Perl
|
224
|
E. L. Meyers
|
PA
|
Amelia Hammond
|
226
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Gabi Senno
|
227
|
Fox Chapel
|
PA/US
|
Madeleine Doerr
|
228
|
Fox Chapel
|
PA/US
|
Bridget Wang
|
229
|
Freehold Township
|
NJ/US
|
Jesal Patel
|
231
|
Freehold Township
|
NJ/US
|
Elisa Zikoff
|
232
|
Freehold Township
|
NJ/US
|
Jake LaFronz
|
233
|
Freehold Township
|
NJ/US
|
Anna Landre
|
234
|
Frenship
|
TX/US
|
Madeline Loyd
|
236
|
Hawken
|
OH/US
|
Timothy Yi
|
239
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Jacob Riti
|
240
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Dean Guiliano
|
241
|
John Foster Dulles
|
TX/US
|
Samir Kumar
|
242
|
King
|
FL/US
|
Lauren Colaco
|
243
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Catie Sautter
|
244
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Serena Sha
|
246
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Morgan Foster
|
247
|
Lake Mary Prep
|
FL/US
|
Mumtaz Abdulhussein
|
248
|
MHHS East
|
TN/US
|
Candace Mayes
|
249
|
MHHS East
|
TN/US
|
Sarah McKinney
|
250
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Celeste Peralte
|
251
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Milena Tutiven
|
252
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Nadine Fattah
|
253
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Madison Miszewski
|
254
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Henna Kabra
|
255
|
Montville
|
NJ/US
|
Arushi Gupta
|
256
|
Montville
|
NJ/US
|
Anjali Shah
|
257
|
Montville
|
NJ/US
|
Emily Liao
|
258
|
Montville
|
NJ/US
|
Max Simmons
|
259
|
Morristown West
|
TN/US
|
Jose Salazar
|
260
|
Morristown West
|
TN/US
|
Anna Kutbay
|
261
|
NSU
|
FL/US
|
Avani Choudhary
|
262
|
NSU
|
FL/US
|
Dustin Stabinski
|
263
|
NSU
|
FL/US
|
Simran Rajani
|
264
|
Newton South
|
MA/US
|
Yuval Dinoor
|
265
|
Newton South
|
MA/US
|
Rhea Dudani
|
266
|
Newton South
|
MA/US
|
Juliet Cable
|
267
|
Newton South
|
MA/US
|
Catherine Granfield
|
268
|
Notre Dame Prep
|
MD/US
|
Marianna Ghirardelli
|
269
|
Notre Dame Prep
|
MD/US
|
Angela Estavillo
|
270
|
Orono
|
MN/US
|
Jesse Bissen
|
271
|
Pine View
|
FL/US
|
Eryn Lin
|
272
|
Pine View
|
FL/US
|
Harris Lichtenstein
|
273
|
Pingry
|
NJ/US
|
Ben Zhou
|
275
|
Pope John Paul II
|
TX/US
|
Abigail Kite
|
276
|
Presentation
|
CA/US
|
Kaitlynn Sierra
|
277
|
Randolph
|
NJ/US
|
Shefali Das
|
278
|
Randolph
|
NJ/US
|
Claudia Pietrus
|
279
|
Regis
|
NY/US
|
Skakel McCooey
|
280
|
Regis
|
NY/US
|
Andrew Sullivan
|
281
|
Regis
|
NY/US
|
Owen Doherty
|
282
|
Ridge
|
NJ/US
|
Matt Perez
|
283
|
Ridge
|
NJ/US
|
Naiti Bhatt
|
284
|
Ridge
|
NJ/US
|
Maxwell Su
|
285
|
Roslyn
|
NY/US
|
Anna Dicker
|
286
|
Roslyn
|
NY/US
|
Andrew Ock
|
288
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Josie Blatt
|
289
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Natalie Rosier
|
290
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Karen Zaklama
|
291
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Emily Schwartz
|
292
|
Shanghai American
|
CN
|
Dannes Zhang
|
294
|
Shrewsbury
|
MA/US
|
Paulina Hruskoci
|
295
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Aleksandra Jelonek
|
296
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Nicole Favreau
|
297
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Janey Gauthier
|
298
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Jose Francisco
|
299
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Nick Steinmetz
|
300
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Karen Chen
|
301
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Dhiraj Patel
|
302
|
Summit
|
NJ/US
|
Sarah Beatty
|
303
|
Summit
|
NJ/US
|
Matt Colon
|
304
|
Summit
|
NJ/US
|
JJ Stewart
|
305
|
Summit
|
NJ/US
|
Kendra Olson
|
306
|
Syosset
|
NY/US
|
Brian Bertrand
|
307
|
Syosset
|
NY/US
|
Janvi Pamnani
|
308
|
Syosset
|
NY/US
|
Gayatri Sriram
|
309
|
Syosset
|
NY/US
|
Pia Paul
|
310
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Dea Elezaj
|
311
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Jacob Thompson
|
312
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Eli Frankelstein
|
313
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Amy Sukserm
|
314
|
Unionville
|
PA/US
|
Anna Li
|
315
|
Waccamaw
|
SC/US
|
Samuel Averette
|
316
|
West Orange
|
FL/US
|
Connor Green
|
317
|
William T. Dwyer
|
FL
|
Emily Minsky
|
318
|
Xaverian
|
NY/US
|
Barron Wei
|
319
|
Xaverian
|
NY/US
|
Joseph Iuni
|
320
|