Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Anya Mittal
|
Acton-Boxborough AM
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Mariana Maranga
|
Acton-Boxborough MM
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Zachary Stoyer
|
Chaminade ZS
|
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Alaric Pan
|
Charlotte Latin AP
|
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Evan Li
|
Charlotte Latin EL
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Alan Munschy
|
Christopher Columbus AM
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Nicholas Gonzalez
|
Christopher Columbus NG
|
|
Dwight-Englewood
|
NJ/US
|
Emerson Kang
|
Dwight-Englewood EK
|
|
Half Hollow Hills HS East
|
NY/US
|
Esa Khwaja
|
Half Hollow Hills HS East EK
|
|
Half Hollow Hills HS East
|
NY/US
|
Lily Nussbaum
|
Half Hollow Hills HS East LN
|
|
Half Hollow Hills HS East
|
NY/US
|
Sharon Li
|
Half Hollow Hills HS East SL
|
|
Half Hollow Hills HS East
|
NY/US
|
Shabnam Pahrand
|
Half Hollow Hills HS East SP
|
|
Harrison
|
NY/US
|
James Cox
|
Harrison JC
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Thomas Berg
|
Harrison TB
|
|
Hawken
|
OH/US
|
Ryan Si
|
Hawken RS
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Alexander Wood
|
Hunter AW
|
|
Hunterdon Central
|
NJ/US
|
Isabella Chen
|
Hunterdon Central IC
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Akshaj Gupta
|
Irvington AG
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Gauri Renjith
|
Irvington GR
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Prisha Jain
|
Irvington PJ
|
|
Jackson Prep
|
MS/US
|
Edward Wilson
|
Jackson Prep EW
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Amy Ma
|
Lexington AM
|
|
Livingston
|
NJ/US
|
Anish Shriram
|
Livingston AS
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Alex Liu
|
McDowell AL
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Cadence Hoover
|
McDowell CH
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Tanay Vysyaraju
|
Montville TV
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Nicholas Tetreault
|
Newtown NT
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Peyton Chiriatti
|
Newtown PC
|
|
Olympia
|
FL/US
|
Bryce Ownby
|
Olympia BO
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Abigail Bao
|
Princeton AB
|
|
Ramsay
|
AL/US
|
Donovan Frazier
|
Ramsay DF
|
|
Randolph
|
NJ/US
|
Conner Cafero
|
Randolph CC
|
|
Randolph
|
NJ/US
|
Jonah Perelman
|
Randolph JP
|
|
Revere
|
OH/US
|
Phillip Liu
|
Revere PL
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
Jessie Dong
|
Roslyn JD
|
|
Strath Haven
|
PA/US
|
Lydia Pita
|
Strath Haven LP
|
|
Strath Haven
|
PA/US
|
Lilianna Torpey
|
Strath Haven LT
|
|
Syosset
|
NY/US
|
Alan Huang
|
Syosset AH
|
|
Syosset
|
NY/US
|
Maggie Liu
|
Syosset ML
|
|
Thales Academy Rolesville
|
NC/US
|
Elijah Patti
|
Thales Academy Rolesville EP
|
|
Thales Academy Rolesville
|
NC/US
|
Gabriel Walker
|
Thales Academy Rolesville GW
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Clifford Han
|
Unionville CH
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Chi Xu
|
Unionville CX
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Meera Gandhi
|
Unionville MG
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Ryan Jiang
|
Unionville RJ
|
|
West Broward
|
FL/US
|
Ethan Greenberg
|
West Broward EG
|
|
West Broward
|
FL/US
|
Sophia Manzor
|
West Broward SM
|
|
West Orange
|
FL/US
|
Caleb Konat
|
West Orange CK
|
|
Wilcox
|
CA/US
|
Riya Malik
|
Wilcox RM
|
|
Wilcox
|
CA/US
|
Tavisha Patel
|
Wilcox TP
|
|