Aberdeen Central
|
SD/US
|
Herceg & Rhodes
|
Aberdeen Central HR
|
|
|
Aberdeen Central
|
SD/US
|
Vetch & Van Steenwyk
|
Aberdeen Central VV
|
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Baradwaj & Muralidhar
|
Acton-Boxborough BM
|
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Satheesh & Viswanathan
|
Acton-Boxborough SV
|
|
|
Ames
|
IA
|
Aydinyan & Mkhitaryan
|
Ames AM
|
|
|
Ames
|
IA
|
Enyart & Kim
|
Ames EK
|
|
|
Ames
|
IA
|
Han & Stevens
|
Ames HS
|
|
|
Ames
|
IA
|
Mkhitaryan & Cordoba
|
Ames MC
|
|
|
Ames
|
IA
|
Xing & Swamy
|
Ames XS
|
|
|
Belvidere North
|
IL/US
|
Kozlov & Milles
|
Belvidere North KM
|
|
|
Bethesda Chevy Chase
|
MD/US
|
Glickman & Tiefer
|
Bethesda Chevy Chase GT
|
|
|
Blake
|
MN/US
|
Johnson & Swigert
|
Blake JS
|
|
|
Blake
|
MN/US
|
Pradhan & Homan
|
Blake PH
|
|
|
Boca Raton
|
FL/US
|
Festa & Sayer
|
Boca Raton FS
|
|
|
Boca Raton
|
FL/US
|
Livingstone & Loesel
|
Boca Raton LL
|
|
|
Boca Raton
|
FL/US
|
Walters & Ponters
|
Boca Raton WP
|
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Bommineni & Wokhlu
|
Centennial BW
|
|
|
Chaska
|
MN/US
|
O'Connor & Veerakumar
|
Chaska OV
|
|
|
Cranbrook
|
MI/US
|
Chang & Ren
|
Cranbrook CR
|
|
|
Cranbrook
|
MI/US
|
Ren & Shi
|
Cranbrook RS
|
|
|
Delbarton
|
NJ/US
|
Fostiropoulos & Waldmann
|
Delbarton FW
|
|
|
Delbarton
|
NJ/US
|
Gulati & Munsey
|
Delbarton GM
|
|
|
Delbarton
|
NJ/US
|
Li & Teehan
|
Delbarton LT
|
|
|
Delbarton
|
NJ/US
|
Sun & Moldoveanu
|
Delbarton SM
|
|
|
Dublin Jerome
|
OH/US
|
Rachuri & Kanaparthi
|
Dublin Jerome RK
|
|
|
Duchesne Academy of the Sacred Heart
|
TX/US
|
Blanton & Duarte
|
Duchesne Academy of the Sacred Heart BD
|
|
|
Duchesne Academy of the Sacred Heart
|
TX/US
|
Dubey & Linbeck
|
Duchesne Academy of the Sacred Heart DL
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Anderson & Koch
|
Eagan AK
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Ari & Nutulapati
|
Eagan AN
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Bowen & Panchal
|
Eagan BP
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Hedeman & Li
|
Eagan HL
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Hagape & Shah
|
Eagan HS
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Lee & San Jose
|
Eagan LS
|
|
|
East Chapel Hill
|
NC/US
|
Fraipont & Loiko
|
East Chapel Hill FL
|
|
|
East Chapel Hill
|
NC/US
|
Wu & Zhang
|
East Chapel Hill WZ
|
|
|
Eastview
|
MN/US
|
Dulla & Dalzell
|
Eastview DD
|
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Musti & Masam
|
Edgemont MM
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Nissen & Teske
|
Edina NT
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Shilts & Ishani
|
Edina SI
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Smalley & Tessmer-Tuck
|
Edina ST
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Wu & Jiang
|
Edina WJ
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Zhu & Jiang
|
Edina ZJ
|
|
|
Fargo Shanley
|
ND/US
|
Bowden & Winkleman
|
Fargo Shanley BW
|
|
|
Fargo Shanley
|
ND/US
|
Grimestad & Oschner
|
Fargo Shanley GO
|
|
|
Fargo Shanley
|
ND/US
|
Krings & Ward
|
Fargo Shanley KW
|
|
|
Hackley
|
NY/US
|
Yusaf & Kirsch
|
Hackley YK
|
|
|
Harrisburg
|
SD/US
|
Anderson & O'Connor
|
Harrisburg AO
|
|
|
Harrisburg
|
SD/US
|
Corcoran & Herding
|
Harrisburg CH
|
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Parks & Spencer
|
Homewood-Flossmoor PS
|
|
|
Horace Mann
|
NY/US
|
Lee & Karpf
|
Horace Mann LK
|
|
|
Horace Mann
|
NY/US
|
Moolji & Moolji
|
Horace Mann MM
|
|
|
Horace Mann
|
NY/US
|
Soodak & Chiang
|
Horace Mann SC
|
|
|
Horace Mann
|
NY/US
|
Snyder & Granmayeh
|
Horace Mann SG
|
|
|
Horace Mann
|
NY/US
|
Xing & Shi
|
Horace Mann XS
|
|
|
Hunter College Independent
|
NY/US
|
Bovenzi & Xing
|
Hunter College Independent BX
|
|
|
Independent Campbell Hall
|
CA/US
|
Eick & Schmitter-Emerson
|
Independent Campbell Hall ES
|
|
|
Independent Campbell Hall
|
CA/US
|
Friedenberg & Lee
|
Independent Campbell Hall FL
|
|
|
James Madison Memorial
|
WI/US
|
Ganesan & Faliski
|
James Madison Memorial GF
|
|
|
James Madison Memorial
|
WI/US
|
Golkonda & Nakkina
|
James Madison Memorial GN
|
|
|
James Madison Memorial
|
WI/US
|
Liu & Sathish
|
James Madison Memorial LS
|
|
|
King
|
FL/US
|
Bagdy & Meyers
|
King BM
|
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Crawford & Skipper
|
La Salle CS
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Hasan & Kunta
|
Lake Highland Prep HK
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Kim & Calderon
|
Lake Highland Prep KC
|
|
|
Lakeland
|
NY/US
|
Agarwal & Hughes
|
Lakeland AH
|
|
|
Lakeland
|
NY/US
|
Riord & Sabat
|
Lakeland RS
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Gerlach & Nomeland
|
Lakeville GN
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Hentges & Sciamanda
|
Lakeville HS
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Sciamanda & Nenneman
|
Lakeville SN
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Tullis & Nachreiner
|
Lakeville TN
|
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Lee & Waddell
|
Lincoln East LW
|
|
|
Lincoln
|
NE/US
|
Foss & Tran
|
Lincoln FT
|
|
|
Lincoln Southeast
|
NE/US
|
Chasek & Moss
|
Lincoln Southeast CM
|
|
|
Madison West
|
WI/US
|
Amann & Heintz
|
Madison West AH
|
|
|
Madison West
|
WI/US
|
Chakraborty & Ronk
|
Madison West CR
|
|
|
Madison West
|
WI/US
|
Shatdal & Cohen
|
Madison West CS
|
|
|
Madison West
|
WI/US
|
Kissel & Johnson
|
Madison West KJ
|
|
|
Madison West
|
WI/US
|
Kelly & Zappia
|
Madison West KZ
|
|
|
Madison West
|
WI/US
|
Patankar & Gray
|
Madison West PG
|
|
|
Madison West
|
WI/US
|
Wang & Cohen
|
Madison West WC
|
|
|
Marist
|
GA/US
|
Escayg & Valencia
|
Marist EV
|
|
|
Marist
|
GA/US
|
Homrich & Chung
|
Marist HC
|
|
|
Marist
|
GA/US
|
Ovadje & Walker
|
Marist OW
|
|
|
Marist
|
GA/US
|
Sjostrom & Verska
|
Marist SV
|
|
|
Marist
|
GA/US
|
Turnier & Nahas
|
Marist TN
|
|
|
Marist
|
GA/US
|
Vance & Lauterbach
|
Marist VL
|
|
|
Montgomery Blair
|
MD/US
|
Chen & Seth
|
Montgomery Blair CS
|
|
|
Montgomery Blair
|
MD/US
|
Gupta & Zhang
|
Montgomery Blair GZ
|
|
|
Montgomery Blair
|
MD/US
|
Hu & Wen
|
Montgomery Blair HW
|
|
|
Montgomery Blair
|
MD/US
|
Jiang & Qian
|
Montgomery Blair JQ
|
|
|
Mountain Brook
|
AL/US
|
Battle & Allen
|
Mountain Brook BA
|
|
|
Mountain Brook
|
AL/US
|
Short & Finch
|
Mountain Brook SF
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Krogstad & Davis
|
Naomi Davis
|
|
|
Newton South
|
MA/US
|
Chassé & Fudim
|
Newton South CF
|
|
|
Newton South
|
MA/US
|
Datta & Datta
|
Newton South DD
|
|
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Cooper & Brown
|
North Broward Prep CB
|
|
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Katz & Peterson
|
North Broward Prep KP
|
|
|
NSU
|
FL/US
|
Arias & Gutkin
|
NSU AG
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Balle & Turk
|
Oakwood School - North Hollywood BT
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Choi & Slovin
|
Oakwood School - North Hollywood CS
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Grinberg & Mostow
|
Oakwood School - North Hollywood GM
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Kramon & Orser
|
Oakwood School - North Hollywood KO
|
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Simmonds & DeMaio
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches DS
|
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Fenster & Scully
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches FS
|
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Hoffman & Breckenridge
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches HB
|
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Basilico & Mahmud
|
Poly Prep Country Day BM
|
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Humes & Dey Meyer
|
Poly Prep Country Day HD
|
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Howell & Gravante
|
Poly Prep Country Day HG
|
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Meyer & Leduc
|
Poly Prep Country Day ML
|
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Sah & Menegatos
|
Poly Prep Country Day SM
|
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Schessel & Smith
|
Poly Prep Country Day SS
|
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Tiesi & Schoenberger
|
Poly Prep Country Day TS
|
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Wright & Schaefer
|
Poly Prep Country Day WS
|
|
|
Potomac
|
VA/US
|
Abbasi & Abbasi
|
Potomac AA
|
|
|
Potomac
|
VA/US
|
Adams & Leyva
|
Potomac AL
|
|
|
Richard Montgomery
|
MD/US
|
Hu & Zhao
|
Richard Montgomery HZ
|
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Karda-Marok & Rai
|
Ridge KR
|
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Kutty & Wang
|
Ridge KW
|
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Singh & Raviarasan
|
Ridge SR
|
|
|
Roeper
|
MI/US
|
Li & Li
|
Roeper LL
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Ness & Dondlinger
|
SF Roosevelt DN
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Fandel & Johnson
|
SF Roosevelt FJ
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Grismer & Howard
|
SF Roosevelt GH
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Kumari & Johnson
|
SF Roosevelt KJ
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Loera & Skelton
|
SF Roosevelt LS
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Plagman & Hillberg
|
SF Roosevelt PH
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Lima & Wallace
|
SF Roosevelt WL
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Kambeitz & Zielenski
|
SF Roosevelt ZK
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Gillespie & DeKramer
|
Sioux Falls Lincoln GD
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Mickelson & Sutton
|
Sioux Falls Lincoln MS
|
|
|
SPA
|
MN/US
|
Burris-Brown & Dawson-Moore
|
SPA BD
|
|
|
St Michael Albertville
|
MN/US
|
Albrecht & Szymanski
|
St Michael Albertville AS
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Annenberg & Han
|
Stuyvesant AH
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Lee & Sword
|
Stuyvesant LS
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Melamed & Cho
|
Stuyvesant MC
|
|
|
Taipei American
|
TW
|
Engen & Hsu
|
Taipei American EH
|
|
|
Taipei American
|
TW
|
Ong & Taw
|
Taipei American OT
|
|
|
Thomas S. Wootton
|
MD/US
|
Moorjani & Ramesh
|
Thomas S. Wootton RM
|
|
|
University
|
OH/US
|
Kang & Karnati
|
University KK
|
|
|
University
|
OH/US
|
Menon & Novak
|
University MN
|
|
|
University
|
OH/US
|
Yan & Paik
|
University YP
|
|
|
Vestavia Hills
|
AL/US
|
Bridgwaters & Stern
|
Vestavia Hills BS
|
|
|
W. Churchill
|
MD/US
|
Huang & Huang
|
W. Churchill HH
|
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Lennie & O'Connell
|
Walt Whitman LO
|
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Olson & Steighner
|
Walt Whitman OS
|
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Rock & Ali
|
Walt Whitman RA
|
|
|
Wayland
|
MA/US
|
Goldstone & Zhang
|
Wayland GZ
|
|
|
Wayland
|
MA/US
|
Weling & Wang
|
Wayland WW
|
|
|
Wayland
|
MA/US
|
Boyer & Zhang
|
Wayland ZB
|
|
|
West Bend
|
WI/US
|
Campbell & Wichlacz
|
West Bend CW
|
|
|
West Bend
|
WI/US
|
Kreuser & Spors
|
West Bend KS
|
|
|
Westfield
|
NJ/US
|
Mehta & Zhao
|
Westfield MZ
|
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Bilson & Marsh
|
Westridge BM
|
|
|
Whitefish Bay
|
WI/US
|
Cao & Gleason
|
Whitefish Bay CG
|
|
|