American
|
CA/US
|
Kavin Goyal
|
American KG
|
|
|
American
|
CA/US
|
Krish Parikh
|
American KP
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Jessica Hsu
|
Archbishop Mitty JH
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
John Lee
|
Archbishop Mitty JL
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Joanne Park
|
Archbishop Mitty JP
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Lukas Krause
|
Archbishop Mitty LK
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Mohul Aggarwal
|
Archbishop Mitty MA
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Priyanka Joshi
|
Archbishop Mitty PJ
|
|
|
BASIS Mesa
|
AZ/US
|
Amrita Chakladar
|
BASIS Mesa AC
|
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Pranavkrishna Kandikayala
|
BASIS San Antonio Shavano PK
|
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Calvin Tyler
|
Brophy CT
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Eric Park
|
Carmel Valley Independent EP
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Jacob Spiegelman
|
Carmel Valley Independent JS
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Jason Yang
|
Carmel Valley Independent JY
|
|
|
Cristo Rey
|
CA/US
|
Mateo Diaz
|
Cristo Rey MD
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Arjun Garg
|
Dougherty Valley AG
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Arya Goel
|
Dougherty Valley AGo
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anish Maram
|
Dougherty Valley AM
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anurag Rao
|
Dougherty Valley AR
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Justin Lee
|
Dougherty Valley JL
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kabir Dubey
|
Dougherty Valley KD
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kavin Kumaravel
|
Dougherty Valley KK
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Krish Kapoor
|
Dougherty Valley KKa
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Mishka Narasimhan
|
Dougherty Valley MN
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Saketh Kotapati
|
Dougherty Valley SK
|
|
|
Westlake
|
CA/US
|
Ethan Elasky
|
Ethan Elasky
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arnav Dani
|
Harker AD
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arjun Krishna
|
Harker AK
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Alexander Lan
|
Harker AL
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Akshay Manglik
|
Harker AM
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Anshul Reddy
|
Harker AR
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ansh Sheth
|
Harker AS
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ella Lan
|
Harker EL
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kabir Buch
|
Harker KB
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Krish Maniar
|
Harker KM
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Krishna Mysoor
|
Harker KMy
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Neo Alpha
|
Harker NA
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Panav Gogte
|
Harker PG
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Quentin Clark
|
Harker QC
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rahul Mulpuri
|
Harker RM
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rohan Thakur
|
Harker RT
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sophia Gottfried
|
Harker SG
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sachin Shah
|
Harker SS
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Alexandra Mork
|
Harvard-Westlake AM
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Claire Conner
|
Harvard-Westlake CC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Hope Shinderman
|
Harvard-Westlake HS
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Ivan Leong
|
Harvard-Westlake IL
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Julia Im
|
Harvard-Westlake JI
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Olivia Feldman
|
Harvard-Westlake OF
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Samantha McLoughlin
|
Harvard-Westlake SM
|
|
|
Hill
|
PA/US
|
Nethmin Liyanage
|
Hill NL
|
|
|
Hopkins Independent jr high
|
CA/US
|
Jayani Mamidi
|
Hopkins Independent jr high JM
|
|
|
Hopkins
|
CA/US
|
Shrey Raju
|
Hopkins SR
|
|
|
Hopkins
|
CA/US
|
Saranya Singh
|
Hopkins SS
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Felicity Park
|
Immaculate Heart FP
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Jane Lichtman
|
Immaculate Heart JL
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Lucia Botham
|
Immaculate Heart LB
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Zofia Barr
|
Immaculate Heart ZB
|
|
|
Kennedy (Independent)
|
CA/US
|
Keshav Rastogi
|
Kennedy (Independent) KR
|
|
|
Khan Lab
|
CA/US
|
Ethan Chang
|
Khan Lab EC
|
|
|
Live Oak
|
CA/US
|
Ritvik Sriram
|
Live Oak RS
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Parth Dhanotra
|
Los Altos PD
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Connor Lindquist
|
Loyola CL
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Daniel Beck
|
Loyola DB
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Ian Brown
|
Loyola IB
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
John Choi
|
Loyola JC
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Nicholas Tan
|
Loyola NT
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Sameer Nayyar
|
Loyola SN
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Arnav Dixit
|
Lynbrook AD
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Arnav Jain
|
Lynbrook AJ
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Ayush Mishra
|
Lynbrook AM
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Krishna Ajjarapu
|
Lynbrook KA
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Shreeram Modi
|
Lynbrook SM
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Yash Mishra
|
Lynbrook YM
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Anya Karumanchi
|
Marlborough AK
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Alexis Weiss
|
Marlborough AW
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Cameron Lange
|
Marlborough CL
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Ela Desai
|
Marlborough ED
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Emma Yanai
|
Marlborough EY
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Helena Hudlin
|
Marlborough HH
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Julianne Hannon
|
Marlborough JH
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Julia Steinberg
|
Marlborough JS
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Lydia Dimsu
|
Marlborough LD
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Lily Kinnear
|
Marlborough LK
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Macy Lerner
|
Marlborough ML
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Natalie Bernstein
|
Marlborough NB
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
SarahMae Tuohy
|
Marlborough ST
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Violet Affleck
|
Marlborough VA
|
|
|
Marvin Baker
|
CA/US
|
Mahir Bansal
|
Marvin Baker MB
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Aisha Khan
|
Milpitas AK
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Disha Yadav
|
Milpitas DY
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Advika Bhike
|
Mission San Jose AB
|
|
|
Moreland middle
|
CA/US
|
Sophia Tian
|
Moreland middle ST
|
|
|
Morrison
|
TW
|
Eric Chang
|
Morrison EC
|
|
|
Morrison
|
TW
|
Kevin Cheng
|
Morrison KC
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Navya Simha
|
Navya Simha
|
|
|
Newsome
|
FL/US
|
Dylan Burke
|
Newsome DB
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Jack Quisenberry
|
Northland Christian JQ
|
|
|
Northwood HS Independent
|
CA/US
|
Hari Sreeramagiri
|
Northwood HS Independent HS
|
|
|
Northwood HS Independent
|
CA/US
|
Nihar Abhyankar
|
Northwood HS Independent NA
|
|
|
Palo Alto HS Independent
|
CA/US
|
Ethan Hwang
|
Palo Alto HS Independent EH
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Anish Ramireddy
|
Peninsula AR
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jacob Namgung
|
Peninsula JN
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Rhys Moon
|
Peninsula RM
|
|
|
Portola Bulldogs
|
CA/US
|
Amitoj Singh
|
Portola Bulldogs AS
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Priscilla Kim
|
Priscilla Kim
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Ayush Bajaj
|
Quarry Lane AB
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Mackenzie Davis
|
Quarry Lane MD
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Meera Sehgal
|
Quarry Lane MS
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Zachary Davis
|
Quarry Lane ZD
|
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Jonathan Jeong
|
Rancho Bernardo JJ
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Riley Rees
|
Riley Rees
|
|
|
Sage Hill
|
CA/US
|
Max Perin
|
Sage Hill MP
|
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Edmond Wen
|
San Marino EW
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Aeshon Balsubramanian
|
Saratoga AB
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Arnav Garg
|
Saratoga AG
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Ujjwal Krishnamurthi
|
Saratoga UK
|
|
|
Sequoia
|
CA/US
|
Alyssa Sawyer
|
Sequoia AS
|
|
|
Silver Creek
|
CA/US
|
Vicky Vo
|
Silver Creek VV
|
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Tarun Ratnasabapathy
|
Southlake Carroll TR
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Ananya Bhavsar
|
St Francis AB
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Kushal Chatterjee
|
St Francis KC
|
|
|
Torrey Pines
|
CA/US
|
Jungwoo Seo
|
Torrey Pines JS
|
|
|
Yerba Buena
|
CA/US
|
Jude Gadingan
|
Yerba Buena JG
|
|
|
Young Genius, Bay Area
|
CA/US
|
Jeevet Kaur
|
Young Genius, Bay Area JK
|
WL
|
|