Durham
|
NC/US
|
Asia Crowley
|
AA Asia Crowley
|
|
Durham
|
NC/US
|
Izzi Gershon
|
AA Izzi Gershon
|
|
Park City
|
UT/US
|
Bryce Bargowski
|
AC Bryce Bargowski
|
|
Park City
|
UT/US
|
Grant Murray
|
AC Grant Murray
|
|
Park City
|
UT/US
|
Paige Hassel
|
AC Paige Hassel
|
|
V. Sue Cleveland
|
NM/US
|
Julian Hernandez
|
AH Julian Hernandez
|
|
V. Sue Cleveland
|
NM/US
|
Marianna Kuny Mejia
|
AH Marianna Kuny Mejia
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Alyssa Beckstead
|
AS Alyssa Beckstead
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Bruce Mortensen
|
AS Bruce Mortensen
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Charles Alderson
|
AS Charles Alderson
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Renee Busjahn
|
AS Renee Busjahn
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Seth Nielsen
|
AS Seth Nielsen
|
|
Torrey Pines
|
CA/US
|
Albert Jen
|
AW Albert Jen
|
|
Torrey Pines
|
CA/US
|
Evelyn Lo
|
AW Evelyn Lo
|
|
Torrey Pines
|
CA/US
|
Isabella Liu
|
AW Isabella Liu
|
|
Riverside STEM
|
CA/US
|
Daniel Paul
|
BC Daniel Paul
|
|
Mountain Crest
|
UT/US
|
Greydon Durrant
|
BN Greydon Durrant
|
|
Northridge
|
UT/US
|
Jaden Stevens
|
BP Jaden Stevens
|
|
Northridge
|
UT/US
|
Kaitlin Young
|
BP Kaitlin Young
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Sabrina Bahadosingh
|
BX Sabrina Bahadosingh
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Silvia Gibilaro
|
BX Silvia Gibilaro
|
|
Clark
|
NV/US
|
Kayla Sadler
|
CA Kayla Sadler
|
|
Clark
|
NV/US
|
Sahi Chundu
|
CA Sahi Chundu
|
|
Desert Pines
|
NV/US
|
James Greco
|
CK James Greco
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Divya Mehrotra
|
CL Divya Mehrotra
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Mridul Prasad
|
CL Mridul Prasad
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sohum Medishetty
|
CL Sohum Medishetty
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Dohyun Kim
|
CW Dohyun Kim
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Joe Gonsalves
|
CW Joe Gonsalves
|
|
Leland
|
CA/US
|
Ethan Soe
|
DA Ethan Soe
|
|
Leland
|
CA/US
|
Tyler Tsudama
|
DA Tyler Tsudama
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Anna Albrecht
|
DH Anna Albrecht
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Henry Zachry
|
DH Henry Zachry
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Luz Elena Chapa
|
DH Luz Elena Chapa
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Alec Sheinfeld
|
DM Alec Sheinfeld
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Caden Denning
|
DM Caden Denning
|
|
West HS SLC
|
UT/US
|
Olivia Hoffmann
|
DP Olivia Hoffmann
|
|
West HS SLC
|
UT/US
|
Tyler Shumway
|
DP Tyler Shumway
|
|
Arbor View
|
NV/US
|
Allison Johnson
|
EB Allison Johnson
|
|
Arbor View
|
NV/US
|
Bethany Fukuda
|
EB Bethany Fukuda
|
|
Arbor View
|
NV/US
|
Jeffrey Welte, Jr.
|
EB Jeffrey Welte, Jr.
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Alec Miller
|
ED Alec Miller
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Alejandro Gonzalez
|
ED Alejandro Gonzalez
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Ariana Boorboor
|
ED Ariana Boorboor
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Aryan Mirchandani
|
ED Aryan Mirchandani
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
David Johnson
|
ED David Johnson
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Samantha Lyle
|
ED Samantha lyle Lyle
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Wyatt Layland
|
ED Wyatt Layland
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Yaseen Shah
|
ED Yaseen Shah
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Yee Tay
|
ED Yee Tay
|
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Keshav Verma
|
EF Keshav Verma
|
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Leila Khan
|
EF Leila Khan
|
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Reeti Patel
|
EF Reeti Patel
|
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Thomas Chung
|
EF Thomas Chung
|
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Will Altermann
|
EF Will Altermann
|
|
Desert Oasis
|
NV/US
|
Alexandra LaBee
|
EH Alexandra LaBee
|
|
Desert Oasis
|
NV/US
|
Sergio Flores
|
EH Sergio Flores
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Alexandra Kallaher
|
EK Alexandra Kallaher
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Henry Gonzalez
|
EK Henry Gonzalez
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Manuel Blanco
|
EK Manuel Blanco
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Eman Hamed
|
ET Eman Hamed
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Emma Bluman
|
ET Emma Bluman
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Isabella Dowgiallo
|
ET Isabella Dowgiallo
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Kian Gholibeik
|
ET Kian Gholibeik
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Michelle Haq
|
ET Michelle Haq
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Shyan Khan
|
ET Shyan Khan
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Ved Kulkarni
|
ET Ved Kulkarni
|
|
Lake Oswego Senior
|
OR/US
|
Grace Goverman
|
EX Grace Goverman
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Caitlin Gorin
|
FB Caitlin Gorin
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Michelle Nguyen
|
FB Michelle Nguyen
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Nina Ulaganathan
|
FB Nina Ulaganathan
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Alexa Herrera
|
FC Alexa Herrera
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Brad Mason
|
FC Brad Mason
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Eli Royce
|
FC Eli Royce
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Hoang Pham
|
FC Hoang Pham
|
|
American Prep
|
NV/US
|
Jason Nuridjanian
|
FE Jason Nuridjanian
|
|
American Prep
|
NV/US
|
Kaleabe Andualem
|
FE Kaleabe Andualem
|
|
American Prep
|
NV/US
|
Sage Allred
|
FE Sage Allred
|
|
John F. Kennedy
|
CA/US
|
Joseph Maucieri
|
FG Joseph Maucieri
|
|
John F. Kennedy
|
CA/US
|
Sara Faraj
|
FG Sara Faraj
|
|
Valley International Prep
|
CA/US
|
Ethan Siegel
|
FN Ethan Siegel
|
|
Mesa
|
AZ/US
|
Dylan Caldwell
|
FP Dylan Caldwell
|
|
Mesa
|
AZ/US
|
Jorge Solano
|
FP Jorge Solano
|
|
Mesa
|
AZ/US
|
Joseph Clawson
|
FP Joseph Clawson
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Ben Gilligan
|
GB Ben Gilligan
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Joey Schillinger
|
GB Joey Schillinger
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Preesha Kumar
|
GB Preesha Kumar
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Riley Oldani
|
GB Riley Oldani
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Sam Troester
|
GB Sam Troester
|
|
Harker
|
CA/US
|
Andrew Sun
|
GG Andrew Sun
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arissa Huda
|
GG Arissa Huda
|
|
Harker
|
CA/US
|
Helen Li
|
GG Helen Li
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nathan Ohana
|
GG Nathan Ohana
|
|
Harker
|
CA/US
|
Tiffany Zhao
|
GG Tiffany Zhao
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Andy Lu
|
GN Andy Lu
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Emily Wong
|
GN Emily Wong
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Frida Gutierrez
|
GN Frida Gutierrez
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Isaac Kan
|
GN Isaac Kan
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Krishna Ramani
|
GN Krishna Ramani
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Sahil Khan
|
GN Sahil Khan
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Sita Sudhakar
|
GN Sita Sudhakar
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Sydney Burns
|
GN Sydney Burns
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Mckinley Paltzik
|
GW Mckinley Paltzik
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Michael Bendok
|
GW Michael Bendok
|
|
Horizon
|
AZ
|
Elle Dingwell
|
GX Elle Dingwell
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Jillian Kahn
|
GZ Jillian Kahn
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Kapila Khare
|
GZ Kapila Khare
|
|
Lyons Township
|
IL/US
|
Meredith Jenkins
|
HB Meredith Jenkins
|
|
Millennium
|
NY/US
|
Hannah Heeger
|
HC Hannah Heeger
|
|
Desert Ridge
|
AZ/US
|
Alile Anthony
|
HD Alile Anthony
|
|
Desert Ridge
|
AZ/US
|
Asha Anthony
|
HD Asha Anthony
|
|
Desert Ridge
|
AZ/US
|
Audrey Haag
|
HD Audrey Haag
|
|
Desert Ridge
|
AZ/US
|
Catie Green
|
HD Catie Green
|
|
Desert Ridge
|
AZ/US
|
Svannah Marshall
|
HD Svannah Marshall
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Jonathan Hernandez
|
HJ Jonathan Hernandez
|
|
BASIS Ahwatukee
|
AZ/US
|
Akhilesh Joshi
|
HW Akhilesh Joshi
|
|
BASIS Ahwatukee
|
AZ/US
|
Lauren St. Leger
|
HW Lauren St. Leger
|
|
BASIS Ahwatukee
|
AZ/US
|
Zubin Sidhwa
|
HW Zubin Sidhwa
|
|
Santa Fe Prep
|
NM
|
Benjamin Johnson
|
IC Benjamin Johnson
|
|
Santa Fe Prep
|
NM
|
Joaquin Bas
|
IC Joaquin Bas
|
|
Santa Fe Prep
|
NM
|
Reilly Brislawn
|
IC Reilly Brislawn
|
|
Desert Oasis
|
NV/US
|
Samuel Shewmake
|
Samuel Shewmake
|
|